April 23, 2024, 07:02:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Guy Grundy - EXTRA !!!  (Pročitano 7395 puta)

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Guy Grundy - EXTRA !!!
« poslato: Septembar 28, 2006, 09:42:03 posle podne »
Guy Grundy je stvarno hardcore. Rodjen i odrastao u Australiji, Guy je u srednjoj skoli bio ragbi igrac, a sa bodibildingom je poceo nakon sto je razbio nos i kljucnu kost na utakmici, pa je morao da se oporavi od povreda. Preselio se iz Australije u Kaliforniju 1998. Guy je osvojio Australijsku NABBA titulu i Australijsku IFBB  titulu u teskoj kategoriji. Bio je drugi na Svetskom NABBA sampionatu u Austriji.

Guy Grundy



    Pitanje: Da li si u bodibildingu vidjao astronomske doze od 1000 mg nedeljno za koje cesto cujemo? Sta mislis koje su to velike, a koje male doze?

    Guy Grundy: Da, druzim se sa puno vrhunskih bildera i verujte mi, doze nisu toliko preterane, ja do ove godine nisam bio veliki potrosac, neki od vrhunskih bildera koji nisu cudovista uzimaju i preko 2000 mg nedeljno i to nije preterano. Pre nego sto sam saznao sta ostali bilderi koriste mislio sam da je sve preko 500 mg nedeljno veliko. Evo necega sto ce vam se svideti: jeo sam sa nekoliko vrhunskih bildera, i kao sto se ocekuje tema razgovora ubrzo je presla sa rostilja na steroide, pitali su me sta sam koristio da bi se spremio za proslogodisnje svetsko takmicenje, a posto sam ja uvek iskren rekao sam im, na sta su oni rekli "covece, ako ces nas lagati, necemo ti pomoci", pa sam morao lagati o dozama koje sam koristio kako bi mi poverovali. Sada mislim da je sve preko 1000 mg testosterona nedeljno previse, to je ono sto ja mislim, medjutim mnogima je to srednja doza. Prema meni, mala doza je ono na cemu sam sada 250 mg svakih 5 dana testosterona Propionata, zajedno sa 20 mg Dianabola, to je zgodan mali ciklus koji koristim za pojavljivanja i gostujuca poziranja.

    Pitanje: Sta mislis koji je najbolji anabolicki steroid za masu, a koji za definiciju?

    Guy Grundy: Za masu ne mozes bez testosterona i ili Anadrola ili Dianabola, za definiciju Masteron je moj favorit, koristio sam ga ove godine. Stvarno volim onaj osecaj ispunjenosti i prave vaskularnosti, ali bog svih njih je Cytadren, covece ta stvar je prava BOMBA, takodje Clenbuterol je stvarno efikasan. Svi hvale Stanazol ili Winstrol u Australiji to je toliko uobicajeno da ja mislim da je on samo dobar za gubitak para i dobijanje trbusnjaka.

    Pitanje: Da li imas profesionalnu licencu, a ako nemas da li razmisljas da je uzmes?

    Guy Grundy: Mogao bi dobiti profesionalnu licencu jer sam pobedio u nacionalnom sampionatu Australije 1995. sa 23 godine, ali jos nisam spreman da postanem profesionalac! Jos sam nekoliko godina daleko od toga da budem dobar profesionalac, nikada nisam zavrsio manje od drugog mesta na bilo kom madjunarodnom ili nacionalnom takmicenju, svi mnogo zure da postanu profesionalci, sto se ne isplati osim ako nisi medju prvih 10 u svetu, zarada je mala cak i na visokim mestima npr. oko 6. mesta u svetu zarada nije ni blizu onome sto si ulozio u sebe. Sretan sam sto cu se takmiciti u amaterskom nivou jos nekoliko godina. Zelim da postanem profesionalac, ali ja ovo radim i da bi platio racune, zaradjujem puno para poziranjima i pojavljivanjima i jos nekim stvarima. Prelazak u profesionalce ne bi pomogao. Uradio sam 11 snimanja sa svim magazinima pa cu postati profesionalac kada mogu da uradim nesto, a to jos uvek nije blizu.

    Pitanje: Kakve si sporedne efekte imao tokom koriscenja steroida?

