April 24, 2024, 05:50:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!  (Pročitano 11516 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« poslato: Oktobar 02, 2006, 11:10:08 posle podne »
Ronnieva sestra Tina je postavila ovu zvanicnu izjavu na jedan drugi forum...

Poraz proslog vikenda je tesko pao cijeloj nasoj porodici. Moja majka i ja smo to pogotovo tesko prihvatile. Kao sto svi znate mi smo tim. Tim Ronnie Coleman.

Da li je Ronnie ljut? Dodjavola JESTE!

Da li osjeca da je njegovo tijelo bilo dovoljno dobro za pobjedu? DA!

Da li osjeca da su ga sudije poredile sa Jay-om ili naspram Jaya? NE!

On smatra da su ga sudije poredjivale sa Ronnie Colemanom iz 2003!!!!!!!!!!!

Da li ce se Ronnie vratiti 2007? Sigurno DA!

Bice cvrsci nego ikada! Izgubio je borbu ali ne i rat! Nece biti pritiska na njega! ON NISTA NE MOZE IZGUBITI!!!!!

On ce uloziti sve svoje zetone u igru!!!

On je jos uvijek 8 x Mr OLYMPIA i niko mu to ne moze oduzeti!

Istini za volju Ronnie je bio iznerviran rezultatom. Ali nakon takmicenja razgovarao je sa Lee Haneyem i on je imao neke rijeci ohrabrenja za njega. Nakon toga je sve dobro uvidio. Vise je bio zabrinut za nasu majku i mene nego li za sebe! Rekao je da ce mo proslaviti sve kao i uvijek. Nasa rutina je bila ista kao i nakon svake MrO na kojoj je pobjedio od svojeg prvog trijumpfa!
Prvu pobjedu nismo ocekivali tako da smo svi bili u shocku. Slavili smo njegovih 8 uzastopnih pobjeda, kao sto slavimo njegovo zdravlje (on nema nikakvih povreda iako znam da to necete vjerovati!). Znam da ce te se i cuditi ali zahvaljujemo bogu na svemu. I ne dovodimo u pitanje njegove odluke.
Glenn (forumas) je bio prisutan i posvjedocice vam da smo uradili sve nakon takmicenja kao sto smo to ucinili i nakon pobjede 2005!

Ronnie Coleman je moj brat.....Volim ga.....Ponosna sam na njega.....Zahvaljujem bogu na njemu.....I znam da ce se vratiti naredne godine sa repetiranom puskom!

Nece se predati bez borbe.... Naredne godine ce te to i vidjeti....

ONE NEMA STA DA IZGUBI!!!!!

Cestitke za Jaya Cultera, Mr Olympia 2006
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:12:16 posle podne »
Ronnieva sestra Tina koja je prenijela ovu izjavu potvrdila je da ce ucestvovati na Evropskoj turneji...
Kao i vise puta potvrdila da nema novih povreda...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:17:52 posle podne »
bolan silazak sa trona porodice milosevic ... ovaj hocu reci coleman
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:31:12 posle podne »
bolan silazak sa trona porodice milosevic ... ovaj hocu reci coleman

Varas se prijatelju ako mislis da se nece pojaviti ponovo naredne godine, pod uslovom da mu se zaista nesto ne desi, jer Ameri su ludi za revansima, ko zna kojim povratcima po redu od vremena Muhammad Alia pa do Tysona, Holyfielda & co...vec dizu pricu o tome, a jos je 363 dana pred novu MrO!!!

Znaci puno vremena da se napravi "najveca MrO", "Zavrsno poglavlje", "Dvoboj na zivot i smrt", i sve drugo sto privalci publiku, sponzore, novac!!!

Da naredne godine dobijemo nekog dobro gradjenog MrO, recimo Melvina Antonia ili sto da ne Phila Heata?!
A da Mass-monsteri odu u penziju? Sve mi se cini da ce to biti moja pusta zelja!!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:33:15 posle podne »
Milos Sarcev @

Ronnie told me that he is going and have every intention to defeat new Mr. Olympia - three times in a row...

At the same time I talked to Jay - and he is not worried at all...
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:46:23 posle podne »
Tako se to radi!!! Evo ga i naslov za poster 2007: Jay Vs Ronnie The Battlle Continues!
 
A svi ostali ce ponovo da se bore za 3.mjesto...

Ljudi da su pustili Ronnia da pobjedi iduce godine bi se sve prepolovilo! A ovako?! BUM!!! Navijaci vec s nestrpljenjem ocekuju revans! Iako je uzgred budi receno bilo x susreta...Pa samo da jos Sly Stalone napravi 5-6 filmova o MrO takmicenju, gdje se on vrace iz mrtvih i pobjedjuje na MrO i naravno vice ADRRRRIAAANNNA!!

