Jun 05, 2024, 03:21:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: ghpr6  (Pročitano 17004 puta)

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ghpr6
« Odgovor #30 poslato: Septembar 18, 2014, 10:34:43 pre podne »
cjc 1295 uzimam 6 sati pre treninga a ghrp6 neposredno pred trening. Receno mi je da onda cjc ako se uzme tako produzava vreme delovanja ghrp6. Zavrsavam sa kurom tren-prop acetat, pre toga sam odradio priming od 3 meseca (tvoj text na ovom forumu) i dobio u ptoteklih 5 nedelja 6 kg, procenat masti je bio 6.9 sad je 6.3 i sad sam nastavio sa cjc-om i ghrp6. Jel gresim negde sa ovim cjc-om i ghrp6?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ghpr6
« Odgovor #31 poslato: Septembar 19, 2014, 05:52:54 pre podne »
cjc 1295 uzimam 6 sati pre treninga a ghrp6 neposredno pred trening. Receno mi je da onda cjc ako se uzme tako produzava vreme delovanja ghrp6. Zavrsavam sa kurom tren-prop acetat, pre toga sam odradio priming od 3 meseca (tvoj text na ovom forumu) i dobio u ptoteklih 5 nedelja 6 kg, procenat masti je bio 6.9 sad je 6.3 i sad sam nastavio sa cjc-om i ghrp6. Jel gresim negde sa ovim cjc-om i ghrp6?

pa ako ti je tako receno,a imas reuzlatate,onda radi tako
te kg NISI dobio od cjc i ghrp ,vec od promene rezima ishrane sa priminga na dijetu sa masu,tako da to ne prispsuj tome
pad % se ne meri na taj nacin jer 0.6 moze biti ovo ili ono tj mnogo fkatora moze odlucivati o tome...

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ghpr6
« Odgovor #32 poslato: Septembar 19, 2014, 07:10:45 pre podne »
Vazi, Hvala Pedja

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: ghpr6
« Odgovor #33 poslato: Septembar 19, 2014, 02:51:55 posle podne »
ne znam kako 0.6% masti i moze da se izmeri -_- bar nama dostupnim metodama
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: ghpr6
« Odgovor #34 poslato: Septembar 19, 2014, 04:17:39 posle podne »
Ne moze da ti produzi vreme delovanja, jedino sto produzuje lucenje Gh-a je CJC u toj prici. A to koliko ces ga uzeti pre treninga koliko posle je glupost, gledaj kako je objanjeno da ti Uh tj hrana ne zamagli lucenje istog a isti ti je k da li ce to biti pre treninga ili kad. A to sto si dobio 6 kg posle priminga tj 3 meseca dijete nije nista cudno, 4 je voda i mozda 2 kg misica. Ali kao sto kaze Pekos sigurno nije od peptida. Peptidi jesu korisnii ali na duge staze a ne na mesec dva.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ghpr6
« Odgovor #35 poslato: Septembar 20, 2014, 01:58:31 pre podne »
ne znam kako 0.6% masti i moze da se izmeri -_- bar nama dostupnim metodama

To je razlika izmedju dva merenja je 0.6, hteo sam da kazem da se nisam umastio. Ameren sam harpendend kaliperom


Ne moze da ti produzi vreme delovanja, jedino sto produzuje lucenje Gh-a je CJC u toj prici. A to koliko ces ga uzeti pre treninga koliko posle je glupost, gledaj kako je objanjeno da ti Uh tj hrana ne zamagli lucenje istog a isti ti je k da li ce to biti pre treninga ili kad. A to sto si dobio 6 kg posle priminga tj 3 meseca dijete nije nista cudno, 4 je voda i mozda 2 kg misica. Ali kao sto kaze Pekos sigurno nije od peptida. Peptidi jesu korisnii ali na duge staze a ne na mesec dva.

napisao sam da sam posle  priminga uzeo tren-prop acetat kombinaciju, u kojoj sam za 5 nedelja dobio 6 kg, normalno zahvaljujuci i primingu
Vodu nisam dobio jer bi mi u tom slucaju i kozni nabori bili deblji sto bi se odrazilo i na rezultate na kaliperu

Ali to sve nije bilo moje pitanje, pitao sam da li moze da se uzima ghrp6 i cjc sa vodom koja nije bakterostatik, s obzirom da me pece kad dajem, samo sam to hteo da cujem od nekog ko ima iskustva

uzimam ghrp6 i cjc tri dana i znam da nisam dobio tih 6 kg od njih btw, hvala na savete za uzimanje Dominikanac

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ghpr6
« Odgovor #36 poslato: Septembar 20, 2014, 11:36:02 pre podne »
Dobio si vodu, al unutarcelijsku, a ne potkoznu. Mislis da se "krtina" tek tako gradi?