    Guy Grundy: Verujte mi, nikakve, mada, pre nekoliko dana sam razbio svoj dzip jer sam izgubio svest dok sam vozio, bio sam premoren jer sam previse trenirao a nisam spavao vise od jednog sata dnevno, odvezli su me u bolnicu jer se nisam nicega mogao setiti pa cak ni hodati, uradili su gomilu testova na meni, rekao sam im da mi urade test jetre, krvi i urina posto sam bio na diureticima 10 dana bez prestanka, i ispalo je da sam dobro, bilo je povecano kao sto se i ocekuje, ali samo oko 10%. Sretan sam da mi penis uvek radi, u stvari ponekad radi previse dobro, imam svu kosu i cistu kozu, imao sam uzasne akne kada sam bio mladji ali otkako sam poceo da treniram pre 7 godina nikada vise nisam imao problema.

    Pitanje: Koliko novca moze covek da ocekuje u bilderskoj karijeri?

    Guy Grundy: Vise je novca u promocijama i marketingu, pa osim ako ne pobedis na Mr. Olympia ili Arnold's Classis mozes se oprostiti od zaradjivanja para na takmicenjima. Ako si pametan i imas nesto da ponudis trzistu npr. izgledas dobro ili si cudoviste u nekom delu tela, tada mozes zaraditi nesto para, cak do 100 000 godisnje ako se snalazis u marketingu ili ako si dosta pametan, a ako si oboje mozes zaraditi i vise, ali kada se realno pogleda to i nisu neke velike pare jer ces najmanje pola od toga potrositi na hranu i steroide, a to mozes zaraditi samo ako si dobrog zdravlja, tako da ta karijera nije najbolji izbor. Puno puta dok sam bio ispod sipke za cucanj rekao sam sebi:"sranje, covece, mogao sam biti prokleti golfer ili teniser".

    Pitanje: Gde i s kim treniras? Koji su bilderi tvoji prijatelji ?

    Guy Grundy: Treniram u MECCA, to je oduvek bio moj san, uvek se najezim kada samo pomislim na to. Volim da treniram sam, i to kada sam spreman, na nacin koji odgovara raspolozenju u kojem se nalazim. Takodje ne radim puno teskih blesavih sranja, radio sam nekad ali to nije za mene, volim da vezbam na svoj nacin jer znam sta i kako me pogadja. Kada treniras sa drugima osecas se kao da uzimaju deo tebe, nazalost ovo je sebican sport. Vezbao sam sa puno vrhunskih bildera ali su me vecina razocarali. U pocetku sam samo bio sretan sto se sa njima druzim, ali bi kasnije to nestalo i ja bi shvatao kakvi su to tipovi u stvarnosti. Najbolji prijatelj mi je Craig Titus, on je odlican drug i lepo se slazemo. Bas sam malopre dosao sa rucka i gledanja filma sa Craigom i Kelly. Ryan, Erick i veliki Eddie nisu toliko poznati JOS UVEK, ali su kul. Dobro se slazem sa Tom Price-om, Paul Dillet-om, i jos nekolicinom ali nista specijalno. A da, uvek sam voleo da razgovaram sa Lee Priest-om, on je saljivdjija i vrlo iskren, jedinstven je.

"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #1 poslato: Septembar 28, 2006, 09:43:15 posle podne »
Pitanje: Kako izgleda tvoj trening?

Guy Grundy: Delim telo na sledeci nacin:
1. grudi i deltoidi - treniram ih zajedno jer zelim da razdvojim prednje i bocne deltoide, pa zato moram biti oprezan i moram da pazim.
2. noge, kvadricepsi i zadnja loza - vezbam ih odjednom, to me ubija.
3. ruke - volim ruke, izgledam dobro u majici kada su ruke napumpane, ha ha, osim toga one su lake za razvijanje.
4. ledja, trazpezi i donji deo - radim i listove i trbusnjake kad god su spremni, priblizno svaka 3 ili 4 dana.

Pitanje: Kako izgleda tvoja ishrana? Da li brojis kalorije ili jedes sve sto vidis?

Guy Grundy: Nekada sam se debljao, ali vise ne. Jedem sve sto zelim, srecom volim zdravu hranu, a ja cak sebe ni ne merim. Sudije te gledaju, ne mere te. Ja sam vrlo blizu takmicarskog stanja i mogu se popraviti za nekoliko minuta. Osim toga izgledam i osecam se bolje i mogu mnogo vise da treniram. Osim toga moja zena izgleda lepo pa i ja zelim da izgledam najbolje sto mogu inace ce me napustiti. Ona je fitnes model i ja to ne mogu postici. Takmicim se sa 108 kg. Pretpostavljam da bi mogao biti mozda 110-111 kg, ali nisam siguran, ljudi misle da sam oko 116-118 kg.

