April 20, 2024, 12:18:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: sta trenutno valja od firmi??  (Pročitano 1006632 puta)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #60 poslato: Mart 08, 2013, 12:16:04 pre podne »
Znači genesis se teško nalazi originale. Traba da uzmem metan a drugar takmiči se ima nekog od koga uzima baš genesis. Uvek me bacite u rebus ...
PAzi ovako.. genesis se pod tim imenom ne proizvodi vise vec dosta dugo.. sada imas unigen, koji je sastavljen od iste ekipe, mozda se i to u medjuvremenu promenilo ne znam, neka se neko ubaci da me ispravi ako gresim...tako da druze izgleda da nisi svestan koliko ima fejkova i poddoziranih stvari na trzistu i koliko para pucaju mnogi u nadi da uzimaju  pravu stvar...

sto se tice steroxovog primobolana, zivo me zanima kakav je... posto je primobolan jako skup da se napravi, ne bi me cudilo da trpaju masteron u tim ampulama npr.. znam samo da ako zaista tu ima 1000mg primobolana u toj ampuli, ne bi im se isplatilo UOPSTE da prave to ili bi imali neku minimalnu zaradu sto im sigurno nije u interesu

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #61 poslato: Mart 08, 2013, 02:32:31 pre podne »
Znači genesis se teško nalazi originale. Traba da uzmem metan a drugar takmiči se ima nekog od koga uzima baš genesis. Uvek me bacite u rebus ...
PAzi ovako.. genesis se pod tim imenom ne proizvodi vise vec dosta dugo.. sada imas unigen, koji je sastavljen od iste ekipe, mozda se i to u medjuvremenu promenilo ne znam, neka se neko ubaci da me ispravi ako gresim...tako da druze izgleda da nisi svestan koliko ima fejkova i poddoziranih stvari na trzistu i koliko para pucaju mnogi u nadi da uzimaju  pravu stvar...

sto se tice steroxovog primobolana, zivo me zanima kakav je... posto je primobolan jako skup da se napravi, ne bi me cudilo da trpaju masteron u tim ampulama npr.. znam samo da ako zaista tu ima 1000mg primobolana u toj ampuli, ne bi im se isplatilo UOPSTE da prave to ili bi imali neku minimalnu zaradu sto im sigurno nije u interesu

totalno sam van toka ...

Van mreže Esteban

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #62 poslato: Mart 09, 2013, 12:52:09 pre podne »
Pa da, zato me i interesuje da li je neko imao iskustva sa steroxovim primo-om. Znam da nije jeftin, a steroxova verzija je prihvatljiva po ceni.
Pain is temporary pride is forever !!!

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #63 poslato: Mart 09, 2013, 11:00:53 pre podne »
99.99999% da tu nema ni 1mg primoa. Sterox je i ovako njesra, a pogotovo za exotic stvari kao sto su primo.

Van mreže High Intensity2

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #64 poslato: April 12, 2013, 08:16:31 posle podne »
Taj stereox me nista nije radio misli da nema nista aktivnih supstanci u njemu za tren E i bold mogu da potvrdim, mada uzimao sam i taj clen bugarski i nista me nije radio takodje. Da li me moguce da je bio fake taj clen sopharm

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #65 poslato: April 12, 2013, 08:40:29 posle podne »
sterox tren i mast ako se ne varam su dobri...nebi ekipa se spremala na tome da nevalja....mada sam ja nabavio oxide zalihu...

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #66 poslato: April 12, 2013, 10:54:55 posle podne »
Taj stereox me nista nije radio misli da nema nista aktivnih supstanci u njemu za tren E i bold mogu da potvrdim, mada uzimao sam i taj clen bugarski i nista me nije radio takodje. Da li me moguce da je bio fake taj clen sopharm

Pogledaj da li je trening odmor i hrana na mestu,naravno nadam se da si pre hemije stvorio neku osnovu isto,hemija pomaze dosta ali ako znas sta radis,ili ocekujes previse nista ne dolazi preko noci..

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #67 poslato: April 12, 2013, 11:09:07 posle podne »
Taj stereox me nista nije radio misli da nema nista aktivnih supstanci u njemu za tren E i bold mogu da potvrdim, mada uzimao sam i taj clen bugarski i nista me nije radio takodje. Da li me moguce da je bio fake taj clen sopharm

Pogledaj da li je trening odmor i hrana na mestu,naravno nadam se da si pre hemije stvorio neku osnovu isto,hemija pomaze dosta ali ako znas sta radis,ili ocekujes previse nista ne dolazi preko noci..

taj rad

Van mreže High Intensity2

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #68 poslato: April 15, 2013, 12:43:40 posle podne »
swiss pharm winstrol oral? da li neko imam iskustva sa njim?

Van mreže DeyanDeyoDeyu

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #69 poslato: April 16, 2013, 01:42:01 posle podne »
Eurochem Lab Latvia....Ima li neko iskustva sa tom firmom ???Znam za Sterox pogotovo za Deku da je losa....Organon Sustanon 250 je na nasem trzistu dosta fake u 90% slucajeva.....Kao i Organon Deca yellow top/ova sa zutim plasticnim cepom-mnogo je fejkovana......Mada barem kod Organona pogotovo Deke se da razlikovati fake od prave.....

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #70 poslato: April 16, 2013, 04:42:10 posle podne »
Eurochem nista od toga, zaobidji.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #71 poslato: April 16, 2013, 08:59:48 posle podne »
Swiss lab, Nordic?

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #72 poslato: Maj 31, 2013, 11:14:28 pre podne »
Swiss lab, Nordic?
Znaci za ove gore nezna niko. A axiolabs i tigerblood injektivni ovi danasnji?

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #73 poslato: Maj 31, 2013, 11:41:49 pre podne »
oko tog axia se prica svasta...kazu da je fejk...a opet ga dosta ljudi hvali i uzima...hajd znaj....dilema prava..

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #74 poslato: Maj 31, 2013, 11:44:58 pre podne »
Jeste, stvarno neka blaga konfuzija oko tog Axia..isto kod nas u Slo, dosta jih kaže, da je fejk, al opet znam, da se neki takmičari spremaju na tom, tako da..doduse neznam drugo, nego da se proba pa vidi. Ja licno dok kod ima izbora, o tome ne razmisljam :)