April 26, 2024, 02:34:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sustanon-boldenon savjeti  (Pročitano 6529 puta)

Van mreže Casper691

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Sustanon-boldenon savjeti
« poslato: Novembar 04, 2012, 12:41:41 posle podne »
Pozdrav, zanima me vaše mišljenje u vezi ciklusa sa boldenon-sustanon i OT.. naime to mi je druga kura, nakon cca pola godine pauze., treniram oko 3 godine, s tim da se sad više pripremam za natjecanje u 4.mj, junior klasa, 183-94kg-bf oko15%..čitam čitam puno u vezi ciklusa i svemu tome, razmjenjujem iskustva itd.. ali nikako da krenem pa me zanima ako me moze netko savjetovati tko je te stvari isprobao pa zna konkretnije, neke stvari znam i sam ali radje cu sacekat i prikupiti informacije drugih koji su duze i iskusniji u tome.. s ovom kurom mi nije cilj neka extra masa ni snaga, ono sto je meni sad u glavi jest ciklus od 10tjedana,       
1-10 sustanon 1ml,
1-10 boldenon 1ml,
1-3 OT 20mg pa onda povećat na 50mg
PCT?  2 tjedna nakon zadnje inj , nolvadex?......  e sad bi dobro dosli savjeti..
„He who makes a beast of himself, gets rid of the pain of being a man“

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sustanon-boldenon savjeti
« Odgovor #1 poslato: Novembar 04, 2012, 01:01:54 posle podne »
Premale doze. orale bespotrebna piramida. Pct sve zavisi, ne bih se mnogo brinuo posle ove kure. Pogotovo ne nolva.

Usput, koji su proizvodjaci?

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Sustanon-boldenon savjeti
« Odgovor #2 poslato: Novembar 04, 2012, 01:03:37 posle podne »
dace ti savet neko iskusniji ali mislim da su ti doze male 1ml = 300mg a sta si uzdimao u prvoj kuri ?

edit : Bukas je bio brzi :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Casper691

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Sustanon-boldenon savjeti
« Odgovor #3 poslato: Novembar 04, 2012, 01:17:48 posle podne »
Jest, doze nisu velike pa neznam sta bih od takvo sto mogao ocekivati iako kazem prvenstveno neka ekstra masa me ne zanima.. Asia pharm i xlab......pct mi je bitan ali opet to bi se i nekako po osjecaju trebalo ici, ako nesto zakaze znat kako sprijeciti i sa cim.. clomid, hcg, nolva?...
„He who makes a beast of himself, gets rid of the pain of being a man“

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sustanon-boldenon savjeti
« Odgovor #4 poslato: Novembar 04, 2012, 02:52:33 posle podne »
Sa ovim dozama realno nista posebno. Sust se ide svaki drgi dan. Pct ne trebaju ti ti lekovi da bi oporavio hpta. Najbitnije, a i ono sto se ne moze izbeci, je skok estrogena nakon ciklusa. Sam estrogen ti onemogucava oporavak, tako da se usresredi na njega, pa i na kortizol.

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Sustanon-boldenon savjeti
« Odgovor #5 poslato: Novembar 04, 2012, 03:16:31 posle podne »
s ovom kurom mi nije cilj neka extra masa ni snaga, ono sto je meni sad u glavi jest ciklus od 10tjedana

Radis kuru iz dosade onda?

Ako planiras takmicenje onda se ravnaj po tome i tako planiraj kure.


1-10 sustanon 1ml,
1-10 boldenon 1ml,
1-3 OT 20mg pa onda povećat na 50mg
PCT?  2 tjedna nakon zadnje inj , nolvadex?......  e sad bi dobro dosli savjeti..

Boldenon premala doza (asia je 200mg/ml), OT isto premalo (za dbol je malo 20mg a ne za tbol).

Van mreže LekicAleksandar

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Sustanon-boldenon savjeti
« Odgovor #6 poslato: Decembar 03, 2012, 01:41:29 posle podne »
Kombinacija je dobra, ali pod uslovom da dupliras doze i da ne radis piramidu. Nolvu drzis pri ruci, ako bi krenula ginekomastija. 2 nedelje posle zadnje inekcije bi ti sasvim dovoljno bilo da uzmes tribestan, ako ne mozes da ga nadjas, uzmi Tribulus od Ultimate Nutrition, 3-4 nedelje po 6-8 komada. Nadam se da nisam zakasnio sa odgovorom!