Pitanje: Sta mislis o insulinu u bodibildingu?

Guy Grundy: Mnogo volim insulin iako sam pokusao da se ne udebljam previse. On dobro radi i preporucujem da se rade kardio pregledi za vreme njegovog koriscenja i uvek uzimajte sagorevace masti. Svi koriste insulin previse dugo. To je bilderski mentalitet, boje se da sidju sa insulina jer ce izgubiti malo tezine. Kada bi ga koristili ciklusno imali bi bolje rezultate. Evo, i ja cu uskoro ponovo poceti da ga koristim, hvala vam sto ste me podsetili. Svi ga koriste ali iz nekog razloga svi lazu o tome. To nije cudesni preparat. Mislim da je ipak malo opasan, zato bilderi izbegavaju da kazu da ga koriste. Ja ne lazem, zasto bih lagao?

Pitanje: Tvoje misljenje o "Pump and Pose" proizvodima? Koji od njih preporucujes ?

Guy Grundy: Sta je pump n pose, ha ha? Da, dobar je, mada postoji dosta sranja na trzistu. Christopher Clarks je dobar, kao i ciste 50 ml bocice iz Engleske i Nemacke. To je mnogo jako, ali morate znati kako da ga upotrebljavate. Ja sam u stvari pobedio na proslogodisnjem svetskom takmicenju ali su mi sudije oduzele poen jer su otkrili da sam ga koristio malo previse, tako da znam o cemu pricam. Najveca greska je ta da kada si debeo tada izgledas normalno, ali kada smrsas i izgubis vodu tek tada mozes videti sta si uradio. Upotrebljavaj ga, ali se nemoj oslanjati na njega.

Pitanje: Koji je "tipican" ciklus za jednog bodibildera?

Guy Grundy: Van sezone mnogo testosterona 1000 mg -2500 mg kombinovano sa androgenima, recimo Anadrol jednu ili dve tablete, zavisi koliko mozes izdrzati. Meni je to laka kategorija, 1mg je vise nego dovoljno. Uzeo bi i vise kada bi mogao, ali tada ne bi mogao da jedem. Poslednje 3 nedelje pre takmicenja, recimo 750 mg -1000 mg Cytadrena. 10 - 20 mg Halotestina do 5 Masterona nedeljno. Zavisi i od toga koliko imas novca i koliko si lud. Kada bi ih koristio, uzeo bi dva nedeljno, ali JA NE KORISTIM STERIODE jer je to NELEGALNO. Samo vam govorim sta moj prijatelj radi. On izgleda potpuno isto kao i ja, neki cak misle da je on ja, ALI ON TO NIJE. Suspension 1 ml dnevno, Clenbuterol 10 tableta dnevno, Ephedrin-Caffein-Aspirin, Cytomel 1 -2 dnevno. Neki su poludeli zbog te stvari, stvarno te moze skrenuti. Neki koriste Deca-Durabolin, ipak u ovom trenutku ja ne bi, dok moj prijatelj ipak koristi. Neki uzimaju ruzicasti Dianabol na nedelju dana pre kraja, kao i Anadrol, moj prijatelj to ne radi. Gluposti o estrogenu su bas to, gluposti. Da bi podigli nivoe estrogena morali bi biti svetski sampion u pusenju, moj prijatelj voli da pusi do 4-5 dana pre kraja. Gomila bildera koristi Nubain, covece ta stvar je glupa, glupa, glupa. Svi koji ga koriste ostaju na njemu. On je za slabice, neki se toliko navuku na njega da ih to potpuno promeni. Neki su cak zbog toga postali pederi, verujte mi i ne pokusavajte da ga koristite. Cak i oni koji ga prodaju kazu svojim kupcima: "drugar, zazalices" , i stvarno svi zazale. To je unistilo nekoliko velikih bildera. Pogledajte ovogodisnji Mr. O, jedan od onih koji su brzo skocili unapred na rang listi isto tako brzo ce skociti unazad. Neki ce cak posegnuti za kokainom zadnjih nekoliko nedelja, velika greska, ali ne toliko velika kao sto je Nubain. I naravno, koristicete hormon rasta svaki put kada ga mozete kupiti.

