April 25, 2024, 01:05:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1. Kura... Plava srca  (Pročitano 32072 puta)

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #15 poslato: Septembar 27, 2012, 11:47:49 posle podne »
ako nemate šta pametno za reči onda netrebate komentirati. prehrane se držim 100% stalno treniram i znam puno toga o trenizima i prehrani ali o AS nemam pojma. no skužio sam da plava srca nisu ok. a šta kažete na winstrol? dali je manje štetan od plavih srca?
nemamo sta pametno reci,mi tebi istinu govorimo a ti opet,prijateljski ti pisem ovo
samo se baziras na orale,vidi se da ne znas,ne valja oral solo ni winstrol,ni dbol ni anadrol ni nzm sta,sve ima kao osnovu testosteron,samo nemoj sad reci da oces orale jer te strah da se bodes,al ti do bockanja trebas da citas i citas i dodjes do limita,povecas jos tezinu jer je to nista na tu visinu od 182cm,spustis bf,prirodno se nagruvas pa onda dodjes i sve opet procitas i prisjetis se,lako je uzeti a jos je lakse za*ebati se kad nemas osnovu...dajem ti za primjer momka od 22god koji je krenuo solo dbol,dobije nesto mase pa sve izgubi,pa opet pa opet,5 kura (ako se to mogu nazvati kure) za redom,nikako da mu dodje iz dupeta u glavu,i sta je uradio,mucio organizam 5 puta,treba da znas da je dbol  samo za jedan korak unazad od anadrola,a od anadrola za cas navuces rak jetre ako pretjeras jednom,dva puta,sve zavisi od organizma...
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2012, 11:59:35 posle podne BicepsPeak™ »

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #16 poslato: Septembar 28, 2012, 02:48:32 pre podne »
Jel moze neko da mi objasni tu  toksicnost anadrola? Ok, jeste lek koji udara na sve strane. Ali sto misle ljudi da je wins laksi pa ga uzimaju u velikim dozama bez bojazni,a na pomen anadrola samo sto ne pominju umiranje.

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #17 poslato: Septembar 28, 2012, 07:59:21 pre podne »
Jel moze neko da mi objasni tu  toksicnost anadrola? Ok, jeste lek koji udara na sve strane. Ali sto misle ljudi da je wins laksi pa ga uzimaju u velikim dozama bez bojazni,a na pomen anadrola samo sto ne pominju umiranje.

pa vecina procita one poruke na forumima tipa "to jede jetru brate" ili "nemoj to nagrdices se odma" jbg vecina nije probala anadrol...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #18 poslato: Septembar 28, 2012, 08:03:43 pre podne »
Pa ok, nije ni malo naivan lek.Ali mi se cini da vecina misli da je wins bezazleniji.Pa pitam na osnovu cega to ocenjuju toksicnost

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #19 poslato: Septembar 28, 2012, 12:46:26 posle podne »
milane dobro pitanje, ja koliko znam nije stetniji anadrol, cak su doze koje su lekari koristili u lecenju bile dosta vece od doza koje se pominju sad.
moguce da je dobio takvu reputaciju medju korisnicima koji su cesto brzopleti kao ovaj decko koj je postavio ovu temu, pa pocnu sa anadrolom, oteknu, izgube posle solo drol kure sve i onda kao stetan ne valja, pa posle uzmu vini i ne dobiju dramaticne rezultate vec kako kazu izdefinisu se malo :) i naravno koriste manje doze.
sto se tice znanja nisam naisao na nesto sto ukazuje na to da je velika razlika u toksicnosti kao sto stalno slusamo.
ako neko ima neki podatak neka nas informise

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #20 poslato: Septembar 28, 2012, 02:18:59 posle podne »
Pa ok, nije ni malo naivan lek.Ali mi se cini da vecina misli da je wins bezazleniji.Pa pitam na osnovu cega to ocenjuju toksicnost

mnogo neinformasanih momaka postavljaju solo kure sa oralima za koje budu napuseni odma,tako i treba,mada nekad i odrade pa posle kuku sve izgubih,ovaj oral je sranje...kao sto John Doe rece :)

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #21 poslato: Septembar 28, 2012, 06:03:42 posle podne »
Ja onda nocas umirem od raka.

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #22 poslato: Septembar 29, 2012, 08:14:31 posle podne »
ne treniraju se samo misici,vec i psiha. mlade lobanje oce sve i odmah(preko noci),ili budite rekreativci ili trenirajte 5 6 godina ko zivotinje ako ocete "ozbiljno" da izgledate.

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #23 poslato: Septembar 29, 2012, 08:40:12 posle podne »
sve je dzaba bez hrane,na zalost tu hranu dosta lakomislenih zapostavlja kad krece sa aas-om neko im naravno sastavi ciklus, pa krene pritisak ili sta vec se desi,vecini treba mnogo znanja i kad ukapiraju opet se glupiraju mogu li ovo mogu li ono,pita,burek,hamburger,cokolada,cips,smoki i sve zaebancije,to se ne jede ni kad nisi na ciklusu,to je samo neka od prica koju oni ne poznaju.
« Poslednja izmena: Septembar 29, 2012, 08:42:19 posle podne BicepsPeak™ »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: 1. Kura... Plava srca
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:30:01 posle podne »
Treba da se gleda miligram za miligram. Retko ko ce uzeti 100mg vinsa, a 100mg anadrola je neka uobicajena doza. Zato i vazi za "ubitacnijeg" po jetru.