Mart 28, 2024, 06:35:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Zlatko Sulja :)  (Pročitano 204071 puta)

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 09, 2012, 09:17:11 posle podne »
e pa pravis budalu od sebe a ko ne vidi njegova stvar,vide se linije od plocica koje su pomjerene malo lijevo,i ovo na ruku si povecao triceps pa malo izgleda neprirodno,druga slika se vidi da si podlakticu povecao pa je ova crvena linija pomjerena,matori prso si  ::)
Haha.. Smesan si ,majke mi.. Necu ni da se nerviram na ove tvoje komentare , idi kod ocnog lekara da ti nesto preporuci,posto vidim da ne moze da ti se dokaze .. Ugl triceps izgleda tako zato sto ga je lat potisnuo , a podlaktica pogledaj malo gde je kakva poza i probaj na sebi da presudis .. lol .. evo ti jedna slika podlaktice : http://imageshack.us/photo/my-images/11/photo0878m.jpg/ . I nemoj da smaras vise.. Hvala ;)

ROid rage
prevod? :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 09, 2012, 09:25:51 posle podne »
e pa pravis budalu od sebe a ko ne vidi njegova stvar,vide se linije od plocica koje su pomjerene malo lijevo,i ovo na ruku si povecao triceps pa malo izgleda neprirodno,druga slika se vidi da si podlakticu povecao pa je ova crvena linija pomjerena,matori prso si  ::)
Haha.. Smesan si ,majke mi.. Necu ni da se nerviram na ove tvoje komentare , idi kod ocnog lekara da ti nesto preporuci,posto vidim da ne moze da ti se dokaze .. Ugl triceps izgleda tako zato sto ga je lat potisnuo , a podlaktica pogledaj malo gde je kakva poza i probaj na sebi da presudis .. lol .. evo ti jedna slika podlaktice : http://imageshack.us/photo/my-images/11/photo0878m.jpg/ . I nemoj da smaras vise.. Hvala ;)

ROid rage
prevod? :)

 Roid rage is the extremely aggressive or hostile manner associated with taking large doses of steroids

Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 09, 2012, 10:15:27 posle podne »
Citat
Citat
ROid rage
prevod? :)

 
Citat
Road rage is the extremely aggressive or hostile manner associated with taking large doses of steroids

Hahahaha, a jesi mu ga i preveo  ;D
Btw, postoji nešto što se zove Google, pa provjeriš kad te nešto zanima  ::)
A little knowledge is a dangerous thing.

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 10, 2012, 12:32:26 pre podne »
Citat
Citat
ROid rage
prevod? :)

 
Citat
Road rage is the extremely aggressive or hostile manner associated with taking large doses of steroids

Hahahaha, a jesi mu ga i preveo  ;D
Btw, postoji nešto što se zove Google, pa provjeriš kad te nešto zanima  ::)
:D

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 10, 2012, 02:04:52 posle podne »
A sta je problem sa ovim forumom,vise ne vredi ni kad neko dobro izgleda,koliko vas je imalo misice sa 15 godina..??
Svi ste se rodili napucani vidim ja,umesto da date decku podrsku da nastavi tim tempom,koliko sujete....


                               www.fitnessclubvladica.com

Spartak

  • Gost
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 10, 2012, 02:38:16 posle podne »
A sta je problem sa ovim forumom,vise ne vredi ni kad neko dobro izgleda,koliko vas je imalo misice sa 15 godina..??
Svi ste se rodili napucani vidim ja,umesto da date decku podrsku da nastavi tim tempom,koliko sujete....

zato ja i ne ulazim u takve teme :) i rijesen problem :)

