April 19, 2024, 07:44:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: REZULATATI...06.15....  (Pročitano 23082 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:18:00 posle podne »
 :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 03, 2006, 04:30:25 posle podne »
:D
Zanimljiva slicica :twisted:
Da li je iznenadjenje sto je tako nisko Gunter?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 03, 2006, 04:50:49 posle podne »
To sto nije stao u relax samo govori da pobedu ni on nije ocekivao. Ima neku gadnu povredu, ali krije...mada ko zna sta je. Levi latisimus ne moze da izbaci, generalno cela leva zadnja strana manja od desne... Nesto se tu gadno desilo. Generalno mislim da je Pedja potpuno bio u pravu. Covek je  preumoran, pogledajte mu gyno...ni to nije sredio...gluteus ni blizu onog ranijih godina...noge bez separacije... Zagrizao je veliki zalogaj ove godine.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 03, 2006, 07:24:21 posle podne »
To sto nije stao u relax samo govori da pobedu ni on nije ocekivao. Ima neku gadnu povredu, ali krije...mada ko zna sta je. Levi latisimus ne moze da izbaci, generalno cela leva zadnja strana manja od desne... Nesto se tu gadno desilo. Generalno mislim da je Pedja potpuno bio u pravu. Covek je  preumoran, pogledajte mu gyno...ni to nije sredio...gluteus ni blizu onog ranijih godina...noge bez separacije... Zagrizao je veliki zalogaj ove godine.
...relan komntar....volim kada neko i pored toga sto mu je ovaj idol ili idela nije bitno nabaci ovakav komentar..

bravo..relanost je takva..nesto se desilo i mislim da nije trebao ni da izlazi..

trebao je da se povce kao haney...usao bi u legedu i tu ostao....ovako.......

Zoka

  • Gost
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 04, 2006, 08:37:41 pre podne »
To sto nije stao u relax samo govori da pobedu ni on nije ocekivao. Ima neku gadnu povredu, ali krije...mada ko zna sta je. Levi latisimus ne moze da izbaci, generalno cela leva zadnja strana manja od desne... Nesto se tu gadno desilo. Generalno mislim da je Pedja potpuno bio u pravu. Covek je  preumoran, pogledajte mu gyno...ni to nije sredio...gluteus ni blizu onog ranijih godina...noge bez separacije... Zagrizao je veliki zalogaj ove godine.

Samo ti placi :) a sto bolan ne slusas starije :) Lijepo ti rekoh ko je ove godine tata :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 04, 2006, 10:07:04 pre podne »
To sto nije stao u relax samo govori da pobedu ni on nije ocekivao. Ima neku gadnu povredu, ali krije...mada ko zna sta je. Levi latisimus ne moze da izbaci, generalno cela leva zadnja strana manja od desne... Nesto se tu gadno desilo. Generalno mislim da je Pedja potpuno bio u pravu. Covek je  preumoran, pogledajte mu gyno...ni to nije sredio...gluteus ni blizu onog ranijih godina...noge bez separacije... Zagrizao je veliki zalogaj ove godine.
...relan komntar....volim kada neko i pored toga sto mu je ovaj idol ili idela nije bitno nabaci ovakav komentar..

bravo..relanost je takva..nesto se desilo i mislim da nije trebao ni da izlazi..

trebao je da se povce kao haney...usao bi u legedu i tu ostao....ovako.......

Slazem se! Treba se povuci sa vrha da bi te tako i upamtili. Meni ce Roni uvek biti No1, ali mu ovo nije trebalo. Mislim da je malo odlepio.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 04, 2006, 10:09:38 pre podne »
To sto nije stao u relax samo govori da pobedu ni on nije ocekivao. Ima neku gadnu povredu, ali krije...mada ko zna sta je. Levi latisimus ne moze da izbaci, generalno cela leva zadnja strana manja od desne... Nesto se tu gadno desilo. Generalno mislim da je Pedja potpuno bio u pravu. Covek je  preumoran, pogledajte mu gyno...ni to nije sredio...gluteus ni blizu onog ranijih godina...noge bez separacije... Zagrizao je veliki zalogaj ove godine.

Samo ti placi :) a sto bolan ne slusas starije :) Lijepo ti rekoh ko je ove godine tata :)
Kako cemo se sada prepoznati...?  :( Moram da se slikam spreda...

Zoka

  • Gost
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 04, 2006, 10:14:10 pre podne »
ma jok, ti ces biti jako tuzan, lako ce te biti prepoznati :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 04, 2006, 10:21:57 pre podne »
Malo se mi suze krenule kada mu je Cutler podigao ruku i posle toga sam bio OK... zajebavaju me u teretani, srecom pa ne smeju svi koji bi hteli... :wink:

Zoka

  • Gost
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 04, 2006, 11:13:17 pre podne »
hehehe ma red je bio da Jay uzme jednu titulu...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 04, 2006, 11:21:37 pre podne »
Jeste. Rekao samo to i pre Olimpije. ---------------->>>>>>>>>>>>

 
Bice ruzno, ako Roni nezasluzeno uzme titulu!
[/quote
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2006, 11:24:16 pre podne remetik »

Van mreže x3mGym

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 06, 2006, 10:32:40 posle podne »
Ma kakav Jay Gay ovde je Roni trebao da pobijedi.On je  THE GREATEST BB 4EVER bio i ostace.Ne bih nikad rekao da ce Jay da pobijedi pogotovo jer bi Roniu ovo bila deveta pobjeda ali ........

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: REZULATATI...06.15....
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 07, 2006, 06:56:03 pre podne »
Ma kakav Jay Gay ovde je Roni trebao da pobijedi.On je  THE GREATEST BB 4EVER bio i ostace.Ne bih nikad rekao da ce Jay da pobijedi pogotovo jer bi Roniu ovo bila deveta pobjeda ali ........
[/quote........jep...x3mgym ..iskusno nema sta.....