Mart 29, 2024, 07:47:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: sta trenutno valja od firmi??  (Pročitano 990814 puta)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #15 poslato: Novembar 20, 2012, 08:51:46 pre podne »
A da nisi ti zastupnik od ibrahima kad se javljas tako iznenada sa prvom temom?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #16 poslato: Novembar 20, 2012, 09:53:03 pre podne »
Šta ti Peđa misliš o njima?
http://www.abdiibrahim.com.tr/en/about-us/company-profile.aspx


Pretpostavljam da pitas zbod anadrola-anapolona? Ibrahim je njihova farmaceutska kuca,kao nasa Galenika...ali:

1. sta ce ti anapolon uopste? ne znam puno ljudi koji ga i dalje koriste...
2. prica se da je onaj iranski dosta bolji bio,ali to je bilo dosta davno,ne znam kakva je danas situacija...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #17 poslato: Novembar 20, 2012, 10:11:23 pre podne »
EVO,mislim npr ovo sto je sasa rekao

Van mreže zoran0406

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #18 poslato: Novembar 20, 2012, 10:19:37 pre podne »
Nisam zastupnik naravno :D
Pitao sam jer mi je bio ponuđen T3 od ove firme ili Tiromel, koji naravno nisam uzeo, a kad sam video temu, palo mi je napamet da pitam za utiske o njoj.
Hvala :-)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #19 poslato: Novembar 20, 2012, 11:51:21 pre podne »
Realno ne nudi nista.

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #20 poslato: Novembar 20, 2012, 12:01:20 posle podne »
to ti je ko da si pito sta mislite o srpskoj firmi zoran i njegovih 0406... idi na sigurne europske marke cemu riskirat apcesece i lose rezultate i ko zna kakve loseutjecaje na zdravlje...

a ti znas sigurno euprske brendove?
i iz kog razloga je po tebi i tvom defaultu sve sto dolazi sa istoka lose i prljavo?
dali ti znas u opste sta si sada rekao??

uz duzno postovanje prema tebi i tvom znanju...sli i sam znas kolko sranja dolazi sa istoka...tamo ni rodenom bratu nemozes vjerovat da mogu i svoju rodenu majku bi falsificirali i prodali... nemam povjerenja zbog losih iskustva...da je tsko i da je roba odlicna svi bi bili na abdul i slicnim farmacijama...ne vjerujem da bi ti ovo koristio ako imas dostupno puno kvalitetnije robe za koju znamo tj isprobana je tj isprobali su je ljudski zamorci...a takvih ima kolko oces... nemam nista protiv njih samo velim moje stajaliste...a vi ga prihvatite ili ne.. nije me briga...znas onu:
"ako svi govore drukcije od tebe ili si totalno u pravu ili si totalno u krivu.." hehe

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #21 poslato: Novembar 20, 2012, 12:13:57 posle podne »
to ti je ko da si pito sta mislite o srpskoj firmi zoran i njegovih 0406... idi na sigurne europske marke cemu riskirat apcesece i lose rezultate i ko zna kakve loseutjecaje na zdravlje...

a ti znas sigurno euprske brendove?
i iz kog razloga je po tebi i tvom defaultu sve sto dolazi sa istoka lose i prljavo?
dali ti znas u opste sta si sada rekao??

uz duzno postovanje prema tebi i tvom znanju...sli i sam znas kolko sranja dolazi sa istoka...tamo ni rodenom bratu nemozes vjerovat da mogu i svoju rodenu majku bi falsificirali i prodali... nemam povjerenja zbog losih iskustva...da je tsko i da je roba odlicna svi bi bili na abdul i slicnim farmacijama...ne vjerujem da bi ti ovo koristio ako imas dostupno puno kvalitetnije robe za koju znamo tj isprobana je tj isprobali su je ljudski zamorci...a takvih ima kolko oces... nemam nista protiv njih samo velim moje stajaliste...a vi ga prihvatite ili ne.. nije me briga...znas onu:
"ako svi govore drukcije od tebe ili si totalno u pravu ili si totalno u krivu.." hehe

pa dobro
a ja tebe pitam,dali si ti siguran u to sta pricas i da ti znas sa sigurnosti od kuda koja roba dolazi,stize itd?
ovde necu pricati sada o tome ko bi koga prodao i za koliko (jer bi se moglo mnogo duze i na sire o tome),vec je ovde stvar o tome da ti kazes od kuda tebi info i od kuda ti znas da nesto dolazi iz Berlina a nesto iz Plovdiva ,primera radi samo....??

