April 16, 2024, 02:29:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...  (Pročitano 16948 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #15 poslato: Septembar 30, 2006, 08:54:50 pre podne »
evo stavio sam ja dve poze , komparaciju svih

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #16 poslato: Septembar 30, 2006, 11:49:07 pre podne »
Slike nisu baš najbolje pa je teško videti realno ali me je najviše iznenadio Cutlerov struk!?Mnogo više sam očekivao od Gustava...Denis James klasika-u teretani pred takmičenje neverovatan a na bini...Gunter koliko god spreman bio meni je zbog te konstitucije bezveze...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #17 poslato: Septembar 30, 2006, 12:37:57 posle podne »
Sudeći po prvim uporednim pozama u polufinalu prva četvorica su Coleman,Cutler,Martinez,Jackson...
Na samom početku Martineza su svi videli kao drugog dok su Cutlera stavljali na četvrto mesto...međutim kako je vreme odmicalo Cutler je bio sve bolji  i bliži drugom mestu...
Po mnogima Roni opet uzima titulu...
Od 4-8 mesta borba je između Melvina,Frimana,Markusa i Brenča...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #18 poslato: Septembar 30, 2006, 02:30:00 posle podne »
malo sa zakasnjenjem ali vjerujem zanimljivo....

From Flexonline:

Olimpija takmicari su spemni da predju na posao u Las Vegasu

Cuvajuci pravi vatromet za petak i subotu i njihove vecernje nastupe, MrO takmicari su bili prilicno skromni, i ako tako mozemo reci, uctivi tokom pres konferencije u Orlenas areni 28. septembra.
U nedostatku poredjenja i rata rijecima, sto smo gledali na nekoliko poslijednjih Olimpija - pres konferencija, ipak je bilo nekoliko interesantnih momenta kao sto su tvrdnje 8-strukog MrO Ronnia Colemana da se nece povuci i da nece biti porazen.
Cutler, je govorio da je cvrst na tome da ce ispuniti obecanje i obrijati glavu ukoliko opet izgubi, i istodobno nazvao Colemana "najvecim bodibilderom svih vremena"; Gustavu Badelu nije smetalo sto nece biti Challenge runde, iako mu je ta runda najvise pogodovala od svih takmicara u protekle dvije godine; A Victor Martinez je prokomentarisao jednostvano da ce biti zadovoljan ako bude u najbolja 3 ove godine.
Cak i vrlo ceste (i potpuno opravdane) zalbe takmicara da se ne desava dovoljno poredjenja su odbacene jer ce se ove godine, kako je najavio IFBB predstavnik takmicara i ko voditelj presa Bob Cicherillo je istakao da su IFBB zvanicnici saglasili se da povecaju broj poredjenja i tako daju sudijama mnogo vise mogucnosti da uvide svaciju formu.

Na strani zena Dayana Cadeau i Iris Kyle su bile jedine, dovoljno hrabre takmicarke da stanu ispred bine i uporede svoje noge i tako pokazu da su u sjajnoj formi.
Fitness zene su tu i tamo imale par verbalnih obracuna koji su izgleda poslijedica nedostatka ugljenih hidrata vise nego li animoziteta medju njima (naime zvati 154cm visoku Adela Garciu niskom, kao sto je to ucinila Julie Childs nije nista novo, a uz to je i dodala da je zadnjica Tanji Johnson bila prevelika zbog zecijeg repa na njenom kostimu koji je nosila u svojoj rutini, je cini se ipak vise par bizarnih komentara nego sa losim namjerama). Najupecatljiviji trenutak koji se desio na zenskoj press konferenciji je bio kada su pitali Monicu Brant-Peckham da li je frustrirana sto ne pobjedjuje na takmicenju od fitness Olympije 1998, na sta je ona prokomentarisala: "Lijepo je pobjedjivati", a na to da je stalno druga saljivo rekla: "Da, sudije su to primjetile da mi smeta pa mi sada daju treca mjesta!"

Jos neki highlightsi...

Ronnie Coleman o naglasavanju njegovog stomaka i price koja se podigla oko toga: "Sva ta prica prije i poslije je potpuno bezvrijedna jer ja kada stupim na scenu moje tijelo samo govori!"

Gunter Schlierkamp, o tome zasto zeli da pobjedi: "Moram da ga zaustavim (Ronniea Colemana) da ne bi oborio rekord Lee Haney, a zelim takodje da vidim i Jay celavog!"

Toney Freeman je imao slijedeci natpis na svojoj majci: "Samo me postavite pored njega!" a odnoseci se na njegovu zelju da ga porede sa Colemanom.