Pitanje: Koliko profesionalaca koristi anabolike tokom cele godine?

Guy Grundy: Rekao bih oko 60 %. Moras biti velik da bi radio na pojavljivanjima, ako se neko takmici vise od jednom godisnje mozes se kladiti da je prakticno na steroidima cele godine, mada postoje momci koji eksplodiraju kada se vrate na upotrebu steroida. To ce svaciju karijeru ranije zavrsiti. Morate zapamtiti da u bodibildingu necete dostici svoj vrh pre nego dodjete u srednje tridesete godina ili cak i vise, recimo 39, nakon toga sve krece nizbrdo.

Pitanje: OK, reci nam o devojkama. Da li te zaskacu? Svi mi zeleli bi da cujemo o modelima sa kojima radis. Monica Brandt, znas je. Da li imas neke interesantne price?

Guy Grundy: Brate, ja sam ozenjen, ali ipak imam milion prica. Moras zadrzati stvari u kuci, zao mi je momci, kada se sledeci put nadjemo zajedno raci cu vam licno, ali to ce biti samo za vasu zabavu. Mnoge devojke nisu onakve kakvim ih vi zelite videti, verujte mi. Bio sam tu i tu, radio sam to i to, zabavno je ali ja jos uvek ne znam kako se mozes umoriti od toga. Ipak ja jos uvek imam svoja secanja, stariji ozenjeni momci vole govoriti mladjima i slusati sve lude price, vrlo je tesko da neki brak ovde opstane, verujte mi. Ja sam mnogo zagrejan za svoju zenu. Dobijem svoj deo paznje, ali ne idem da je trazim.

Pitanje: Sta mislis ko je najveci bodibilder svih vremena?

Guy Grundy: Najbolju telesnu gradju ima Flex Wheeler, on je neverovatan, ali nije najbolji. On ima najbolji oblik, ali nema onaj ukupan tvrd izgled. Voleo bi da vidim na sceni Doriana Yatesa i Ronnie-a Colemana; mislim da bi Dorian pobedio, zato sto je mnogo tvrd. Pogledajte njegovo telo, na njemu nema ni jedne mekane tacke. Njegovi trbusnjaci su cvrsti kao i njegovi listovi, oni su cudo. Necu nikada zaboraviti kada mi je Sonny Schmitt rekao sta je video onda kada je bio 6. na Mr. O. Ispred njega su se poredili Flex i Dorian, prednjom stranom su bili okrenuti ka sudijama pa ih je on gledao u ledja. Stajali su opusteno radeci cetvrtinske okrete i Sonny kaze da je Dorianova zadnjica bila kao kamen. Mogle su se videti sve vene i linije za koje on nikada pre nije ni znao da postoje a Dorian tada cak nije ni stezao zadnjicu posto su ga sudije gledale spreda. Dorian je ceo bio tvrd, covece to je stvarno cudovisno. Niko ne moze pobediti takvo sranje, uz to on je i ogroman i ima neke od najboljih poza, prednja dupla latisimus, triceps , trbusnjake, butine. Kao sto kazu u New Yorku: "ZABORAVI".

Pitanje: Sta je bodibilding ucinio za tvoje samopouzdanje i stil zivota?

Guy Grundy: Potpuno je sve promenio kod mene. Iskreno, najbolje sto mi se desilo su, redom, verovanje u boga i bodibilding. Nisam uopste religiozan, ali imam vrlo jaku veru. Bodibilding je mnogo dobro uticao na mene. Dao mi je telo na koje sam ponosan i odveo me je na mnoga dobra mesta i pomogao mi je da ostvarim mnogo svojih snova. Oduvek sam, cak i pre nego sto sam podigao tezinu, zeleo da zivim u Americi i zbog bodibildinga ja sada imam zelenu kartu, tako da je sve ispalo odlicno. Ipak sve dobre stvari u mom zivotu su dosle od boga, to mozda zvuci smesno kada dolazi od nekoga ko koristi steroide i ko je ranije bio seks manijak. Hej, uradio sam puno ludih stvari, koje bi neki okarakterisali kao zle, ali to je sve zbog toga sto smo svi mi razalicite osobe. Ne postoje dobro i lose, samo greske. Zivim na ivici, sve dok ne povredim nekog drugog nisam ucinio nista lose, to je nacin na koji zivim svoj zivot i do sada je bio blagosloven. Moj zivotni stil je san koji se ostvario, ljudi mi traze autograme i slike, covece imam cak i ljude koji zele da kupe moje stare gace. Bio sam u mnogo razlicitih zemalja i zivim kao kralj. Jedem kada zelim i uglavnom radim ono sto izaberem, po meni to je zivot. Ne moram biti milioner (sto cu inace uskoro biti), ja samo volim jednostavne stvari i srecan sam sto dolazim do tacke u kojoj to mogu raditi, a bodibilding je bio veliki deo svega toga.