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 10, 2012, 02:48:52 posle podne »
A sta je problem sa ovim forumom,vise ne vredi ni kad neko dobro izgleda,koliko vas je imalo misice sa 15 godina..??
Svi ste se rodili napucani vidim ja,umesto da date decku podrsku da nastavi tim tempom,koliko sujete....
Ne udvostrucavam se toliko oko toga.. dosta mi je kad mi par ljudi daju podrsku i tako imam jos vecu motivaciju na treningu.. I hvala tebi i svim koji imaju normalne komentare.. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 10, 2012, 02:51:23 posle podne »
A sta je problem sa ovim forumom,vise ne vredi ni kad neko dobro izgleda,koliko vas je imalo misice sa 15 godina..??
Svi ste se rodili napucani vidim ja,umesto da date decku podrsku da nastavi tim tempom,koliko sujete....

ma opusti se druze
sta ti je...
nepotrebno ce da bude sklonjeno i cao

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 10, 2012, 02:53:59 posle podne »
A sta je problem sa ovim forumom,vise ne vredi ni kad neko dobro izgleda,koliko vas je imalo misice sa 15 godina..??
Svi ste se rodili napucani vidim ja,umesto da date decku podrsku da nastavi tim tempom,koliko sujete....

zato ja i ne ulazim u takve teme :) i rijesen problem :)

Rekao sam i ja da cu da batalim pa opet napisem,al ne mogu vise,muka mi je od ljudi...

A sta je problem sa ovim forumom,vise ne vredi ni kad neko dobro izgleda,koliko vas je imalo misice sa 15 godina..??
Svi ste se rodili napucani vidim ja,umesto da date decku podrsku da nastavi tim tempom,koliko sujete....
Ne udvostrucavam se toliko oko toga.. dosta mi je kad mi par ljudi daju podrsku i tako imam jos vecu motivaciju na treningu.. I hvala tebi i svim koji imaju normalne komentare.. :)

Samo udaraj po mesu i gvozdju i bice super,stoji da trebaju i kritike da se prihvate kad imaju smisla,ali nekad samo okreni glavu kad vidis da krecu prazne price..


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 12, 2012, 07:31:49 posle podne »
Evo par slika  pre nego sto sam poceo da treniram ..
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 12, 2012, 10:43:29 posle podne »
ab-hancer?
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 13, 2012, 02:28:28 pre podne »
ab-hancer?
Haha.. ako mislis na te crte-to je od sedenja.. :D
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 19, 2012, 05:43:13 posle podne »
Evo me opet.. Da pokrenem novu pricu.. Sredio sam malo bolje ishranu , ubacio sam 250gr belog pre i 250 posle , pre je bilo 150gr i pirinac za nekih 50gr i izmedju obroka ako sam bas gladan ubacim malo kikirikija  .. I umesto jaja sam ubacio tunu i integralni hleb .. Od preparata sam jos uzeo BCAA Blast od SNI-a , i omega 3 .. I hteo sam da pitam koliko caps omega da pijem i kad i da li je dosta 12 gr bcaa pre i 12 gr posle treninga?
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2012, 05:44:48 posle podne rapidsoft »
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 19, 2012, 06:55:43 posle podne »
Evo me opet.. Da pokrenem novu pricu.. Sredio sam malo bolje ishranu , ubacio sam 250gr belog pre i 250 posle , pre je bilo 150gr i pirinac za nekih 50gr i izmedju obroka ako sam bas gladan ubacim malo kikirikija  .. I umesto jaja sam ubacio tunu i integralni hleb .. Od preparata sam jos uzeo BCAA Blast od SNI-a , i omega 3 .. I hteo sam da pitam koliko caps omega da pijem i kad i da li je dosta 12 gr bcaa pre i 12 gr posle treninga?

Možeš ti i jedan lep sendvič napraviti sa tim obrokom, tuna, 1-2 kuvana jajeta, integralni hleb.Što se tiče Bcaa, njih nikad dosta...Jedino što može biti prepreka su finansije.....Ja pijem 15-15gr....
Beše SNI ima merku od 12gr pa zbog toga si napisao?

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 19, 2012, 06:57:43 posle podne »
Ima mericu od 6 gr pa najlakse mi je da stavim odma 2 . :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.