Victor Martinez: "Ovo mozda nije moje vrijeme ali cu sigurno biti top 3 ove godine!"

Gunter Schlierkamp, odnoseci se na Ronniev poraz od njega 2002, Ronijev jedini poraz za 8 godina: "Ja znam da je on jos uvijek nervozan zbog toga, ali morace da to prihvati!"

Gustavo Badell: (govoreci o Ronniu): "Potrebna ti je bocna triceps poza da bi pobjedio!."
Ronnie: "Ne znam sta je on rekao, niti me zanima sta on govori."

Melvin Anthony, prevodeci dugacak odgovor od Mustafa Mohammada: "On misli da ne zna!" sto je natjeralo Dennis Jamesa u stravican smijeh.

Markus Ruhl, u odgovoru na to da ga je brak "omeksao", a misleci na losu formu od prosle godine, odgovorio je: "Pokusavali smo da napravimo bebu pa zbog toga nisam svo vrijeme bio u teretani! " 

Ronnie Coleman odgovara Bobu Cicherillu, da li ce ako izgubi ove godine probati da povrati titulu naredne ili ce se penzionisati: "Evo opet ti sa tim glupim pitanjem, Bob. Mislim da si me isto glupo pitanje pitao i prosle godine! Ne planiram da izgubim na ovom takmicenju Bob!" 

Ronnie o glasinama o njegovim povredama: "Samo se nadaju! Nemam nikakvu povredu, zahvaljujem se Bogu na tome... Nista nije lose samnom momce!"

Jessica Paxson (koja se udaje za NPC takmicara Peter Putnama u nedjelju nakon takmicenja): "Ne znam da li sam vise uzbudjena jer cu poslije takmicenja konacno jesti ili sto cu se udati""

Monica Brant: "Spremna sam za neke lude 1/4 okrete!"
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #19 poslato: Septembar 30, 2006, 03:36:19 posle podne »
evo kako izgleda  Jessica Paxson gore pomenuta  :shock:




Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #20 poslato: Septembar 30, 2006, 04:52:18 posle podne »
Zena je FENOMENALNA! Bravo Markoni za fotku!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 01, 2006, 05:02:24 pre podne »
Paco Bautista, Dennis Wolf, Rodney St. Cloud, Ronny Rockel, Mustafa Mohammad, David Henry and Bill Wilmore ...NISU MEDJU PRVIH 15,TAKO ZA NJIH NEMA CAK NI SLOBODNOG POZINGA...

ETO..FRESH NEWS...05.00 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 01, 2006, 05:39:42 pre podne »
ZADNJA VEST....

RONNIE JE ODUSEVIO PUBLIKU SA SVOJIM NASTUPOM ALI TOME JE VISE PRIDONEO KOSTIM U KOJI JE BIO ODEVEN MADA JE POKUPIO I DOSTA ZVIZDUKA..

JAY JE ZAPALIO CELU DVORANU SA SVOJOM FORMOM I MOZDA OVO BUDE I PRESUDNI TRENUTAK NA OVOGODISNJOJ OLIMPIJI...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 01, 2006, 05:43:23 pre podne »
 :evil:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 01, 2006, 09:01:42 pre podne »
ljuid..morate biti svesni a usput i zadovljni svi oni koji vole ovaj sport jel je BB VECERS KRENUO DRUGIM TOKOM..

POCELA JE NOVA ERA U BB SA POBEDOM JAY CUTLERA.....

dali jay moze da osviji 2 puta olimpiju.....ne verujem...nikada...ali polgedajte samo gde su zavrsili mas freakovi kao sto su ginter i markus i ostala ekipa...

 apobedili su ih tela kao sto je dexterovo...vicotrovo..melvinovo...dakle...ESTETIKA......

to je kljucna rec koja treba da bude i biti ce koliko vidim osnovna smernica u daljenjem sudjenju...

pobeda jay cutlera je samo mali korak prema tome..

i zbog toga treba svi da budemo srecni..svi oni koji vole ovaj sport...bez obizra na ljubitelje ronnie colemana..

covek je bio kralj ...

sluzimo se onom starom...

KRALJ JE MRTAV..ZIVEO KRALJ.....

u ostalom....polgedajte i sami sto je milos rekao..

Well, truth to be told - Ronnie is lucky that he got a second place...


MISLIM DA JE SVE RECENO..


Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 01, 2006, 01:01:31 posle podne »
Ako je ovo samo medjustepenik do iduce godine kada ce neko drugi osvojiti titulu onda cu se sloziti sa tobom.. za sada vidim 1.Jay, 2.Ronnie... hoce li dogodine vlasnici MrO reci sad je vrijeme za REVANS, kako bi podigli vecu pricu oko takmicenja pa da gledamo kako se Ronnie "vraca" i budemo opet poredjivali njih dvojicu?

Ok slazem se, mnogo je bolje sto je Jay pobjedio Colemana, ali da li mi je to dovoljno, meni jos uvijek ne... ali opet mene vjerovatno ne odlikuje strpljenje...

Moj idealni scenario za narednu godinu... Jay je izjavljivao da bi po osvajanju MRO se penzionisao, a nadam se da bi i Ronnie mogao da to isto uradi, onda lijepo na kvalifikacionim takmicenjima ne dozvole da prodju Markus, Paco & co tako da se i ne pojave na bini i dobijemo MrO u kojoj ce glavnu rijec voditi Melvin, Dex, Vic, i ljudi sa sjanim tijelom poput Vince-a Taylora (11.mjesto :-)).... To bi bilo pravo...

Ali da li ce to biti, ili da li ce debili koji se pale na mass monstere i dalje donositi novac nisam siguran... E tu je fora... i zbog toga sumnjam, ali avaj JAKO BIH VOLIO da nisam u pravu!



PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 01, 2006, 01:41:38 posle podne »
Ovako, drago mi je u jednu ruku sto sam pogresio u prognozi, ali odluka o pobedniku je lako mogla ici i na Ronijevu stranu. Da je bila politika IFBB-a kao proslih godina Ronnie bi opet pobedio. Ovo je Jay-ova zivotna forma i cestitam mu na pobedi.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 01, 2006, 02:02:58 posle podne »
Malo download-a, treba vam neki Torrent

 http://thepiratebay.org/search.php?q=2006+olympia

2006 Olympia Men's Finals Athlete Presentation 231.97 MiB
2006 Olympia Figure Finals - Placings & Medals 50.76 MiB
2006 Olympia Men's Finals - Placings & Medals 172.12 MiB
2006 Olympia Men's Finals - Posing Round 231.97 MiB
2006 Olympia Fitness & Women's Bodybuilding Placings & Medals 118.53 MiB
2006 Olympia Fitness Finals 128.73 MiB
2006 Olympia Women's Bodybuilding Finals 142.21 MiB
2006 Olympia Men's Pre-Judging 412.77 MiB
2006 Olympia Weekend Kings of the Bench contest 187.54 MiB
2006 Olympia Women's Bodybuilding Judging Round 157.34 MiB
2006 Figure Olympia Judging Round 200.74 MiB
2006 Olympia Weekend Fitness 45s mandatory routine 85.17 MiB

   
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 01, 2006, 02:06:34 posle podne »
Roni ima 42 godine, a Jay je bio bolji samo u Duploj biceps pozi. Da se nije obukao u Mojsija....Jay bi usao u istoriju kao 5xII, ali jbg...  Jay-a izuzetno postujem zbog svih ovih godina i cestitam mu, A Roni ostaje legenda i nikada ga nece prevazici niko!!!!!
PS Drago mi je zbog Victora, momak je fenomenalan!
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2006, 02:08:35 posle podne remetik »

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: OLYMPIA 2006-KOMENTARI...
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 01, 2006, 04:10:17 posle podne »
Malo download-a, treba vam neki Torrent

 http://thepiratebay.org/search.php?q=2006+olympia

2006 Olympia Men's Finals Athlete Presentation 231.97 MiB
2006 Olympia Figure Finals - Placings & Medals 50.76 MiB
2006 Olympia Men's Finals - Placings & Medals 172.12 MiB
2006 Olympia Men's Finals - Posing Round 231.97 MiB
2006 Olympia Fitness & Women's Bodybuilding Placings & Medals 118.53 MiB
2006 Olympia Fitness Finals 128.73 MiB
2006 Olympia Women's Bodybuilding Finals 142.21 MiB
2006 Olympia Men's Pre-Judging 412.77 MiB
2006 Olympia Weekend Kings of the Bench contest 187.54 MiB
2006 Olympia Women's Bodybuilding Judging Round 157.34 MiB
2006 Figure Olympia Judging Round 200.74 MiB
2006 Olympia Weekend Fitness 45s mandatory routine 85.17 MiB

   
ko je lud da skida to sa 256 :P
čekaću da nabaviš dvd kompilaciju i kupim ;)