April 19, 2024, 09:24:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: sta trenutno valja od firmi??  (Pročitano 1006489 puta)

Van mreže Axwell145

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #270 poslato: Jun 22, 2014, 05:47:36 posle podne »
Jel' neko ima iskustva sa firmom Biosira India?

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #271 poslato: Jul 13, 2014, 11:06:13 pre podne »
Vidim da u principu sve ocenjuju sa rekla kazala, i iskustvima na koja moze svasta da utice.

Sta mislite o ovom kitu za testiranje supstanci koji se moze legalno naruciti:

http://www.labmax.ca/

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #272 poslato: Jul 13, 2014, 11:33:10 pre podne »
Vidim da u principu sve ocenjuju sa rekla kazala, i iskustvima na koja moze svasta da utice.

Sta mislite o ovom kitu za testiranje supstanci koji se moze legalno naruciti:

http://www.labmax.ca/

Pa da, ali to ti ne otkriva koncentraciju supstance, sta ti vredi sto ti pokaze da je to to, kad umesto 200mg/ml imas 50mg...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #273 poslato: Jul 13, 2014, 11:44:11 pre podne »
Pa ja sam pregledao sajt i pise da ipak moze da razlikuje koncetraciju sa doziranjem uzorka,
stavis minimalnu kolicinu koju test moze da detektuje i ako ne pokaze supstancu znaci da je poddoziran.
Podizanjem kolicine uzorka vidis koliko ima.
Ima objasnjenje

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #274 poslato: Jul 13, 2014, 11:46:28 pre podne »
Ovako nešto:

"The test was not designed to test concentration but it is possible. It has sensitivity greater than 0.3 mg. So it means that everything which is less than 0.3 mg will not show any results. So with some good math and skills you should be able to estimate the concentration. You just need to look for the threshold. For example if your 1 cc (1 ml) holds 250 mg then the threshold would be 0.0012 cc (1.2 µl) so dropping anything bellow 1.2 µl will not react with the test, anything above will show positive reaction. If you cannot make that small injection then you can mix with oil to achieve smaller concentration.

Let me give you example. If you have 10 mg anavar pill and you divide it into 33 parts, it gives you about 0.3 mg, this is the estimated threshold for the test to react. If your sample test positive it means that your anavar pill is indeed around 10 mg. You can try this also with liquid or any other samples. If you cannot divide your 10 mg pill into 33 parts then mix it with 23 mg of neutral powder, get a good scale, weight 1 mg and you are ready to go. If you do not have scale then divide it in half, then 16.5 grams again in half until you get 1 mg (which will contain 0.3 mg of your original pill). Please note that this is only very rough estimate and it will not give you accurate answer since it is not test for testing potency. This movie shows you how to detect potent and under dosed testosterone enanthate."

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #275 poslato: Jul 13, 2014, 04:15:05 posle podne »
Nije lose ovo !
mada najbolje na analizu lepo odneti i izlazi u mg tacno koliko ima cega

Van mreže micic333

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #276 poslato: Jul 13, 2014, 06:24:53 posle podne »
 Nisam bas u tolike detalje upucen pa me interesuje gde moze da se uradi ta analiza AAS ?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #277 poslato: Jul 13, 2014, 09:02:52 posle podne »
Laboratorije koje imaju opremu, moras da se raspitas. A ovo rekla kazala, pa vidi jedno je kad kaze neki nob a drugo ljudi koji su korisnici nekoliko godina pa vide da tu nesto ne stima. Jedne godine neka stvar uradi nesto a za godinu dana nista, a sve drzao kao godinu dana ranije. Licno bas zbog takvih stvari ne verujem svakome.

Van mreže micic333

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #278 poslato: Jul 14, 2014, 03:00:57 posle podne »
Provericu to po gradu,razumem te u potpunosti.. Imam jos dosta vremena da se raspitam za sve to jer ovo sto sad planiram sa galenikom mslm. da je ok,tu nemam cega da se brinem ide iz apoteke..Hvala na odgovoru,ovo ce mi dosta znaciti za kasnije jer kad sam vec odlucio da udjem malo ozboljnije u ovaj sport onda je red i da uzimam nesto hvalitetniju(ispitanu) robu. Odlicni ste i bas mi je drago sto sam clan ovog foruma. pozz..

