Mart 28, 2024, 10:30:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Zlatko Sulja :)  (Pročitano 204083 puta)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #180 poslato: Maj 21, 2013, 02:49:16 posle podne »
Super si to smislio za masu. :)

Van mreže medostc

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #181 poslato: Maj 21, 2013, 03:29:42 posle podne »
kolko ti godina imas na ovim slikama zadnjim?

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #182 poslato: Maj 21, 2013, 06:00:57 posle podne »
16,sto? :D
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #183 poslato: Maj 21, 2013, 06:02:36 posle podne »
Super si to smislio za masu. :)
Takvu ishranu sam jos pre primenio na sebi i pokazala se odlicno .. :) Mislim nije nesto sad specialno ali daje rezultate.. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #184 poslato: Maj 21, 2013, 06:49:50 posle podne »
Kompleksni uh,kvalitetni proteini,malo zdravih masti...i uspeh ne moze da izostane. :)

Van mreže medostc

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #185 poslato: Maj 21, 2013, 11:25:14 posle podne »
16,sto? :D
zato sto ako si natural i imas 16 godina,izgledas jebeno!

treniram cijeli zivot,stariji od tebe 10 godina a izgledas bolje od mene!
dode mi da prestanem trenirat,hahah!

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #186 poslato: Maj 22, 2013, 08:51:35 posle podne »
Jesam natural i hvala ti .. A to u vezi napretka,jbga ne znam ni sam.. Cak posle 2-3 meseca u teretani ja sam veoma lepo napredovao za razliku od mojih drugova sto su isto samnom krenuli a na njima nije bilo nekog napretka a iste principe smo primenjivali .. A ovo poslednje shvaticu kao zajebanciju , samo cepaj :D
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #187 poslato: Jun 04, 2013, 09:56:13 posle podne »
Evo neka trenutna forma(da naglasim ,ishrana je katastrofa ),sad ide mala pauza sa treninzima ,cisto odrzavanje forme a od septembra pocinjem full .. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Marko95

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #188 poslato: Jun 04, 2013, 11:48:28 posle podne »
Ovo je odlicno! I daj da vidimo tu katastrofa ishranu. Ispisi je po obrocima, znaci

Obrok 1 bla bla
Obrok 2 bla bla
.
.
.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #189 poslato: Jun 05, 2013, 12:08:50 pre podne »
Hvala :) .Takvu ishranu ne znam kako da svrstam u obroke :D :D , jer to nisu obroci :D , jedem cokolade,pastete,hleb,pa opet cokolade(jako mi trazi organizam slatko) , pa mozda poneki obrok ubacim malo belo itd,od kompleksnih UH skoro nista ,ugl domaca hrana ,sto mama skuva itd.. Sad zbog nekih licnih problema nemam vremena za teretanu i ishranu ali zato od septembra pocinje ka*anje.. :P
« Poslednja izmena: Jun 05, 2013, 12:25:17 pre podne rapidsoft »
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #190 poslato: Jun 05, 2013, 12:32:35 pre podne »
Jbt, kako izgledaju danasnja deca! I noge cak radi, respect!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #191 poslato: Jun 05, 2013, 12:38:19 pre podne »
Jbt, kako izgledaju danasnja deca! I noge cak radi, respect!
Hvala punoo .. Trening nogu mi je omiljen ali kad ga odradim nije mi bas svejedno(mislim na gigante,dropove..) :D , nemam snage ni pwm da popijem ,desilo se par puta i da sam pao na sred teretane, itd.. :D I jos kad vidim u teretani neke likove koji bas odlicno izgledaju(mislim na gornji deo tela) i kad mi se skine u svlacionici i kad mu vidim noge,dodje mi da zaplacem,ali realno..Ja ko neka budala tamo jaucem u svlacionici ,povraca mi se,podrigujem ko konj a on dodje i pozira u ogledalu.. :S
« Poslednja izmena: Jun 05, 2013, 12:42:30 pre podne rapidsoft »
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #192 poslato: Jun 05, 2013, 09:35:41 pre podne »
Nemoj previse da bi se opustao, cim nadjes vremena da napakujes malo mesa!
Ako nemas vremena za gym, svakako mozes pripaziti na ishranu..da ne zavrsis kao 95% vezbaca 2 napred, 1 nazad..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #193 poslato: Jun 05, 2013, 10:40:31 pre podne »
Nemoj previse da bi se opustao, cim nadjes vremena da napakujes malo mesa!
Ako nemas vremena za gym, svakako mozes pripaziti na ishranu..da ne zavrsis kao 95% vezbaca 2 napred, 1 nazad..
Razumem,ali bas zbog ishrane necu moci,zbog nekih licnih problema,npr.u Zrenjaninu su mene i cimere izbacili iz stana,pa dok se ne zavrsi skola ja moram u dom(internat)a tamo ne mogu ni da kuvam,mogu jedino budjave tunjevine da jedem a stvarno me mrzi bez komplexnih UH.. A i psihicki sam dotrajao,duz cele godine sam bio zapet ko puska,moram malo relax..
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #194 poslato: Jun 05, 2013, 10:50:47 pre podne »
Sto ne znaci da ckolada raste na drvetu..relax je i neophodan, vazno je imati zdravu psihu, ali nemoj telo vracati nazad vise nego sto moras.
btw odlican uspeh
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD