April 16, 2024, 07:15:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Matijas Almeida Biografijaa  (Pročitano 993 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Matijas Almeida Biografijaa
« poslato: Septembar 27, 2012, 09:17:59 pre podne »
Almeida: Meni i Savi Miloševiću je pretila mafija u Parmi
 .
Autobiografija Matijasa Almeide uzburkala je javnost pošto je bivši fudbaler Lacija, Parme, Breše i Intera otkrio brojne skandale za osam godina na Apeninskom poluostrvu. Između ostalog, Argentinac tvrdi da su on i Savo Milošević imali isti problem sa mafijom koja je pokušaval da ih natera da pristanu na smanjenje ugovora.

 

"Posvađao sam se sa gazdom Stefanom Tancijem i nekoliko dana kasnije probudio sam se i video da mi nema automobila u garaži. Isti problem je imao i Milošević, koji je takođe imao konflikt sa klubom i ugovor sa velikom platom. Jednog dana sam došao kući i čuo suprugu kako plače, unutra je bila napisana poruka mašinskim uljem, od mafije. Ona je zbog toga morala na prevremen porođaj, a ja se od 2002. godine i Svetskog prvenstva nisam vratio u Parmu", rekao je Almeida.




 

Argentinac se nije samo tu zaustavio jer tvrdi da je Parma namerno pustila Romu kada je 2001. godine osvojila Skudeto.

 

"Neki saigrači iz Parme su govorili da Romini fudbaleri žele da izgubimo tu utakmicu. Rekao sam da neću to da učinim, kao i većina igrača, ali kada sam izašao na teren, bilo je igrača koji nisu trčali kao inače, pa sam zatražio izmenu. Neki kažu da to nije urađeno zbog novca, nego je učinjena usluga", kaže Almeida.

 

Tu nije bio kraj Almeidinim dogodovštinama u Parmi.

 

"Davali su nam navodno neke vitamine, ali kada sam izlazio na teren mogao sam da skačem sve do plafona. Nismo postavljali nikakva pitanja, ali sledećih godina mnoštvo igrača je umrlo zbog problema sa srcem ili je imalo probleme sa povredama. Mislim da je to zbog stvari koje su nam davali", smatra Almeida koji je pričao i o problemu sa alkoholom dok je igrao za Inter.

 

"Jednom sam popio pet litara vina i pao u komu. Pokušao sam da se otreznim tako što sam trčao sve dok se nisam onesvestio. Doktori su mi davali infuziju pet sati, kada sam se probudio i video celu porodicu pored sebe, mislio sam da su na mojoj sahrani", otkrio je Almeida.

 :) ;)



Men sana in corpore sano !

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Matijas Almeida Biografijaa
« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2012, 02:55:49 posle podne »
5l vina :) e pa brate nije to za svakog, moras biti dobro utreniran za tako nesto ;D