Pitanje: Kada si poceo?

Guy Grundy: Poceo sam ozbiljno da treniram sa 20 godina. Trenirao sam i pre toga, mada nisam imao ideje sta to radim. Od 17. godine trenirao sam 5 sati dnevno i takmicio sam se u svakom sportu, to je bio jedan od glavnih razloga sto sam bio nepismen do 13. godine, bio sam mnogo u sportu a, nazalost, ako si dobar sportista skola i nastavnici ti mnogo progledaju kroz prste. Nisam previse voleo knjige, ali sam zato zbog sporta postao velik i odgovoran i to mi je dalo samopouzdanje.

Pitanje: Kakav je bodibilding u Australiji kada se uporedi sa americkim? Znas, obaveza, mentalitet i razmisljanje?

Guy Grundy: Na zadnjem svetskom takmicenju pobedili smo u svim klasama kao i u fitnesu i zenskom bodibildingu. Teretane su prilicno obicne; momci su obicno vise fokusirani i jace treniraju. Cak i oni koji nikada nece postati profesionalci ubijaju se sa intenzitetom kojim treniraju. To je dobro tlo za razmnozavanje, nazalost, teretane nastoje da ih se otkace posto to nije najbolji nacin da se zarade pare. Momci vezbaju zato sto to vole. Ako mislite da je lova tamo losa, ipak ima nesto para. Bio sam vrlo blizu prvom mestu kada sam otisao i najbolje sponzorstvo koje sam mogao dobiti bili su besplatni dodaci, to je smesno.

Pitanje: Sta bi rekao pocetniku sto se tice mentaliteta i razloga da postane bilder?

Guy Grundy: Prvo, uradi to zato sto to volis. Onda napreduj, najvaznije je da iskreno gledas svoje telo. Ako fizicki nemas ono sto ti je potrebno onda ni sav rad, inteligencija, jelo i steroidi nece biti dovoljni da te dovedu na elitni nivo. Nazalost, ljudi se tesko odlucuju da budu iskreni prema sebi a kada nesto toliko mnogo zelite, vase odluke se mogu uplasiti. Volim ovaj sport i moja struktura i genetika su odlicni, nisu najbolji, vec vrlo dobri. Pored toga, ja uzivam u tome i volim da gledam kako rastem i kako mi se telo menja, pa cak i ako nikada vise ne pobedim, a pobedicu, bicu sretan. Imam stvari koje su vezane za bodibilding preko kojih cu zaraditi gomilu para tako da sada stvarno uzivam u takmicenju posto nemam nikakav pritisak i to ce biti jedan od razloga zasto cu ja biti bilder koji ce najvise napredovati sledece godine. Slobodno me citirajte. Znaci prvo, uradi to zato sto to volis, onda pogledaj gde te to vodi, ali nikada ne izgubi iz vida ono sto zelis u svom zivotu. Ne stavljaj sva jaja u korpicu, jer cak i ako uspes, neces biti prava zaokruzena osoba i to je vrlo vazno.

Pitanje: Ispricaj nam neke price. Neki omiljeni dogadjaji, ljudi, itd.