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:50:03 posle podne »
Milos Sarcev @

Ronnie told me that he is going and have every intention to defeat new Mr. Olympia - three times in a row...

At the same time I talked to Jay - and he is not worried at all...

Jedno su Ronijeve namjere a drugo su necije odluke ko ce biti pobednik.  Sumnjam da ce Roni ikad vise pobijediti osim ako se ne dese neke nove ideje koje bi donijele velike pare pa da se pocnu praviti sapunice i od Mr. Olympie.  Sve u svemu meni nedostaju Mr. Olyimpie iz osamdesetih, bilo je to nekad malo drugacije, if you know what I mean.

Meni se malo interesovanje smanjilo za Mr. Olympia, nije vise kao nekad, if you know what I mean.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 03, 2006, 12:19:51 pre podne »
Nema veze sto Roni vise verovatno nece izlaziti na Olimpiju, ajde da mi budemo prvi koji ce najaviti taj okrsaj  :lol: :lol: :lol:
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 03, 2006, 12:29:01 pre podne »
Hahahahahah :D :D :D  :lol: Veliki, kralj si. ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 03, 2006, 12:31:44 pre podne »
Ronnieva sestra Tina koja je prenijela ovu izjavu potvrdila je da ce ucestvovati na Evropskoj turneji...
Kao i vise puta potvrdila da nema novih povreda...
Daj ljudi,kad smo kod Evropske turneje jel našao neko od vas ko od takmičara dolazi u Rumuniju...ja nigde ne mogu da iskopam...a morao bih sutra-prekosutra da znam da li da putujem...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 03, 2006, 12:33:26 pre podne »
Neka sto Mr.Big zna svasta nego sto je expresan... Svaka cast Veliki!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 03, 2006, 12:42:12 pre podne »
Ronnieva sestra Tina koja je prenijela ovu izjavu potvrdila je da ce ucestvovati na Evropskoj turneji...
Kao i vise puta potvrdila da nema novih povreda...
Daj ljudi,kad smo kod Evropske turneje jel našao neko od vas ko od takmičara dolazi u Rumuniju...ja nigde ne mogu da iskopam...a morao bih sutra-prekosutra da znam da li da putujem...
Evo kad si spomenup evro turneju sta je Milos licno napisao za Graz:


I am happy to say - I will be in Graz on Thursday....

Dennis is comming and we do have a plan to shock everyone by making him compete at his absolutely the biggest and fullest ever....

Manfred is competing in his home country and he wants to be at his all time best...off course.

Hide is recharged and not too much bothered with poor judging in Santa Susanna so he is right back in "depletion phase" these days...

Silvio is also very possibly competing in Graz...Romanian promotor invited him for the Romanian Grand Prix and I believe Silvio will find the way to come to Graz as well....

Also, I am happy to say that I convinced Joel Stubbs to come to Europe and compete in all three shows.
Joel is going to be very much appreciated by the European fans - I am 100% sure about that..

Another thing that is important - I am very excited to see how he measure up to Ronnie from the back....Flex magazine claimed that he possibly have a better back than Ronnie - and for the first time they will be on the same stage...(that is IF Ronnie does come...I talked to Ronnie after the contest and he does have every intention to bounce back and beat Jay in Europe...but after couple of days of thinking - maybe he could change his mind...He didn't show up at the superstar seminar on Sunday...so you never know...)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 03, 2006, 02:04:47 pre podne »
I Ronnie je najavio dolazak na Evropsku turneju... Da li sa njima to ne znam...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 03, 2006, 09:23:30 pre podne »
Ma ne verujem ni ja da ce ponovo probati da se takmici, kao prvo sudeije su po  prvi put odradili svoj posao, znaci nisu hteli da ga puste, sto bi ga onda pustili sledece godine, on od ovoga ne moze bolje, da popravi stomak nikad nece moci, jedino da nabacuje jos i jos mase, ako je tako onda ce pobediti Markus jer on izgleda dosta svezije od "izmucenog ronija", znaci to je to pukao je kao balon, moze da proba ali ce i sledece godine izgubiti u to sam siguran, jbg ako njemu nije dovoljno osam puta onda ne znam sta je dovoljno, iskreno se nadam da ec se svake godine menjati nisma pristalica tih pobeda za redom, narod nece to da gleda, gubi se draz, vidite Sumahera, super je sve to i sad ce uzeti osmu titulu i on, ali ko to vise gleda, zna se unapred da ce pobediti i kraj price :lol:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Ronnie Coleman - izjava nakon MrO!!!
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 03, 2006, 09:29:13 pre podne »
Tesko je prihvatiti da postoje ljudi koji su mnogo bolji...Schumaheru jave 45 min pred početak trke da mu je majka umrla, Ralf napusti trku, a Mihael pobedi...e sad da li je to tebi interesantno to je vec stvar ukusa.