Mart 28, 2024, 06:20:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Zlatko Sulja :)  (Pročitano 204070 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #315 poslato: April 02, 2015, 11:42:58 pre podne »
Citat
Kontam,kontam... ja sam to napisao jer jednostavno jos nikad nisam imao ovakvu formu i motivaciju i kako teku pripreme ide sve bolje i bolje i zato sam ja to napisao,znam da sam ogranicen ali dacu sve od sebe .. inace hvala

ma nema na cemu da hvalis
samo sam zeleo da ne budem pogresno shvacen ...

Van mreže Backey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 173
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #316 poslato: April 02, 2015, 06:43:22 posle podne »
Odlican, svaka cast ! Ovo pucalo slijepo crijevo?? :)

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #317 poslato: April 02, 2015, 06:49:23 posle podne »
Hvala ... jeste,slepo crevo.. imas par stranica nazad te slike pa mozes da pogledas ,prosle godine je to bilo :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #318 poslato: April 03, 2015, 12:36:45 pre podne »
Само то што је Пеђа река', пази да не прегориш услед превелике жеље и мотивације : ))

Обично кад сам ја има' огромну мотивацију за тренинг, завршим са упаљеним лактовима и зглобовима :Д


Баш ме занима како ће бит' то на такмичење, велика подршка од мене! :)

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #319 poslato: April 03, 2015, 08:00:12 pre podne »
Само то што је Пеђа река', пази да не прегориш услед превелике жеље и мотивације : ))

Обично кад сам ја има' огромну мотивацију за тренинг, завршим са упаљеним лактовима и зглобовима :Д


Баш ме занима како ће бит' то на такмичење, велика подршка од мене! :)
Hahahah znam o  cemu pricas... vec mi se to slicno desavalo,ako si bar malo pratio ovu moju temu mogao si i da vidis o cemu pricam :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #320 poslato: April 03, 2015, 12:43:24 posle podne »
Да, да, зато ти и напомињем то, да не заборавиш случајно :))

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #321 poslato: April 03, 2015, 01:42:56 posle podne »
Ne brini :) ,svakako se vec smanjio intenzitet treninga kako se priblizava kraj,sve vise izolacija,vise ponavljanja tako da nema brige :)
« Poslednja izmena: April 03, 2015, 01:44:58 posle podne rapidsoft »
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #322 poslato: April 03, 2015, 06:17:00 posle podne »
None ubijaju :))

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #323 poslato: April 03, 2015, 06:31:15 posle podne »
Thank you :D
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #324 poslato: April 03, 2015, 07:51:00 posle podne »
bravo malisa odlican stomak za ovaj period!
savet, neka ti prati formu do kraj neko iskusan ako imas nekog i da sklopis mozaik do kraja.
jer svi koji se takmice ili su se takmicili znaju koliko su vazne pripreme u zadnjih 2 ned.
bices ti odlican!

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #325 poslato: April 03, 2015, 09:03:46 posle podne »
bravo malisa odlican stomak za ovaj period!
savet, neka ti prati formu do kraj neko iskusan ako imas nekog i da sklopis mozaik do kraja.
jer svi koji se takmice ili su se takmicili znaju koliko su vazne pripreme u zadnjih 2 ned.
bices ti odlican!

Hvala ti puno... inace,nisam naglasio da me sprema Adoni Gosto iz bih..tako da se nadam da ce to proci super.. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže nikoladodic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #326 poslato: April 03, 2015, 10:38:50 posle podne »
Svaka čast! Srećno na takmičenju! :)
U svakom porazu ja sam video deo slobode, i kad je gotovo, za mene znaj, tek tad je počelo.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #327 poslato: April 03, 2015, 11:57:10 posle podne »
Hvala ;)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #328 poslato: April 04, 2015, 05:30:48 posle podne »
Torzo sve ostriji jedino na nogama separacije ne dolaze toliko do izrazaja. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Zlatko Sulja :)
« Odgovor #329 poslato: April 06, 2015, 09:26:19 pre podne »
Mali svaka ti cast , toliko si napredovao od kako si na forumu, vidi se dAa si vredan i radan i ja sam licno bio siguran da ces pre ili kasnije da probas da se takmicis.

Obzirom da je i Vendeta uleteo u pripreme nema sumnje da ces biti na svom maksimumu.

Srecno i samo napred
Men sana in corpore sano !