Guy Grundy: Dolazak u Ameriku, jedenje kod vatrogasaca i treniranje u Gold-u su neki od najvecih dogadjaja za mene. Imam milion prica ali vecinu ne mogu ispricatil. Susret sa Craig-om Titus-om je bio zabavan; on je stvarno poseban lik. To je bilo vrlo brzo nakon sto je pusten iz zatvora. Poceli smo da razgovaramo pa sam ja rekao da treba da ga upoznam sa mojom zenom pre nego sto pocne da joj se udvara. Onda je Kelly dosla a on se nasmejao i rekao "ah, vec sam je sreo ranije kada sam hteo da je pokupim". Ta prica nije nista u poredjenju sa nekim stvarima koje smo radili. Stalno upadam u nevolje. OK, ovo ce vam se svideti; to je bilo prosle nedelje. Vezbao sam non-stop 10 dana, spavao sam mozda 1 sat dnevno, pa sam onda razbio kola jer sam izgubio svest. U svakom slucaju, vozio sam se dzipom i izgubio sam svest, onda sam dosao sebi, zakocio, i sledece sto sam video bila je sirena iza mene, zaustavio sam kola, iza njih se zaustavio policajac, kao sto uvek rade, on mi kaze dozvolu i registraciju. Ja onda prebiram po novcaniku trazeci ih i tad ponovo gubim svest, stvarno. Dzip je inace bio bez krova, a ja sam se onesvestio, i tako ja sam bez svesti u kolima u 23h. Onda odjednom osetim da me neka osoba budi tako sto me vuce za ramena i jos mi je lampa uperena u lice, ja se naravno uplasim i uhvatim osobu, a to je bio POLICAJAC. Uhvatio sam ga za kosulju ali nisam dobro zahvatio, uhvatio sam ga sa levom rukom pa sam onda naravno pokusao da ga uhvatim i sa velikom desnom, srecom pobegao je od mene, sada je kvaka na vratima slomljena, pa se vrata tesko otvaraju, ali ja pokusavam da ih nekako otvorim. To me je malo usporilo, oko 15-20 sekundi mi je trebalo da ih otvorim jer sam bio besan. Iskocio sam iz kola i bio zaslepljen od sve te svetlosti. Video sam treperavu crvenu i plavu svetlost i onda cuo nastrasnije zvuke koji postoje, zvuk sacmare kako se puni ch ch, zbog toga sam zabrinut ali jos uvek nisam siguran sta se dogadja. Sledece sta znam, imam lisice na sebi, vracam se u stvarnost kada mi lice poljubi travu i kada dobijam nekoliko udaraca u donji deo ledja i bubrege, srecom, imam velika ledja ha ha. Onda su se odvojili od mene, pricali smo, pitali su me sta se to desilo, ja sam im rekao istinu. Jedan je prepoznao moje ime na dozvoli, svi policajci treniraju i vole bodibilding, pa mi onda oni skidaju lisice, pitaju me neka pitanja i mi onda procaskamo par minuta i glavni policajac me odvede u stranu, da mi njegov broj telefona i kaze da bi mogli ponekad da popricamo. Sada, ovo je stvarno istina, ne mozes izmisliti takve lude stvari, dva minuta kasnije ja ponovo izgubim svest i srusim se. Isti policajac je pozvan, on me pogleda, nasmesi se, zatrese glavom i ode jer nije mogao reci da me je pustio vec ranije. Tako da su mi od tada svi policajci kul, oni imaju tezak posao koji je lose placen i ceo dan rade sa budalama. Sada na njih gledam drugacije nego ranije.

Pitanje: Sta bi rekao osobi koja te sretne na ulici i pita te "Zasto?", Zasto to radis? Zasto zelis da budes tako velik?

Guy Grundy: Sretan sam sto sam velik ali nisam cudovistan kada se setam ulicom. Uglavnom su reagovanja pozitivna. Ja na ulici ne poziram vec se trudim da budem normalan. Nekada dobijem i cudna ismevanja, ali ih ignorisem, jedino kada cu nesto uciniti je ako to predje u jako vredjanje pred mojom zenom ili mojom familijom, mogu reci sta zele o meni ali ako moja zena mora da slusa pogan jezik ja to tretiram kao veliku uvredu, obicno ih odbijem, a oni obicno onda odu. Ti ljudi su blesavi, ja im kazem "drugar, ili me udari ili bezi" , a oni onda ili me udare ili pobegnu. Kada me udare onda uvek zazale. Nisam Mike Tyson, ali mogu dobro da se branim. Jednom momku sam rekao "drugar, zasto ne bi otisli iza zgrade i tamo se razracunali", i on je pristao. Pomislio sam, sranje, mora da zna da se bori. Otisli smo iza zgrade, a on uopste nije znao da se bori. Bio je najgori borac koga sam ikada video. Tada sam pomislio da mozda ima pistolj posto nije znao da se bori. Nisam hteo da saznam da li stvarno ima pistolj, pa sam ga sastavio sa zemljom. Hej, tog dana sam trebao da vezbam ruke. Zene su najbolje. Pre nego sto sam se ozenio, one bi mi prilazile u nocnom klubu i govorile "Izgledas ocajno". Deset minuta kasnije vec bi mi pusile u WC-u, hej, govorim vam ono sto se desavalo.

