April 27, 2024, 08:37:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kura?  (Pročitano 17822 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Moja kura?
« Odgovor #15 poslato: Septembar 12, 2012, 10:24:10 posle podne »
sustanon je sad 350mg

Ima još onaj od 250mg u prodaji.

dobro al sto bi kupio 250mg kad moze 350 :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Moja kura?
« Odgovor #16 poslato: Septembar 12, 2012, 10:41:20 posle podne »
alo bre prva kura pa odma tren :D alooo to niko ne komentarise :D izvinjavam se,PRVA INEJKTIVNA,sto mi govori da su prethodne oralne bile izuzetno pametno smisljene....


druze evo savet,uzmi ti lepo dve supstance,recimo ako bas oces sustanon (to te garant neko nagovorio da ti zume kintu,jer je depo stabilniji za ovo sto ti zelis i jeftiniji plus sigurniji) i boldenon,i od toga ces napredovati sasvim sigurno.Kakav crni tren odmah ne znas ni na testo kako reagujes,ajde polako,ohladi glavu i bez uvrede bilo kome ko ti je to sastavljao,idi polako a ne odma bam u glavu pa ko te pita....malo isticatj posebno o svakom ovom steroidu,pogledaj uticaje na pritisak,pogledaj koji sta radi endogenoj proizvodnji na koji nacin blablabla.... nemoj da ti neko kaze nesto i doma kao bez glave dp oslusas.Malo mucni.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Moja kura?
« Odgovor #17 poslato: Septembar 13, 2012, 02:36:37 posle podne »
raspitaj se o svemu sam pa onda iznesi svoje misljenje a ne sve ovako na tacnu da dobijes,taj ko te savjetovao trebao je i da ti kaze za bf itd,mnogo gresaka,da sam na tvom mjestu ne bih slusao ni dilere ni preporucioce nego fino procitao kad te svi navode na pogresno vidjeces kasnije kako si se zaje..o

Van mreže tonitoni

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Moja kura?
« Odgovor #18 poslato: Septembar 13, 2012, 03:02:50 posle podne »
Sigurno cu tebi da verujem...

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Moja kura?
« Odgovor #19 poslato: Septembar 13, 2012, 04:07:20 posle podne »
Sigurno cu tebi da verujem...

totalno si ne informisan,pravis se pametan,daleko ces da doguras,ne moras ni meni ni svima ostalima da vjerujes,zato vjeruj dileru koji ce da ti uvali sust umjesto depoa radi zarade i jos nesto sta si vec pomenuo..,rokni se,pa kad bf ode jos gore,neces izgledati kao bb nego kao masni powerlifter :) -(taj pro ti to nije rekao) -mogu da zamislim kakva ti je ishrana ako ti diler preporucuje aas,obicno oni pocetnicima u teretani preporucuju jer pocetnici nemaju pojma,i sustanon uzimas radi pristojnog seksualnog zivota kao sto vec rekose,radio si prije kure sa oralima-LOL-vidim da si prosipao neke gluposti i na drugim temama u vezi tvoje kure,smijesno da ti i dalje pricam o greskama ;) zz
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2012, 05:07:07 posle podne Dobarmomakk »

Van mreže tonitoni

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Moja kura?
« Odgovor #20 poslato: Septembar 13, 2012, 04:37:11 posle podne »
To sto  se kunete u galeniku zato sto je jeftina je durga prica. Ako vec dajem mesecno 400e na hranu i suplementaciju  sigurno necu da uzmem galeniku i dianabol kao sto kazete a bas cu da vidim kako ce tren i bold da me umaste sa savrsenom ishranom.Kura se ne bazira na susta vec ce on uzima bas iz tog razloga koji pominjete tj da ne dodje do erektalne disfunkicje.Sad mi jos recite da depo i sust navlace isto vode pa ce mi sve biti jasno
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2012, 04:40:37 posle podne tonitoni »

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Moja kura?
« Odgovor #21 poslato: Septembar 13, 2012, 04:50:40 posle podne »
nauci bar osnove koje imas ama apsolutno svuda, informisi se bar tolko, ako to uradis sam ces sebi da odg na ta osnovna pitanja koja postavljas ovde.
i iskreno, kad vec pitas za pomoc i dobijes savet - POSLUSAJ! ako neces onda nemoj da pitas ove ljude koji zele da pomognu. imaj bar malo postovanja!

