April 25, 2024, 07:44:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA  (Pročitano 51223 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« poslato: Oktobar 03, 2012, 09:55:44 pre podne »
,, PRVENSTVO SRBIJE 2012. ,, U BODY BUILDINGU,BODY FITNESSU, FITNESSU, CLASSIC BB I BIKINI MODELU

BEOGRAD 20. Oktobar 2012.God.

ORGANIZATOR: Savez Srbije za Body Building, Fitness, Body Fitness i Aerobik

MESTO ODRŽAVANJA: Sala Doma Sindikata – Beograd

PRAVO UČEŠĆA:

Pravo učešća imaju takmičari registrovani za klubove koji su platili kotizaciju za 2012.godinu.

SATNICA TAKMIČENJA:

- 10,oo do 12.oo – skup takmičara u Kid Fitnessu, prijave takmičara

- 12,oo do 14.oo – skup takmičara juniora i seniora i merenje

- 15,oo do 17,oo – Takmičenje kategorije Kids Fitness

- 18,00 – početak takmičenja u kategoriji juniora i seniora

KATEGORIJE:

-Kids fit. :7-8g. 8-9 g.10-11g.12-13g.14-15g

-JUNIORI (-23god) -75kg
-JUNIORI +75kg
-ZENE FITNESS OPEN
-ZENE BODY FITNESS OPEN
-ZENE BIKINI MODEL OPEN
-ZENE BODY BUILDING OPEN
-MASTERS VETERANI (+40g)
-CLASSIC BODY BUILDING -180cm
-CLASSIC BODY BUILDING +180cm
-LAKA -70kg
-SREDNJA -80kg
-POLUTESKA -90kg
-TESKA +90kg
-APSOLUTNA KATEGORIJA

* Molimo sve delegate i takmičare da strogo poštuju satnicu takmičenja.

REGISTRACIONA TAKSA: Takmičari plaćaju kotizaciju u iznosu od 600 00 din..

KOTIZACIJA: Svi klubovi koji do 1.04.2012. godine nisu uplatili kotizaciju od 50 Eura (po kursu na dan uplate) na žiro račun Saveza 200-2334070101022-07 , istu mogu da uplate na dan takmičenja u iznosu od 75 Eura po kursu na dan uplate.

IDENTIFIKACIJA TAKMIČARA: Svi takmičari su dužni da na merenju pokažu takmičarsku knjižicu i ličnu kartu (Juniori) kao i lekarsko uverenje o sposobnosti za nastup – ne starije od 6 meseci. Takmičari bez registracije i takmičarskih knjižica neće moći da nastupe.

Svaki takmičar mora da poseduje polisu osiguranja za dan takmičenja prema novom Zakonu o sportu. Ukoliko nema biće omogućena uplata osiguranja prilikom prijavljivanja takmičara.

MUZIKA ZA POZIRANJE:

Svaki takmičar dužan je da na merenju preda licu zaduženom za puštanje muzike CD sa jasno naznačenom numerom za nastup i svojim takmičarskim brojem.

Dodatne informaciije:
– Dragan Radosavljević – Adm. Sekr ………060/330 30 05

- Predrag Bićanin Gen. Sekr…………….. 060/330 30 31


Ko izlazi sa foruma, ocel biti nesto interesantno? Sta treba obavezno pogledati osim Filipa  :) ;)
Men sana in corpore sano !

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 03, 2012, 10:05:58 pre podne »
prijavljujete se ujutru u 10 i do 18h cekate da izadjete na binu :P
Ne znam kako je na takmicenjima, al ovo mi je malo bzvz. Da ti ceo dan onako bez vode moras da camis i da cekas a da pritom ne mozes da jedes niti da pijes...
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 03, 2012, 10:55:12 pre podne »
prijavljujete se ujutru u 10 i do 18h cekate da izadjete na binu :P
Ne znam kako je na takmicenjima, al ovo mi je malo bzvz. Da ti ceo dan onako bez vode moras da camis i da cekas a da pritom ne mozes da jedes niti da pijes...

veruj da zna biti i gore...