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ghpr6
« Odgovor #37 poslato: Septembar 20, 2014, 12:39:01 posle podne »
Mislis da se "krtina" tek tako gradi?
Ne znam cemu prozivanje...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ghpr6
« Odgovor #38 poslato: Septembar 20, 2014, 12:51:21 posle podne »
Ko te je prozvao, i gde si se sad nasao prozvanim?

Jel covek stvarno mora da kad napise svaki post i obrati se nekome, da stavi u zagradu da je obicno pitanje i da se ne osecate prozvanim. Nije mi jasno.

Obicno pitanje i gore konstatacija da nisi dobio potkoznu vec unutarcelijsku vodu i opet ispada da sam prozivao nekoga. Pobogu.

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: ghpr6
« Odgovor #39 poslato: Septembar 20, 2014, 01:22:15 posle podne »
Dobro izvini, mozda sam malo pretero...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: ghpr6
« Odgovor #40 poslato: Septembar 20, 2014, 01:34:08 posle podne »
Peptidi mogu da se uzimaju sa vodom koja nije bac, i sa destilovanom :))) ali... Bac se uzima iz prostog razloga (ime ti kaze) moze duze da stoji kad se vec rastvri zato sto u sebi sadrzi  benzil alcoh... Ali sada su cini mi se poceli da uzimaju sa  Acetic Acid ne znam, bas cu se informisati ovih dana kad imam vremena. Vidim da gde ja kupujem menjaju Bac za AA
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: ghpr6
« Odgovor #41 poslato: Septembar 20, 2014, 04:34:46 posle podne »
Srbi nebi bili Srbi kad nebi iskomplikovali najjednostavnije rešenje. Ceo svet rastvara sa bw samo u Srbiji ima 10 rešenja za tako jeftinu stvar...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: ghpr6
« Odgovor #42 poslato: Septembar 21, 2014, 10:50:47 pre podne »
Nema 10 resenja, ima samo jedno a to je obicna voda za enjekcije, i to galenika ili jugoremedia. Probaj da kupis BAC vodu u apoteci pa ces videti da oni ne znaju sta je to. Cak je i prodavci preptida cene mnogo. Moze da se napravi ali moras da nadjes neku laboratoriju koja ima benzil alkohol, a moze i dase naruci od preko ako te ne mrzi...Kad sve to saberes lakse ti da uzmes obicnu,bar za ghrp-6 znas da li radi odmah kad ga sibnes.

Van mreže kiza73

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: ghpr6
« Odgovor #43 poslato: Septembar 22, 2014, 10:35:17 posle podne »
kao prvo ko ima nizak nivo secera u krvi ne bi trebao da koristi ghrh. Ja sam ga koristio zajedno sa dekom i propionatom. Ghrp-6 bocica od 5mg je dovoljna za 25 koriscenja,sto je sasvim sigurno malo s obzirom da se koristi barem 2-3 meseca ako zelite da krene konstantno  odpustanje vaseg prirodnog hormona rasta. Koristio sam ga 3 puta dnevno. Ujutru nakon budjenja vise puta sam doziveo ''nalet secera''nakon dorucka. Dnevna doza bila je 200 mikrograma,podeljena  na 3 dela. Ujutru nakon budjenja,poslepodne nakon treninga i pred spavanje. Ono sto sam primetio je da je spavanje jako cvrsto. Dobra stvar od ghrp-6 sto masa stecena nakon koriscenja ostaje i ne pada i posle mesec i po. Losa stvar -tesko sam podnosio svakodnevno 3puta ubod. Iako nisam osecao nikakvu bol. Nisam nesto osetio preveliku glad-kako kazu neki. Primetio sam  gubitak sala u predelu stomaka-uboda  ali sasvim malo. Snaga,energija' izdrzljivost bili su odlicni-ali  neznam da li je to od ghrp-6 ili od  deke i propionata? Ili neka sinergija ? Ovo su moja licna iskustva...nije lose ali nista ni specijalno....izvuci  1 mililitar bact. vode i dodaj u  bocicu ghrp-6...sad imas 5000 mikrograma...cjc nisam koristio.  Pozz