April 29, 2024, 01:35:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Tyson, Shamrock, BTT, WFC news!  (Pročitano 2023 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Tyson, Shamrock, BTT, WFC news!
« poslato: Septembar 29, 2006, 01:04:12 posle podne »
Mike Tyson se bori!

Mike Tyson ce otpoceti svoju “Mike Tyson World Tour”, seriju egzibicionih meceva od 4 runde 20. oktobra, u Youngstown, Ohio. Tyson (50-6, 44 KOs), bivsi apsolutni sampion ce se boriti protiv veterana Corey “T-Rex” Sandersa (25-2-1, 14 KOs).
“Mike Tyson’s World Tour” je predstavljen od strane Sterling Promotionsa, cijie je glavni promoter Sterling
McPherson ustvrdio: "Mike Tyson je jedan od najvecih boraca koji su ikada zivjeli, i mi dajemo publici priliku sirom svijeta da ga vide kako boksuje ponovo. Sve pocinje 20. oktobra u Youngstownu. "
Mec ce se u Sjevernoj americi prenositi kablovskim i satelitskim mrezama a cijena pay-per-view-a je $29.95.
Tysonov protivnik, Sanders, je nokautirao trenutnog sampiona apsolutne kategorije u WBC-u Olega Maskaeva u osmoj rundi njihovog meca 2002.godine.


Frank Shamrock vs Phil Baroni

U intervjuu koji je dao ekskluzivno za frankshamrock.com, Frank Shamrock je najavio svoj mec sa Phil Baroniem 8. decembra u San Jose, Californiji.
"Upravo sam potpisao ugovor kojim se obavezujem na borbu sa Baroniem 8.decembra, sto je na moj rodjendan! Tada cu napuniti 34 godine, i ne mogu sebi dati bolji poklon nego da nokautiram tog idiota i konacno mu zacepim usta!", kaze Shamrock i dodaje: "Cini se da je Baroni napolju i radi ono sto najbolje zna, nervira ljude, i iznervirao je i mene!"
Sa ovakvim izjavama 2 ½ mjeseca od borbe ovaj mec bi mogao da pobudi najvece interesovanje od Franckovog meca sa Tito Ortizom za UFC middleweight titulu prije sedam godina na UFC 22.
Iako se vrlo malo borio za tih sedam godina Franck je zadrzao popularnost i interesovanje medju ljubiteljima mma.
Shamrockov najskoriji mec je bio protiv vrlo poznatog Jiu-Jitsu trenera Cesar Graciea. Mec je tek pocinjao kada je Shamrock uhvatio Brazilca sa snaznimm desnim kroseom, koji je nokautirao Graciea samo 21 sekundu od pocetka meca.
Shamrock se cini fokusiranim i uzbudjenim povodom ovog meca kao sto nije bio godinama: "Vrlo sam srecan sto ponovo treniram, i od svih stvari koje radim u zivotu borbe su ono sto najvise volim!"
Poznajuci ove borce ocekujem uzbudljiv mec koji ce sigurno opravdati ocekivanja svih onih koji ce narednih mjesci pricati o njemu...


Ricardo Arona i Minotouro se bore na Pride 32-"The Real Deal"

Sa primicanjem dana prvog Pride-a koji ce se odrzati na tlu SAD-a, BTT (Brazilian Top Team) iscekuje pozitivam odgovor da ce se njihova dva borca ucestvovati na turniru u Las Vegasu. Imena nisu jos objavljena ali se sa velikom sigurnoscu moze naslutiti da su to Rogério "Minotouro" Nogueira i Ricardo Arona! Koincidencija je ta da smo oba ova borca u njihovim poslijednjim mecevima gledali u borbi sa istim covjekom. Naime Minotouro je pobjedio Overeema dva puta, a Arona je dominirao nad holandskim borcem na PRIDE-Final Conflict Absolute.

PRIDE 32: THE REAL DEAL
October 21st, 2006
Thomas and Mack Center
Las Vegas, Nevada, USA

Za sada potvrdjeni mecevi:
Josh Barnett VS Pawel Nastula
Eric Esch VS Mark Hunt
Mauricio Rua VS Kevin Randleman
Fedor Emelianenko VS Mark Coleman



World Freefight Challenge

Drugi po redu u seriji World Freefight Challenge turnira na rasporedu je sjutra u Ljubljani.
WFC se polako ali sigurno probija u sam vrh evropskih ultimate fight evenata, sto potvrdjuje i cinjenica da su Brazilci Edson Draggo i Evangelista "Cyborg" Santos odmah nakon pobjeda na prvom turniru u Kopru dobili angazman u PRIDE -u.
Najzvucnija imena sjutrasnjeg turnira su brazilska vale tudo legenda Jose "Pele" Landi, vrhunski evropski borci Rodney Faverus, Mikko Ruponen, Antony Rea i Dennis Siver, veteran ringova u Srbiji Miodrag Petkovic, i jedan od boljih hrvatskih boraca Damir Mirenic.
Damir ce nastupiti protiv Francuza Roberta Babenea , clana Snake Teama u kojem trenira pod vodjstvom poznatog borca Cyrillea "Snake" Diabatea (porazen na posljednjem PRIDE-u od Mauricija Rue). Babene iza sebe ima 3 ultimate fight nastupa u kojima je zabiljezio isto toliko pobjeda.
Posjetitelji prvog turnira u Kopru bili su ugodno iznenadjeni pristupacnoscu MMA zvijezda, pogotovo bracom Nogueira kojima nije bilo tesko stati pred objektive i izmijeniti pokoju rijec sa svojim fanovima. Legendarni brazilski dvojac prisustvovat ce i na sutrasnjem turniru, gdje ce im drustvo praviti bivsi K-1 prvak Mark Hunt te dobro poznati MMA komentator i strusnjak Stephan "The Fight Professor" Quadros.

World Freefight Challenge 2: EVOLUTION
Hala "Tivoli"
Ljubljana, 30.09.2006.
Cijena karata: uz ring - 40 Eura, tribine - 20 Eura

9. JOSE "PELE" LANDI (BRA-Pele Team) Vs ALEXANDER SHLEMENKO (RUS-Rus Fighters)
8. RODNEY FAVERUS (HOL-Golden Glory) Vs MIKKO RUPONEN (FIN-Espoon Kehahait)
7. TOMASZ DRWAL (POL-Pit Bull) Vs STANISLAV NEDKOV (BUL-Scorpio Team)
6. ANTONY REA (FRA-Elite Training Center) Vs BAGA AGAEV (RUS-Rus Fighters)
5. MIODRAG PETKOVIC (SER-Despot Stefan) Vs RAMON PICIOTA (ITA)
4. DAMIR MIRENIC (CRO-Black Dragon Alliance) Vs ROBERT BABENE (FRA-Snake Team)
3. DENNIS SIVER (GER-OC Fight Team) Vs SAID KHALILOV (RUS-Rus Fighters)
2. DEAN MADJAREVIC (SLO-Dema) Vs ???
1. FABRICIO NASCIMENTO (BRA-Nova Uniao) Vs LUBOMIR GUEDJEV (BUL-Scorpio Team)

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me