April 18, 2024, 08:01:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Ukidanje MMA u Srbiji...  (Pročitano 10049 puta)

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Ukidanje MMA u Srbiji...
« Odgovor #15 poslato: Februar 14, 2013, 03:32:54 posle podne »
Nisam ti ja drug.
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Ukidanje MMA u Srbiji...
« Odgovor #16 poslato: Februar 14, 2013, 03:39:49 posle podne »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ukidanje MMA u Srbiji...
« Odgovor #17 poslato: Februar 14, 2013, 04:04:51 posle podne »
A kako mislis da se kvalitet podigne ako sporta nema uopste?


Najlakse je odustati.. niko nece ni malo da se potrudi, jer se ovde sve gleda kroz pare, zato je i jeste kako je, ne samo u mma, vec svuda.
« Poslednja izmena: Februar 14, 2013, 04:10:30 posle podne BUKAS »

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Ukidanje MMA u Srbiji...
« Odgovor #18 poslato: Februar 14, 2013, 04:55:40 posle podne »
A kako mislis da se kvalitet podigne ako sporta nema uopste?


Najlakse je odustati.. niko nece ni malo da se potrudi, jer se ovde sve gleda kroz pare, zato je i jeste kako je, ne samo u mma, vec svuda.
Sam si sebi dao odgovor.Nikada se nece popraviti jer svako gleda da uzme 30 e clanarinu a ne da nauci nesto nekoga,a nema ni sta da ga nauci.Jedino resenje je dovodjenje drugih trenerskih kadrova koji ensto znaju pa da nasi treneri nauce,itd.itd.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ukidanje MMA u Srbiji...
« Odgovor #19 poslato: Februar 14, 2013, 09:52:44 posle podne »
Ovaj iznad tebe je na primer sasvim suprotan. Tako da ima nade.

Van mreže Floper

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Ukidanje MMA u Srbiji...
« Odgovor #20 poslato: Februar 14, 2013, 11:48:04 posle podne »
Care, pa najlakse je kritikovati nekoga i neciji rad. Ne znam sta ocekujes, da imamo UFC u Srbiji? Pa koliko dugo je aktivan MMA kod nas kao sport, svega par godina.
Jesi bio mozda u 2-3 kluba, sto kako kazes "uzimaju 30e" na treninzima, i nista nisi naucio, pa da tako pricas?
Stoji to da nisu nasi treneri najbolji i slicno, daleko od toga, ima jos da rade i napreduju, ali ljudi se trude i bolje nemamo. Sto se inostranih trenera tice, desavaju se cesto seminari gde dolaze poznatiji borci i treneri pa drze svoje prezentacije, sto doprinosi razvoju mma kod nas.
Rodja i Gagi su jedni od retkih koji se kod nas trude da nesto naprave od tog sporta, i nije u redu da za njihovu organizaciju kazes da je "uzasna".

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Ukidanje MMA u Srbiji...
« Odgovor #21 poslato: Februar 15, 2013, 03:28:41 pre podne »
Care, pa najlakse je kritikovati nekoga i neciji rad. Ne znam sta ocekujes, da imamo UFC u Srbiji? Pa koliko dugo je aktivan MMA kod nas kao sport, svega par godina.
Jesi bio mozda u 2-3 kluba, sto kako kazes "uzimaju 30e" na treninzima, i nista nisi naucio, pa da tako pricas?
Stoji to da nisu nasi treneri najbolji i slicno, daleko od toga, ima jos da rade i napreduju, ali ljudi se trude i bolje nemamo. Sto se inostranih trenera tice, desavaju se cesto seminari gde dolaze poznatiji borci i treneri pa drze svoje prezentacije, sto doprinosi razvoju mma kod nas.
Rodja i Gagi su jedni od retkih koji se kod nas trude da nesto naprave od tog sporta, i nije u redu da za njihovu organizaciju kazes da je "uzasna".
Ok,odlicna im je organizacija.