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #22 poslato: Novembar 20, 2012, 12:20:24 posle podne »
to ti je ko da si pito sta mislite o srpskoj firmi zoran i njegovih 0406... idi na sigurne europske marke cemu riskirat apcesece i lose rezultate i ko zna kakve loseutjecaje na zdravlje...

a ti znas sigurno euprske brendove?
i iz kog razloga je po tebi i tvom defaultu sve sto dolazi sa istoka lose i prljavo?
dali ti znas u opste sta si sada rekao??

uz duzno postovanje prema tebi i tvom znanju...sli i sam znas kolko sranja dolazi sa istoka...tamo ni rodenom bratu nemozes vjerovat da mogu i svoju rodenu majku bi falsificirali i prodali... nemam povjerenja zbog losih iskustva...da je tsko i da je roba odlicna svi bi bili na abdul i slicnim farmacijama...ne vjerujem da bi ti ovo koristio ako imas dostupno puno kvalitetnije robe za koju znamo tj isprobana je tj isprobali su je ljudski zamorci...a takvih ima kolko oces... nemam nista protiv njih samo velim moje stajaliste...a vi ga prihvatite ili ne.. nije me briga...znas onu:
"ako svi govore drukcije od tebe ili si totalno u pravu ili si totalno u krivu.." hehe

pa dobro
a ja tebe pitam,dali si ti siguran u to sta pricas i da ti znas sa sigurnosti od kuda koja roba dolazi,stize itd?
ovde necu pricati sada o tome ko bi koga prodao i za koliko (jer bi se moglo mnogo duze i na sire o tome),vec je ovde stvar o tome da ti kazes od kuda tebi info i od kuda ti znas da nesto dolazi iz Berlina a nesto iz Plovdiva ,primera radi samo....??

Postavit cu ti pitanje... jel iko siguran?
Ne tvrdim dajem iskustvo...jer ti mozes bit siguran jedino da dodes na vrata galenike ili u apoteci drzavnoj naravno da dobijes oke robu...jel tako... a za osta ...ni dragi bog nije siguran...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #23 poslato: Novembar 20, 2012, 12:24:12 posle podne »
Citat
tamo ni rodenom bratu nemozes vjerovat da mogu i svoju rodenu majku bi falsificirali i prodali
A na zapadu to ni slucajno niko ne bi uradio, ne daj boze...

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #24 poslato: Novembar 20, 2012, 12:27:37 posle podne »
Citat
tamo ni rodenom bratu nemozes vjerovat da mogu i svoju rodenu majku bi falsificirali i prodali
A na zapadu to ni slucajno niko ne bi uradio, ne daj boze...

to i je postalo problem...danas idemo na povjerenje a povjerenja nema.... nebih raspravljo jer znam pedja da i sam znas o sirovinama...o proizvodnji farmacijama... ako sam sta pogresno reko ispravi me...nisam se rodio pametan i nisam najpametniji...daleko si stariji i sigurno vise znas...a sad da se vode polemike nebi imalo smisla...:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #25 poslato: Novembar 20, 2012, 12:58:32 posle podne »
pa ja u opste ne zelim da vodim polemiku  tome,ali malo je cudno tj ne malo nego MNOGO i prilicno ne rezeonski kada neko o necemu sto je UG kaze da je bolje iz europe nego sa istoka ili da je bolje iz azije nego iz kine a da o tome niti zna a pogtovo ima bilo kakve relevantne dokaze
ja ovde niti branim europu o kojoj ti pricas (cak sta vise-nataknem je na onu stvar),niti branim istok i proizovode bilo koje vrste sa istoika (pa makar to bila i barbie lutka ili njen zagondzija ken),vec je ovde samo stvar u tome da na taj nacin nemozes da pricas niti ti niti bilo ko a da nije upoznat u dlaku sa materijom.
a to bi znacilo da moras da poznajes licno i labroanta u berlinu i laboranta u plvodivu i da znas sta i kako oni rade
ponavljam da sam se ovih gradova prvih setio kao sinonima za zapad i istok ej europu i istok tako da....

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #26 poslato: Novembar 20, 2012, 01:12:38 posle podne »
ma oni sve najebali sa njihovim falshevima a mi pocepani

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #27 poslato: Novembar 23, 2012, 11:30:30 posle podne »
Od ovih mojih ima se Axio,TigerBlood( jedno koristio turinabol i nije lose),asia, sterox i balkanpharma* (tako nesto)...

Mislim da mi je za orale jos najsigurniji tigerblood (citaj wini ili turinabol)

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #28 poslato: Novembar 24, 2012, 06:49:17 posle podne »
Od ovih mojih ima se Axio,TigerBlood( jedno koristio turinabol i nije lose),asia, sterox i balkanpharma* (tako nesto)...

Mislim da mi je za orale jos najsigurniji tigerblood (citaj wini ili turinabol)

tesko da su orginal tb ...dugo vec toga nema ako ima to je na kraju rok trajanja ali fkt nevjerujem da ima jos,toga...
axio fejk...to nemoj mada se pocelo pricat da je otvoren nanovo ali to otom-potom..asi sterox sigurni zasad...a balkan pharma...to je jebeno dobra roba ali skupa ko vrag...balkan u nazivu a nema ni b od balkana..xD

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #29 poslato: Novembar 24, 2012, 07:58:20 posle podne »
Balkan napolju, mislim na englesku, francusku, sad, je cisto smece.  Bar im stize smece.

Mene iznenadjuje kako ovde tesko doci do toga, a nisu daleko.