ovaj odg ti je postavio jedan korisnik i ti trebas da uradis ono sta nisi uradio kad su ti to rekli,rekao si Pedji Petrovicu da nema pojma o kurama,covjek ifbb i izgleda onako kako ces ti za 30 godina na tvojim kurama za seksualni zivot,izlupetao si jos neke nebuloze koje bi bilo glupo pisati u ovoj temi ...toliko od mene ali uvijek se nasmijem kad procitam ovakve teme,danas svako radi kure i cini mi se da je sve otislo u kur..
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2012, 04:57:17 posle podne Dobarmomakk »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moja kura?
« Odgovor #22 poslato: Septembar 13, 2012, 05:00:35 posle podne »
Citat
Sad mi jos recite da depo i sust navlace isto vode pa ce mi sve biti jasno
Prosvijetli nas neuke, zasto sustanon ne navlaci vodu, a depo navlaci?

Van mreže tonitoni

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Moja kura?
« Odgovor #23 poslato: Septembar 13, 2012, 05:03:52 posle podne »
Samo se ti SMIJI!!! a nisam rekao da sust ne navlaci a depo da navlaci veci sam pitao da li navlace isto ako se uzimaju iste doze?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Moja kura?
« Odgovor #24 poslato: Septembar 13, 2012, 06:07:38 posle podne »
ma smao ti uzmi od coveka koji ce ti udariti i neku finu cenu siguran sam :D opalaca prva kurica pa trenic i bolda i sustanon :D

NAVLACENJE VODE U NAJVECOJ MERI IMA VEZE SA NATRIJUMOM JEBEMU JEBENU MATER VISE U QRAC!KOLIKO PUTA OVO MORA DA SE PONOVI??????????????????????

Da,manje ce navuci vode neko ko je an propionatu recimo,ali opet je sve u hrani jbt! Ti ako si takmicar onda ce ti mozda praviti razliku,a na 13% masti ti se ni 20L vode nece primetiti pa ne znam koji se djavo tripujes.
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2012, 06:09:12 posle podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kura?
« Odgovor #25 poslato: Septembar 13, 2012, 06:13:29 posle podne »
Citat
NAVLACENJE VODE U NAJVECOJ MERI IMA VEZE SA NATRIJUMOM

tj PRLJAVOM hranom
negde pre nekih 10 god,jedan drugar (izlgedao je kao MONSTER TRUCK) odista u gonjem delu jer noege nije ni radio je koorstio galeniku i winstrol
imao je vene i po LICU  ;D ;D
ali je jeo samo 1.5 kg zdrebetine dnevno i 2 kg brokolija
jednom u ned si je dozvolio neki izlet sa pecenim krompirom
nije prica rekla kazala jer ja odista nisam impreiosniran sa koje kakvim NET BILDERIMA vec je ovo momak iz grada u kom zivim i koji je na mene ostavio dubok trag kada je karakter u pitanju
ne-nije se takmicio tj jeste jednom kao junior,ovo je radio zbog sebe i za sebe-jednsotavno je uzivao u tome

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Moja kura?
« Odgovor #26 poslato: Septembar 13, 2012, 06:51:53 posle podne »
hahah, dajem 400 eur na hranu i necu jeftini depo i dbol, kao znam sta valja, pa sto onda rodjace uzimas Sterox, sibni se hemarom prve klase, a ne soc varijantama...koje suplje price, a tek voda na 14% bf :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Moja kura?
« Odgovor #27 poslato: Septembar 13, 2012, 07:01:08 posle podne »
Uzmi IGF i GH,ebes ovu sirotinnjsku varijantu,steroids are so 90's :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kura?
« Odgovor #28 poslato: Septembar 13, 2012, 07:03:41 posle podne »
Uzmi IGF i GH,ebes ovu sirotinnjsku varijantu,steroids are so 90's :D

vintage brale..RETRO
(vanesa DEL rio)

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Moja kura?
« Odgovor #29 poslato: Septembar 13, 2012, 07:06:35 posle podne »
hahah, dajem 400 eur na hranu i necu jeftini depo i dbol, kao znam sta valja, pa sto onda rodjace uzimas Sterox, sibni se hemarom prve klase, a ne soc varijantama...koje suplje price, a tek voda na 14% bf :D

bas tako...