April 20, 2024, 09:48:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Igle za testosteron  (Pročitano 50858 puta)

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #30 poslato: Jun 24, 2015, 09:27:05 posle podne »
ja rokam sa 0.8baki i ne brinem nista :D
Skoro nista ne osecam kad dajem,sem u kvad malo posle davanja,nekih 30-45min
u rame cu da pokusam sa 0.6 ili 0.5 necu da mi oci izadju od ove konjske :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #31 poslato: Jun 24, 2015, 10:09:46 posle podne »
Ja sa 0.45 i 0.5 samo triceps i pek.
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #32 poslato: Jun 24, 2015, 11:04:46 posle podne »
ja za promjenu presao na quad...0.6 naravno...treci dan poslije uboda sepao sam na nozi.toliko je bolilo da me bilo bruka u grad izac.nisam mogao nista s nogom radit haha.hvala bogu sad je sve u redu al da kvad boli, boli ko sam vrag :D

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #33 poslato: Jun 24, 2015, 11:30:20 posle podne »
Ja sa 0.45 i 0.5 samo triceps i pek.
0.5 sam recimo 2 ml u rame i sve ok...ali sada se nerviram jer imam osecaj sto sam ubrizgao u nogu ne znam da li se primilo u misic i gde je to uopste moglo da zavrsi.Kada bodem kvadriceps zelenom iglom stvarno mi je neprijatan osecaj ali uvek posle uboda osetim taj blagi bol u misicu.Sada posle uboda kvadricepsa 0.5 iglom ne osetim bukvalno nista.Pitanje je da li da ponovo bodem ili sta da radim !?
no pain no gain

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #34 poslato: Jun 24, 2015, 11:53:17 posle podne »
ja za promjenu presao na quad...0.6 naravno...treci dan poslije uboda sepao sam na nozi.toliko je bolilo da me bilo bruka u grad izac.nisam mogao nista s nogom radit haha.hvala bogu sad je sve u redu al da kvad boli, boli ko sam vrag :D
To se meni dogodilo prvi put kad sam sam sebi davao jer sam previse plitko injektirao. Probaj u gornju polovinu kvada da dajes i gurni iglu da viri samo 5mm. Meni je tako super.

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #35 poslato: Jun 25, 2015, 12:02:46 pre podne »
ja za promjenu presao na quad...0.6 naravno...treci dan poslije uboda sepao sam na nozi.toliko je bolilo da me bilo bruka u grad izac.nisam mogao nista s nogom radit haha.hvala bogu sad je sve u redu al da kvad boli, boli ko sam vrag :D
To se meni dogodilo prvi put kad sam sam sebi davao jer sam previse plitko injektirao. Probaj u gornju polovinu kvada da dajes i gurni iglu da viri samo 5mm. Meni je tako super.
a i bodem u gornji dio kvada...ne vjerujem da sam plitko injektirao jer misic boli ko sam vrag a i izadje mrvicu krvi vani tako da misic je pogodjen garant nego ne kuzim te ovo da gurnem iglu da viri samo 5mm?

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #36 poslato: Jun 25, 2015, 12:10:12 pre podne »
Pa koliko duboko gurnes iglu, pola, trecinu, 2 trecine ? I ja sam taj prvi put pogodio misic ali jako, jako plitko.
Pod tih 5mm sam mislio da tu iglu 0,6 koja je dugacka 3mm, gurnes toliko da ostane spolja samo oko 5mm. Znaci da gurnes iglu 2,5cm. :)
A jbt secam se prvi put i meni isto tako do grada, samo sto sam ja isao. Brate ja idem gradom i copam ko debil svi me pitaju sta ti je sta ti je. Ma reko udario sam se u teretani pao mi teg. A keva i cale zapeli idi kod lekara idi kod lekara, a ja bezim ko djavo od krsta. :D

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #37 poslato: Jun 25, 2015, 12:14:13 pre podne »
ma ja gurnem do kraja jer me strah ako ne gurnem da cu krivo injektirat al pokusat cu sa tim da ostane virit malo...ma ja isao sepav do frizerskog salona isao sam po najvecem suncu kad nema ljudi da me ko ne vidi haha

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #38 poslato: Jun 25, 2015, 12:22:39 pre podne »
ma ja gurnem do kraja jer me strah ako ne gurnem da cu krivo injektirat al pokusat cu sa tim da ostane virit malo...ma ja isao sepav do frizerskog salona isao sam po najvecem suncu kad nema ljudi da me ko ne vidi haha
Ahahahaha koji si ludak :D ma ako smes jos bolje do kraja... meni jedan takmicar rekao da uvek ostavim 5mm napolje ako pukne igla da je mogu izvuci njemu se dogodilo jednom. sad me frka do kraja da rokam.

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #39 poslato: Jun 25, 2015, 12:28:24 pre podne »
ma ja gurnem do kraja jer me strah ako ne gurnem da cu krivo injektirat al pokusat cu sa tim da ostane virit malo...ma ja isao sepav do frizerskog salona isao sam po najvecem suncu kad nema ljudi da me ko ne vidi haha
Ahahahaha koji si ludak :D ma ako smes jos bolje do kraja... meni jedan takmicar rekao da uvek ostavim 5mm napolje ako pukne igla da je mogu izvuci njemu se dogodilo jednom. sad me frka do kraja da rokam.
kako igla moze puknut dok je u misicu? prvi put cujem za ovo haha

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #40 poslato: Jun 25, 2015, 01:05:55 pre podne »
Ja sam cuo isto da je liku ostala igla u guzici pa je morao u urgentni, ali nije pukla igra, nego mu se odvojila od one plastike, mada ne znam kako...tebra guraj do kraja iglu, pravljeno je tako

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #41 poslato: Jun 25, 2015, 01:15:01 pre podne »
Nemoguce je da pukne bas celicni deo igle, moze samo da se odvoji od one plastike. Retko se dogadja ali mi i kaze drugarica iz medicinske da su ih tako i ucili u sk da 5mm ostave iglu u slucaju da pukne...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #42 poslato: Jun 25, 2015, 09:14:22 pre podne »
Moze da pukne samo ako si mazga.
05 nisam nikada u nogu, jer mi prija da je dublje. Mada nije problem ni 05 ako si dovoljno lean.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #43 poslato: Jun 25, 2015, 10:07:46 pre podne »
noga glut ventro glut koliko sam primetio svi hvale malo dublje ^^gledao sam neka devojka daje ventro sa 1.2(a dosta je lean) tako da sigurno ne moze biti problem sa 0.6 0.8 :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Igle za testosteron
« Odgovor #44 poslato: Jun 25, 2015, 03:53:06 posle podne »
 ja u glut idem sa 0.9,ulje brze prodje kroz iglu..
Limit in the sky!