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #279 poslato: Jul 14, 2014, 03:11:02 posle podne »
Samo nadji je odmah, jer polako nestaje.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #280 poslato: Jul 14, 2014, 03:18:04 posle podne »
Ima li iko informacije zasto nestaje, prestala proizvodnja ili se rjesavaju starih zaliha ili nesto trece?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #281 poslato: Jul 14, 2014, 03:18:57 posle podne »
Stala proivodnja. Koliko sam cuo u stecaju su, tender na jesen zimu, pa ce neko da kupi. Verovatno ce posle toga da cena ode gore.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #282 poslato: Jul 14, 2014, 04:23:38 posle podne »
Po komentarima vidim da sam se zajebao sa Sustom od  Steroxa? Još piše 350 ml, toboš podozirana. Prije nje sam koristio British Dragon lab i radilo me je. Ne znam kakava su vam iskustva sa ovom laboratorijom? Sad ne znam dal da nastavim sa Steroxom ili da zamijenim?
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #283 poslato: Jul 14, 2014, 04:32:50 posle podne »
Po komentarima vidim da sam se zajebao sa Sustom od  Steroxa? Još piše 350 ml, toboš podozirana. Prije nje sam koristio British Dragon lab i radilo me je. Ne znam kakava su vam iskustva sa ovom laboratorijom? Sad ne znam dal da nastavim sa Steroxom ili da zamijenim?

Kakav crni british dragon kad to ne postoji jos od 2006 ? On je UGASEN jos 2006, to neko puni viale na osnovu stare slave british dragona, sa istim omotom samo... A sto se tice steroxa brate, ima tu nesto malo testosterona sigurno,jer on nije skup za proizvodnju... sad koliko konrektno testosterona, koji estri... ko ce znati, uglavnom ako i tebi otice gluteus posle apliciranja, batali ga, nije vredno cimanja. Zasto bi prolazio kroz eventualne probleme sa oticanjem posle injekcija itd... nema potrebe. Nabavi galenikin depo ako si u mogucnosti.

Evo za British Dragon jednom i za svagda da se resi dilema...
http://juicedmuscle.com/jmblog/content/rise-and-fall-british-dragon
NE UZIMAJTE british pa i dzabe da vam nude

sad nekom ne odgovara naravno kada se pisu ovakve stvari ali tako je kako je sta da se radi, ne treba lagati ljude i prodavati im sranja.
« Poslednja izmena: Jul 14, 2014, 04:38:36 posle podne roki123 »

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #284 poslato: Jul 14, 2014, 04:42:39 posle podne »
Po komentarima vidim da sam se zajebao sa Sustom od  Steroxa? Još piše 350 ml, toboš podozirana. Prije nje sam koristio British Dragon lab i radilo me je. Ne znam kakava su vam iskustva sa ovom laboratorijom? Sad ne znam dal da nastavim sa Steroxom ili da zamijenim?

Kakav crni british dragon kad to ne postoji jos od 2006 ? On je UGASEN jos 2006, to neko puni viale na osnovu stare slave british dragona, sa istim omotom samo... A sto se tice steroxa brate, ima tu nesto malo testosterona sigurno,jer on nije skup za proizvodnju... sad koliko konrektno testosterona, koji estri... ko ce znati, uglavnom ako i tebi otice gluteus posle apliciranja, batali ga, nije vredno cimanja. Zasto bi prolazio kroz eventualne probleme sa oticanjem posle injekcija itd... nema potrebe. Nabavi galenikin depo ako si u mogucnosti.

Evo za British Dragon jednom i za svagda da se resi dilema...
http://juicedmuscle.com/jmblog/content/rise-and-fall-british-dragon
NE UZIMAJTE british pa i dzabe da vam nude

sad nekom ne odgovara naravno kada se pisu ovakve stvari ali tako je kako je sta da se radi, ne treba lagati ljude i prodavati im sranja.

Evo, u ruci držim upravo ovo - piše datum proivodnje 09. 2013 do 09. 2018.. Sad si me zbunio..  ???

Glutes mi ne otiče, nemam ama baš nikakvih problema bar za sad. Na sustu sam prešao iz tog razloga što kod nas u CG galenike nema ni za lijek evo već par mjeseci.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..