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 03, 2012, 11:23:06 pre podne »
zivo me zanima koji pametnjakovic to tako uredjuje...
verovatno neko ko je od tegova nije video ni T...
jbt nikad nisam ni gledao takmicenje a te neke osnovne stvari znam, sta li misli sta li radi taj organizator i pre svega BB savez kojima je to po svemu sudeci SKROZ OK! Jel moguce da smo AMA PO SVIM savovim popucali kao drustvo... Pa jedna institucija, jedan savez ne postoji da radi kako valja i bar malo misli o necemu!
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 03, 2012, 08:24:06 posle podne »
Ubise majke mi sa ovim fit kids, i uvijek ona riba sto je sudija dovodi svoje cerke i vileni okolo, jbt treba ili ukinuti tu kategoriju ili toj zeni zabraniti i da udje i da sudi.

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 03, 2012, 08:51:38 posle podne »
Pa cime onda prasica da se bavi.
Kako se fino podgojila na slikama sa poslednjeg takmicenja  ;D
I sad tako zamascena kad krene da vileni i drami odozdo-evo vec mi krece
sadrzaj iz zeludca napolje  >:(
Ljubi ona mamino cedo sto pokupi sve medalje-ih  8)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 04, 2012, 06:57:05 posle podne »
trebalo bi fit kids da bude ujutru, pa onda dobra pauza, pa onda zenske kategorije, pa opet pauza, pa tek onda bb kategorije.. pa ko voli neka dodje da gleda ono sto voli. Tako se ne bi oduzivalo takmicenje, i bb takmicari bi znali otprilike kad je njihova kategorija.. Jbg. mi stojimo izmrcvareni u backstageu i cekamo nasu kategoriju koja po obicaju kasni.. Nego verovatno to podize cenu troskova iznajmljivanja sale..

Van mreže Van Helsing

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:03:16 posle podne »
Zna li neko od upucenijih ko bi trebalo da se pojavi na takmicenju bar u seniorskim kategorijama polu teske i teske kategorije. Bas mi je zao sto ovakve teme ipak nisu tako propracene kao nekad iako jos nije bilo takmicenje..ali zato se svako trudi da Borisu Djukicinu objasni njemu nesto ocigledno neobjasnjivo..

Van mreže Van Helsing

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:08:29 posle podne »
Secam se Pedja vs Igor Vranje i Cacak 2003 ja klinac zinuo..ispravice me neko godinu ako gresim..eh to su bila prvenstva i  kupovi..

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:29:10 posle podne »
Secam se Pedja vs Igor Vranje i Cacak 2003 ja klinac zinuo..ispravice me neko godinu ako gresim..eh to su bila prvenstva i  kupovi..
i arandjelovac je bio te godine, seca se pozinga.. i terminaotr soundtracka.. ja sam tad bio u fazonu.. ne ne moze ovako da se izgleda stvarno.. :D

ali zato se svako trudi da Borisu Djukicinu objasni njemu nesto ocigledno neobjasnjivo..

May the force be with you.. mojne si ljubomoran :P
Znam da Pedja sigurno nece izadji, takodje za igora sam siguran da nece i on, a od ostalih nemam pojma...
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Van Helsing

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:36:57 posle podne »
Za njih znam da nece:)..Mozda Sasa Stankovic?..ili onaj mlad teskas Zec cini mi se?
Luk I am your father:)..tacno sam ljubomoran da sam ja dosa dobio toliko saveta mozda bi mi treca glava bicepsa izrasla..

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:46:05 posle podne »
Dobio bi savete naravno, samo sto ne bi bili onako konstruktivni, ali jbg takav smo narod :) Hm.. mislim da ni Sasa nece, pre je bilo to borba titana... Secam se Balkansko prvenstvo kad je bilo 2008 u sunce ti..
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Mr.Paf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 14, 2012, 01:18:09 pre podne »
Bas glup tajming......juniori i seniori pocinju u 18h. a ja mislio da dodjem iz Krusevca da pogledam takmicenje,a poslednji autobus za povratak imam u 20h.

Spartak

  • Gost
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 15, 2012, 03:24:14 posle podne »
pa sva takmicenja pocinju u kasnim popodnevnim casovima. Nije to maraton da pocinje ujutru :)

Van mreže Mr.Paf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: IFBB DRZAVNO PRVENSTVO 20.10.2012. BEOGRAD – DOM SINDIKATA
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 15, 2012, 03:52:31 posle podne »
pa sva takmicenja pocinju u kasnim popodnevnim casovima. Nije to maraton da pocinje ujutru :)

OK....ali  takmicenje bi trebalo da posluzi i kao promocija tog sporta,da privuce sto vise ljudi i da se prilagodi vreme vecini....a ovo koliko sam ukapirao ne odgovara  takmicarima,a i ni ljudima poput mene koji bi dosli iz unutrasnjosti....