Pitanje: Koliko imas godina i koje su tvoje dimenzije?

Guy Grundy: Bicu iskren, sada sam u skoro takmicarskom stanju tako da nisam skroz spreman. Napunicu 28 godina za dve nedelje. Visina 178 cm, tezina u takmicenju 108 kg ali kada sam go. Van sezone 110-111 kg. Hladne ruke su 53.3 cm, grudi 135 cm, struk, imam jako mali struk, svi seru o tome da im je struk izmeren bez uvlacenja. Struk mi je 88 cm , pa pogledajte moju velicinu i videcete koliko mi je mali struk, pa uporedite sa nekim drugim koji kazu da imaju struk 78 cm, sranje. Ako si preko 106 kg i manji od 178 cm bices srecan da imas struk manji od 88 cm. Listovi su 52 cm mada izgledaju glupo, ovo sada im nije prava velicina, obicno su 49 cm. Ubrizgavam sa strane, nikada na njima nisam koristio Dsynthol. Jesam na rukama i deltoidima, ali ne na listovima. Kvadricepsi su mi veliki 76 cm.

Pitanje: Kakvim aktivnostima se bavis kada nisi u teretani ili na poziranjima?

Guy Grundy: Na poziranjima najvise volim da pricam o sebi. To je ono o cemu ljudi zele da pricaju i to je moja omiljena tema. U teretani, gledam zenske a onda gledam dupeta. Gledam sise, onda pogledam da vidim da li me moja zena vidi, pa onda opet gledam iz pocetka. Onda kad god mogu treniram i pricam o sebi ili ako sam sa nekim profesionalcem tada se nas dvojica popnemo na glavu ostalima pricom kako smo mnogo bolji od njih, covece nekada se momci zanesu pricom o Dorianu, Flexu ili Ronnieu. Ja im kazem "brate, sada ides malo predaleko".

Pitanje: Da li vozis mountain bike, pecas, lovis, pucas, vozis motor, bilo sta slicno u tvoje slobodno vreme?

Guy Grundy: Nikada do sada nisam, ali od sada hocu, idem na turneju po Juznoj Africi sredinom Avgusta. Idem na pravi safari i lovicu u divljini sa puskama i strelama. Covece, jedva cekam. Naucio sam da uzivam u mnogim stvarima, volim da gledam sport, da idem u bioskop, da se naduvam i da se setam ulicom, ja to ne radim, ali moj prijatelj izgleda da u tome uziva kada izadjem sa njim. To je nelegalno, pa ja to necu raditi. Odlazak na Naduvanu Magicnu Planinu je dobar, kaze mi on, ali onda moras jesti ceo dan.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #2 poslato: Septembar 28, 2006, 10:48:09 posle podne »
hhhhmmm...
zloupotreba sinthola ako se meni cini

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #3 poslato: Septembar 29, 2006, 12:25:22 pre podne »
hhhhmmm...
zloupotreba sinthola ako se meni cini

Dobro ti se cini. :)
Ruke,deltoidi i LISTOVI.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #4 poslato: Septembar 29, 2006, 09:47:12 pre podne »
klasicna napalljena budala, ja, ja,ja ma daj:) znas imam druga koji radi to i to, ja to ne radim jer je nelegalno, znas moja zena kad bi me cula sta sam sve radio ubila bi me bla bla:) ko li je ovaj anonimus uopste:) Svaka cast na trudu tekst je odlican  :D

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #5 poslato: Septembar 29, 2006, 10:34:41 pre podne »
klasicna napalljena budala, ja, ja,ja ma daj:) znas imam druga koji radi to i to, ja to ne radim jer je nelegalno, znas moja zena kad bi me cula sta sam sve radio ubila bi me bla bla:) ko li je ovaj anonimus uopste:) Svaka cast na trudu tekst je odlican  :D

Pitanje: Ispricaj nam neke price. Neki omiljeni dogadjaji, ljudi, itd.

