April 28, 2024, 03:21:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.103 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kura?  (Pročitano 17825 puta)

Van mreže vladas

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Moja kura?
« Odgovor #30 poslato: Septembar 13, 2012, 09:34:52 posle podne »
Nemas pojma ,lupas gluposti ..a sada i  vredjas.............i pored dobronamernih saveta..........
mislim da si zasluzio crveni..........

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Moja kura?
« Odgovor #31 poslato: Septembar 13, 2012, 09:54:57 posle podne »
ma 90% ljudi koji postavljaju teme o hemiji dođu samo da dobiju potvrdu onoga što im je diler predložio, jednostavno treba ih pustiti da ih rade ko volove kad nemaju grama mozga, a ne trošiti vreme i živce na njih... retki su oni koji su spremni da prihvate neki savet...


idi majstore, radi kako hoćeš, šta smaraš ljude bezveze, ko te jbe kad si gluperda....


« Poslednja izmena: Septembar 13, 2012, 09:58:26 posle podne filip85 »

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Moja kura?
« Odgovor #32 poslato: Septembar 13, 2012, 10:29:28 posle podne »
Citat
Ovako Sustanon uzimam jer sam ectomorph i lako se gojim a i  debelokozac sam tj imam dosta sala i vode pod kozom

au druze, al imas rupa u znanju

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Moja kura?
« Odgovor #33 poslato: Septembar 13, 2012, 10:43:52 posle podne »
a ti pitas njih iako kazes da nemaju grama mozga?  cepaj svoj ciklus i javi rezultate

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Moja kura?
« Odgovor #34 poslato: Septembar 13, 2012, 10:50:51 posle podne »
ko volove kad nemaju grama mozga?? otkud njemu pravo da mene prvi vredja sta god ja radio?

izvalio gomilu nebuloza,izvrijedjao neke korisnike,smorio narod jbt i sad se nesto ljutis? sto nisi procitao osnovne cikluse prvi drugi treci,da znas gdje kako i sta ide,nego ja necu ovo mi skuplja vodu,ovo mi ne skuplja,pazi,ako ti jedes govn. umjesto prave hrane,nakupices se vode,nece ti pomoc ni bold ni ovaj ni onaj,shit ishrana daje vodu,to si trebao da znas,i sust i depo ce ti dati kilograme vode,sve su to testosteroni,ovamo vise ovamo samo jedna vrsta,ni jedan ti pro ne bi dao ovakvu malo dozu da ti je stvarno preporucio nego od dilera kupis savjete,necemo sad,da si na xsport forumu dali bi ti odma fino osnova,hrana-voda sve da pocnes od pocetka jer imas rupe u znanju to je i vise nego ocigledno....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Moja kura?
« Odgovor #35 poslato: Septembar 13, 2012, 11:05:57 posle podne »
Internet ratnik :D pickica koja proziva iza nekog tamo nicka :D Neka cepi on blago nama ovo,gledamo ga na olimpiji sledecu jesen :*
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Moja kura?
« Odgovor #36 poslato: Septembar 13, 2012, 11:10:09 posle podne »
Internet ratnik :D pickica koja proziva iza nekog tamo nicka :D Neka cepi on blago nama ovo,gledamo ga na olimpiji sledecu jesen :*

Konkurencija: Phil Heath
nadamo se najboljem,nek pobijedi onaj ko siba 400g proteina u ovoj temi  :D
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2012, 11:13:15 posle podne BicepsPeak™ »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Moja kura?
« Odgovor #37 poslato: Septembar 13, 2012, 11:24:04 posle podne »
zadnje doba doslo, kazes covjeku da nema pojma, a on ti kaze da si debeo :D
pa ti savjetuj :D

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Moja kura?
« Odgovor #38 poslato: Septembar 14, 2012, 02:03:12 pre podne »
veljo koliko je mesa od tih 400e???  :) :) :)

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Moja kura?
« Odgovor #39 poslato: Septembar 14, 2012, 09:54:58 pre podne »
.

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Moja kura?
« Odgovor #40 poslato: Septembar 14, 2012, 11:19:20 pre podne »
haah, slatko sam se nasmejao, jos jedan boris :)
toni samo razmisli, taj sto prodaje ti je preporucio nesto i ti ces da poslusas njega koji ima koristi od toga dal ces da ga poslusas, a ljudi sa ovog foruma ti daju savet (koje si ti i pitao za savet, sam!), a nemaju koristi od laganja, naprotiv zato je forum besplatan, i nista ti ne nude na prodaju, a koliko znam niko od njih nije vlasnik galenike :)
razmisli logicno, tvoje zdravlje i rezultati kure su u pitanju
(ps strasno, uspeo si cak i filipa da iznerviras, ccc)

