April 29, 2024, 11:37:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"  (Pročitano 27193 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #45 poslato: Novembar 29, 2012, 11:28:19 posle podne »
Jel izasao far cry 3 za pc?
Probao sam AC3 i ne svidja mi se nesto, pada mi fps strasno pa me nervira. Razmisljam o kupovini pes-a novog original da bih mogao preko neta da igram, deluje mi kao najbolji fudbal do sad.

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #46 poslato: Novembar 30, 2012, 02:16:07 pre podne »
Jel izasao far cry 3 za pc?
Probao sam AC3 i ne svidja mi se nesto, pada mi fps strasno pa me nervira. Razmisljam o kupovini pes-a novog original da bih mogao preko neta da igram, deluje mi kao najbolji fudbal do sad.
Far Cry 3 je izaso i neverovatno koliko dobro radi, nema kocenja i tih zajebancija, stvarno su lepo optimizovali igru. AC3 je lose optimizovan pa svi cekamo taj famozni patch koji ce navodno poboljsati  malo performanse, inace svima na pc-u lose radi. Najnoviji PES 2013 je po meni cisto sr*nje. Gori od dvanaestice. Desetka je bila bolja od oba ova, a PES 6 ostao zakon :D Mada dobro i 2013 moze da posluzi za sada, mada meni se ne svidja licno uopste, ali ako je zbog neta sta znam kupi, ali veruj mi nije nikako najbolji do sad.
Dakle sad se trenutno kod mene pici Far Cry 3 pa cemo da vidimo kakav je gameplay i prica, za sada tj. pocetak nije los.

@Dame_3 bolje igraj San Andreas :D

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #47 poslato: Novembar 30, 2012, 08:55:48 pre podne »
Jel izasao far cry 3 za pc?
Probao sam AC3 i ne svidja mi se nesto, pada mi fps strasno pa me nervira. Razmisljam o kupovini pes-a novog original da bih mogao preko neta da igram, deluje mi kao najbolji fudbal do sad.
Far Cry 3 je izaso i neverovatno koliko dobro radi, nema kocenja i tih zajebancija, stvarno su lepo optimizovali igru. AC3 je lose optimizovan pa svi cekamo taj famozni patch koji ce navodno poboljsati  malo performanse, inace svima na pc-u lose radi. Najnoviji PES 2013 je po meni cisto sr*nje. Gori od dvanaestice. Desetka je bila bolja od oba ova, a PES 6 ostao zakon :D Mada dobro i 2013 moze da posluzi za sada, mada meni se ne svidja licno uopste, ali ako je zbog neta sta znam kupi, ali veruj mi nije nikako najbolji do sad.
Dakle sad se trenutno kod mene pici Far Cry 3 pa cemo da vidimo kakav je gameplay i prica, za sada tj. pocetak nije los.

@Dame_3 bolje igraj San Andreas :D

Evo sad skidam al je neki los torent, a mrzi me da kopam po warezu, sve mrtvi linkovi.Meni ovaj pes lezi, 12ica mi je bila tesko sranje.Videcemo i ovaj Hitman Absolution kakav je.

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #48 poslato: Novembar 30, 2012, 11:07:15 pre podne »
Jel izasao far cry 3 za pc?
Probao sam AC3 i ne svidja mi se nesto, pada mi fps strasno pa me nervira. Razmisljam o kupovini pes-a novog original da bih mogao preko neta da igram, deluje mi kao najbolji fudbal do sad.
Far Cry 3 je izaso i neverovatno koliko dobro radi, nema kocenja i tih zajebancija, stvarno su lepo optimizovali igru. AC3 je lose optimizovan pa svi cekamo taj famozni patch koji ce navodno poboljsati  malo performanse, inace svima na pc-u lose radi. Najnoviji PES 2013 je po meni cisto sr*nje. Gori od dvanaestice. Desetka je bila bolja od oba ova, a PES 6 ostao zakon :D Mada dobro i 2013 moze da posluzi za sada, mada meni se ne svidja licno uopste, ali ako je zbog neta sta znam kupi, ali veruj mi nije nikako najbolji do sad.
Dakle sad se trenutno kod mene pici Far Cry 3 pa cemo da vidimo kakav je gameplay i prica, za sada tj. pocetak nije los.

@Dame_3 bolje igraj San Andreas :D
Ma kakav San Andreas, cetvorka je tata mata :D ja sve igram na xboxu, tamo je predobro optimizovana, ali na PC-u je takva da je stvarno bolje igrati SA :D a sto se tice fudbala, pa ne moze pes sa fifom ni u kom pogledu ... i sam sam bio pes-ovac, ali od 2008. ja samo fifu igram :)
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže berisha semsedin

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #49 poslato: Novembar 30, 2012, 02:24:35 posle podne »
@milan

Ne kupuj orig Pes, 99% ljudi na netu igra sa barcom i realom, smorices se brzo, a i kad gube vecina izadje pred kraj meca da ne bi kvarili statistiku (slepci)