Prvo procitas odgovor na ovo pitanje i jasno ti je da je lik skroz otkacen! :lol:
Po mom misljenju,lik je zaista cool mada se mozda malo folirao u nekim odgovorima tipa:

Pitanje: Koliko imas godina i koje su tvoje dimenzije? :?
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 06, 2006, 04:23:36 posle podne »
imao sam prilike takmiciti se protiv Guya 2002.god u Solunu na NABBA svjetskom prvenstvu, bio sam sedmi a on nije usao medju 10 takmicara od 20, bio je u groznoj formi. Izrazito sirok skelet sto moze biti prednost ali u njegovom slucaju to je minus jer mu muskulatura gadno kiksa u punoci. Syntol u bicepsu i listu nakaradno izgleda, biceps ne mjenja izgled bez obzira na polozaj ruke a dok se krece listovi setaju kao da su zivi :). Dali je on cool ili nije ali da mi je malo falilo da ga skuliram poslije prvog izlaska na binu. Arogantno smece bio bi najbolji opis tog covjeka a takve obozavam :) hladiti. Njegovo ponasanje kad je shvatio da ne ulazi u finale granici sa debilizmom jer covjek je bio miljama od forme.
Btw 1000mg ili 2000mg tjedno  :D :D :D , dnevno mozda za razonodu 8).  Ovaj nivo takmicenja zahtjeva malo ozbiljnije pikanje.
Uostalom sto ja znam pa ja sam i tako naturalac :D :D :D :D 8)
mozda nadjem kakvu slikicu iz Soluna pa cu je postaviti

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 06, 2006, 04:28:00 posle podne »
Bas hocu da vidim slke tog lika , znaci mnogo mi je gadan, po faci mu se vidi da je neki teski seronja i da je istripovan do jaja............jbg that is life :|

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 06, 2006, 07:49:03 posle podne »
imao sam prilike takmiciti se protiv Guya 2002.god u Solunu na NABBA svjetskom prvenstvu, bio sam sedmi a on nije usao medju 10 takmicara od 20, bio je u groznoj formi. Izrazito sirok skelet sto moze biti prednost ali u njegovom slucaju to je minus jer mu muskulatura gadno kiksa u punoci. Syntol u bicepsu i listu nakaradno izgleda, biceps ne mjenja izgled bez obzira na polozaj ruke a dok se krece listovi setaju kao da su zivi :). Dali je on cool ili nije ali da mi je malo falilo da ga skuliram poslije prvog izlaska na binu. Arogantno smece bio bi najbolji opis tog covjeka a takve obozavam :) hladiti. Njegovo ponasanje kad je shvatio da ne ulazi u finale granici sa debilizmom jer covjek je bio miljama od forme.
Btw 1000mg ili 2000mg tjedno  :D :D :D , dnevno mozda za razonodu 8).  Ovaj nivo takmicenja zahtjeva malo ozbiljnije pikanje.
Uostalom sto ja znam pa ja sam i tako naturalac :D :D :D :D 8)
mozda nadjem kakvu slikicu iz Soluna pa cu je postaviti
[/quote....................ZNAM ZA TU PRICU..I JEDAN MOMAK ODAVDE JE TADA BIO TAMO...ISTA PRICA....KAKV LIK JEBT..

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 06, 2006, 09:09:04 posle podne »
kakva zamlata
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Guy Grundy - EXTRA !!!
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 08, 2006, 02:42:44 pre podne »
imao sam prilike takmiciti se protiv Guya 2002.god u Solunu na NABBA svjetskom prvenstvu, bio sam sedmi a on nije usao medju 10 takmicara od 20, bio je u groznoj formi. Izrazito sirok skelet sto moze biti prednost ali u njegovom slucaju to je minus jer mu muskulatura gadno kiksa u punoci. Syntol u bicepsu i listu nakaradno izgleda, biceps ne mjenja izgled bez obzira na polozaj ruke a dok se krece listovi setaju kao da su zivi :). Dali je on cool ili nije ali da mi je malo falilo da ga skuliram poslije prvog izlaska na binu. Arogantno smece bio bi najbolji opis tog covjeka a takve obozavam :) hladiti. Njegovo ponasanje kad je shvatio da ne ulazi u finale granici sa debilizmom jer covjek je bio miljama od forme.
Btw 1000mg ili 2000mg tjedno  :D :D :D , dnevno mozda za razonodu 8).  Ovaj nivo takmicenja zahtjeva malo ozbiljnije pikanje.
Uostalom sto ja znam pa ja sam i tako naturalac :D :D :D :D 8)
mozda nadjem kakvu slikicu iz Soluna pa cu je postaviti

Zanimljivo,stvarno...

Ajde da sacekamo i te slike. :D :D :D
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."