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Moja kura?
« Odgovor #41 poslato: Septembar 14, 2012, 06:52:15 posle podne »
ja bih prihvatio savet iskusnih, jer sam potpuno nov u ovoj prici i nemam drugog izbora :) idem u teretanu oko 2god sa manjim pauzama... od suplementa uzimam protein i kreatin(kad se ima kesa) e sad sam poceo da radim i imam dobru platu i mogu da ispostujem vrhunsku ishranu na duze staze... :) P.S imam 21god, 175cm i samo  65kg -.-  i za 2god u teretanu nabacio sam samo 7kg, i na tih 65kg imam blokadu (nema daljeee) i odlucio sam da uzmem nesto da probijem tu blokadu da do leta dobijem jos 7-10kg , i da u sto manjem procentu narusim zdravlje... znaci pare mi sad nisu bitne kupio bih sve potrebne zastite i sve sto je potrebno jer imam strah malo.. ali ipak kompleksi su jaci :) unapred hvala....

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Moja kura?
« Odgovor #42 poslato: Septembar 14, 2012, 07:42:29 posle podne »
ja bih prihvatio savet iskusnih, jer sam potpuno nov u ovoj prici i nemam drugog izbora :) idem u teretanu oko 2god sa manjim pauzama... od suplementa uzimam protein i kreatin(kad se ima kesa) e sad sam poceo da radim i imam dobru platu i mogu da ispostujem vrhunsku ishranu na duze staze... :) P.S imam 21god, 175cm i samo  65kg -.-  i za 2god u teretanu nabacio sam samo 7kg, i na tih 65kg imam blokadu (nema daljeee) i odlucio sam da uzmem nesto da probijem tu blokadu da do leta dobijem jos 7-10kg , i da u sto manjem procentu narusim zdravlje... znaci pare mi sad nisu bitne kupio bih sve potrebne zastite i sve sto je potrebno jer imam strah malo.. ali ipak kompleksi su jaci :) unapred hvala....

prvo si trebao da otvoris svoju temu,drugo ja ne mogu da shvatim da si postigao vrh za 2god,nekim ljudima treba po 6,7 godina,plan treninga i jos neke stvari promijeni,sig radis nesto kako ne valja mjesecima

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Moja kura?
« Odgovor #43 poslato: Septembar 14, 2012, 07:44:46 posle podne »
ja bih prihvatio savet iskusnih, jer sam potpuno nov u ovoj prici i nemam drugog izbora :) idem u teretanu oko 2god sa manjim pauzama... od suplementa uzimam protein i kreatin(kad se ima kesa) e sad sam poceo da radim i imam dobru platu i mogu da ispostujem vrhunsku ishranu na duze staze... :) P.S imam 21god, 175cm i samo  65kg -.-  i za 2god u teretanu nabacio sam samo 7kg, i na tih 65kg imam blokadu (nema daljeee) i odlucio sam da uzmem nesto da probijem tu blokadu da do leta dobijem jos 7-10kg , i da u sto manjem procentu narusim zdravlje... znaci pare mi sad nisu bitne kupio bih sve potrebne zastite i sve sto je potrebno jer imam strah malo.. ali ipak kompleksi su jaci :) unapred hvala....

Mani se AAS iz nekoliko razolga; imam 21g, staz u tretani 2g, i daleko si od svog potencijala.
Odnosno ovih 7kg sto si do sada dobio nije tvoj max i mozes vise.
Probaj sa promjenom treninga, pojacanom prehranom. Ako pare nisu bitne ubaci neki NO reaktor, blend i ako do sada nisi koristio obavezno neki multiv/miner kopleks. Ima tu jos puno prostora za promjene i napredak.
Ne mozes odma kad prvi put udaris u zid, pocet se o ass raspitivati.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Moja kura?
« Odgovor #44 poslato: Septembar 14, 2012, 08:04:56 posle podne »
probao sam razne kombinacije...ali iskreno do sad nisam obracao paznju na ishrnau sto znaci da sam jeo sta sam stigo a da pritom unos proteina ne predje ni 1gr / kg..., tj nisam ni mogao da ispostujem jer nisam imao redovan posao i redovnu platu... a sad bih digao na 2gr i vise... i mislio sam nesto tako da uzmem sto ce mi brze i lakse ugraditi sve to u misic... ali kad bolje razmislim sredjena ishrana na duzi period bi bilo nesto potpuno novo za moj organizam, i ako ima logike trebalo bi da nastavim sa napredovanjem i bez AAS ? ovo sam ja na slici, tu imam 65kg, na moju visinu ne bi zeleo da predjem 75kg i naravno da mi ostane posojeca definicija koja je i vise nego dobra za sad :)