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #50 poslato: Novembar 30, 2012, 02:36:51 posle podne »
CoD black ops 2 odlicna igra ;)
MoH warfighter odlicna ali previse kratka :)
Hitman absolut je fenomenalan!
Far cry 3... samo sto se nije skinuo :D
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #51 poslato: Novembar 30, 2012, 03:45:21 posle podne »
Jel izasao far cry 3 za pc?
Probao sam AC3 i ne svidja mi se nesto, pada mi fps strasno pa me nervira. Razmisljam o kupovini pes-a novog original da bih mogao preko neta da igram, deluje mi kao najbolji fudbal do sad.
Far Cry 3 je izaso i neverovatno koliko dobro radi, nema kocenja i tih zajebancija, stvarno su lepo optimizovali igru. AC3 je lose optimizovan pa svi cekamo taj famozni patch koji ce navodno poboljsati  malo performanse, inace svima na pc-u lose radi. Najnoviji PES 2013 je po meni cisto sr*nje. Gori od dvanaestice. Desetka je bila bolja od oba ova, a PES 6 ostao zakon :D Mada dobro i 2013 moze da posluzi za sada, mada meni se ne svidja licno uopste, ali ako je zbog neta sta znam kupi, ali veruj mi nije nikako najbolji do sad.
Dakle sad se trenutno kod mene pici Far Cry 3 pa cemo da vidimo kakav je gameplay i prica, za sada tj. pocetak nije los.

@Dame_3 bolje igraj San Andreas :D

Evo sad skidam al je neki los torent, a mrzi me da kopam po warezu, sve mrtvi linkovi.Meni ovaj pes lezi, 12ica mi je bila tesko sranje.Videcemo i ovaj Hitman Absolution kakav je.
ja sam jedva skinuo preko wareza i to jedino sto valja su linkovi bilion uploads-a, ostalo ili obaraju ili su mnogo male brzine skidanja. A rapidshare je ponovo postavio ogranicenje i to najgore do sada.

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #52 poslato: Novembar 30, 2012, 03:56:57 posle podne »
http://thepiratebay.se/torrent/7848694/Hitman_Absolution-SKIDROW

Evo vam sa piratebaya, jeste da ima puno leechera, ali zato ima i par hiljada seedera , torrent majka ! :D
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #53 poslato: Novembar 30, 2012, 05:12:25 posle podne »
@milan

Ne kupuj orig Pes, 99% ljudi na netu igra sa barcom i realom, smorices se brzo, a i kad gube vecina izadje pred kraj meca da ne bi kvarili statistiku (slepci)

Pa valjda kad izadjes gubis najvise bodova i najvise kvaris statistiku.

Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #54 poslato: Novembar 30, 2012, 06:47:23 posle podne »
Batman AA, Batman AC, Bioshock, Crysis 1-2, Dark Souls: Ready to die, Darksiders 2, Deadisland, Devil may cry 4 , Resident Evil 5, Dishonored, Fable 3, Kingdom of Amalur, Mafia 2, Prince of Persia (2010), PES 13, Saints Row the third, SFxTekken, SF4 AE, UT 3, Virtua tennis 4, Far Cry 3 se skida a zatim će i novi Hitman i ES Skrim  8)

Dosad su samo Batman AA i Crysis 1 planuli, nemam vremena trenutno, novi je komp a i nakupilo se dobrih naslova zadnjih godina, treba nadoknaditi :)

A little knowledge is a dangerous thing.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #55 poslato: Decembar 01, 2012, 11:29:19 pre podne »
Probaj Skyrim, neces se pokajati :)
Meni crklo napajanje jos u avgustu, pred septembarski rok, nisam hteo da ga popravljam bas zbog faksa. Sad sam obnovio, ai opet moram u januaru da polozim nesto zbog matoraca. A sad uzimam napajanje, pa cemo videti :D
No curling in the squat rack!

Van mreže Colaticc

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
    • youtube
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #56 poslato: Decembar 06, 2012, 03:29:07 posle podne »
Ako neko voli da igra free to play igirce nek proba PlanetSide 2 najbolji open world shooter  nece te se pokajati samo vam treba dobar komp xD

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #57 poslato: Decembar 10, 2012, 09:50:55 posle podne »
Igrao CS ko lud i batalih.. Sada samo HoN (Heroes of Newerth, nesto kao DOTA) :)
btw ukoliko neko od vas zeli Dota 2 key a nema neka mi pusti PM pa cu mu dati ;)
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #58 poslato: Decembar 12, 2012, 11:07:47 posle podne »
joj ljudi upravo se vratih iz igraone,slucajno se zadesim tamo i hajde reko da probam god of war 3 na ps 3...koje razvaljivanje,ajj imam osjcaj da su me pustili jos 10 minuta da ne bi kuci do 1. 1. došao :D

definitivno prejako nešto,da imam neke love sigurno bih uzeo tricu,ne znam koliko sad kosta polovna trica ocuvana ?

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Ljubitelji video igara ili što bi rekli "gameri"
« Odgovor #59 poslato: Decembar 13, 2012, 12:19:33 posle podne »
joj ljudi upravo se vratih iz igraone,slucajno se zadesim tamo i hajde reko da probam god of war 3 na ps 3...koje razvaljivanje,ajj imam osjcaj da su me pustili jos 10 minuta da ne bi kuci do 1. 1. došao :D

definitivno prejako nešto,da imam neke love sigurno bih uzeo tricu,ne znam koliko sad kosta polovna trica ocuvana ?
Ne bi trebalo da je preskupa jer ce sad nova generacija konzola krajem 2013. GoW jeste odlicna igra, ali definitivno najbolja exluziva na ps3 je Uncharted, a sad ce dobiti konkurenciju u The Last Of Us. Pogledaj na YT bilo koju od ove dvije i garantujem ti da ces odmah poceti skupljati pare za ps3 :D
Train hard or go home !
www.amino.ba