Mart 28, 2024, 05:36:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: sta trenutno valja od firmi??  (Pročitano 990569 puta)

Van mreže Cropharma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 82
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #840 poslato: Decembar 25, 2015, 06:55:11 posle podne »
ja sam sad uzeo bioniche turinabol,ne znam jos nista kako radi i sl. al javim sve

Dobar tbol osjetis nakon 2-3dana

Van mreže derp

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #841 poslato: Decembar 26, 2015, 02:03:52 posle podne »
Ima netko iskustva s androxine(alpha)

Van mreže korisnik125

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #842 poslato: Decembar 29, 2015, 11:57:05 posle podne »
ja sam sad uzeo bioniche turinabol,ne znam jos nista kako radi i sl. al javim sve

Dobar tbol osjetis nakon 2-3dana
solo tbol,mali prirast snage,malo kilaze,mislim da radi,MISLIM

Van mreže Cropharma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 82
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #843 poslato: Decembar 30, 2015, 10:08:14 pre podne »
ja sam sad uzeo bioniche turinabol,ne znam jos nista kako radi i sl. al javim sve

Dobar tbol osjetis nakon 2-3dana
solo tbol,mali prirast snage,malo kilaze,mislim da radi,MISLIM

Ja bi od balkanovog ili "pravog" globalovog osjetio nakon 2-3dana puno bolje pumpove i drasticno poboljsanje tonusa, skroz digne, ko da sam sa upravo sa treninga...u dozama 50mg ed

Van mreže korisnik125

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #844 poslato: Decembar 30, 2015, 12:38:56 posle podne »
de pojasni malo,nisam skontao to u dozama 50 mg ?,kod mene nista,jedva da ima razlike,sad mi krivo sto nisam uzeo dbol

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #845 poslato: Decembar 30, 2015, 01:23:36 posle podne »
uzima 50mg(ako je jedna tableta 10mg,znaci 5tableta) svaki dan (ed -everyday)

Van mreže korisnik125

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #846 poslato: Decembar 30, 2015, 03:19:55 posle podne »
da nije puno ?
Sve me vuce da te poslusam,znaci imam jos 50-tak tableta,da derem 50mg dnevno dok ne potrosim tih 50 tableta il da nastavim 30mg na dan ?, i trebam li jos kupit ? ciklus mi traje tek 7 dana,pio sam 3x na dan,da sad nastavim jos 10 dana sa 5x na dan dok ne ispijem,i da li jos da narucim ?
i kako piti ? do sad sam pio svakih 6-7-8 h ,nije uvijek isti razmak bio
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2015, 03:44:42 posle podne korisnik125 »

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #847 poslato: Decembar 30, 2015, 07:33:00 posle podne »
da nije puno ?
Sve me vuce da te poslusam,
nadam se da ne mislis na mene :)
nisam kompetentan da te savjetujem.

Van mreže korisnik125

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #848 poslato: Januar 04, 2016, 12:46:23 pre podne »
Bioniche pharma T-bol ,krizajte, vise mase bi dobili od dekstroze iz konzuma nego od njega,zao mi samo para i truda
i tableta je u ustima slatka,malo mi je to cudno

Van mreže Cropharma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 82
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #849 poslato: Januar 04, 2016, 01:01:54 pre podne »
Danas vise nije uopce bitno koji "lijek/preparat" koristite nego samo koji lab i koji vam je izvor/dobavljac...90% robe na trzistu je cisto smece tako da budite svi pametni i 10x istrazite/provjerite/raspitajte se prije nogo sto nesto kupite i pocmete koristite  :D

Van mreže korisnik125

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #850 poslato: Januar 04, 2016, 01:49:29 pre podne »
zato sam i napisao da ostali mogu vidjeti ,bioniche pharma turinabol,probao,ne djeluje,cak su tablete slatke,prvi put u zivotu da  probam tabletu koja je slatka,
i da dopunim,nije normalno koliko djeluju na agresivnost,necete prepoznati sebe,bar na mene je tako djelovalo,cak me i kostalo vise puta,ne mozes da se kontrolises,puno djeluje na psihu
jedino sto sam otprilike dobio je ta eksplozivnost na treningu,al mase nigdje,bas nigdje,nisam imao bas dobru ishranu (bio sam postavio slike svoje ishrane pa ste rekli da nije uredu) i bas sam se popravio po pitanju toga i potrudio se da bude sve kako treba dok traje ciklus a trud se uopste nije isplatio,kakav turinabol,dianabol i picke materine,iskreno jos uvijek mi je zeljaprobati plavo srce,al bas pravo plavo srce a ne da mi se opet uvale bombone,al i to ako budem imao prilike,vracam se ipak na staro bez eksperimentisanja i sl
« Poslednja izmena: Januar 04, 2016, 02:12:23 pre podne korisnik125 »

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #851 poslato: Januar 07, 2016, 03:52:07 posle podne »
zato sam i napisao da ostali mogu vidjeti ,bioniche pharma turinabol,probao,ne djeluje,cak su tablete slatke,prvi put u zivotu da  probam tabletu koja je slatka,
i da dopunim,nije normalno koliko djeluju na agresivnost,necete prepoznati sebe,bar na mene je tako djelovalo,cak me i kostalo vise puta,ne mozes da se kontrolises,puno djeluje na psihu
jedino sto sam otprilike dobio je ta eksplozivnost na treningu,al mase nigdje,bas nigdje,nisam imao bas dobru ishranu (bio sam postavio slike svoje ishrane pa ste rekli da nije uredu) i bas sam se popravio po pitanju toga i potrudio se da bude sve kako treba dok traje ciklus a trud se uopste nije isplatio,kakav turinabol,dianabol i picke materine,iskreno jos uvijek mi je zeljaprobati plavo srce,al bas pravo plavo srce a ne da mi se opet uvale bombone,al i to ako budem imao prilike,vracam se ipak na staro bez eksperimentisanja i sl

možeš gutat tih "bombona" kolko hoćeš i kakve hoćeš ak ne budeš imo prehranu, sredi prehranu i imat ćeš bolje rezultate od tog solo turinabola za koje si dao pare bezveze. Za te pare si mogo lijepo kupit mesine, mjesec po mjesec i uz prehranu ćeš imat napredat. posloži prehrani i sajebi ovo sve, bar za sad. pozz

Van mreže korisnik125

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #852 poslato: Januar 07, 2016, 03:57:39 posle podne »
ma bas to,jos govna djeluju na psihu ne normalno,ovaj put sam se opeko al i nije mi toliko zao jer sam bas bas bio navalio da to kupim i da to vec jednom probam,i eto probao sam vidio kako je i sad mogu nastavit sve po starom

Van mreže PUMP

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #853 poslato: Januar 22, 2016, 05:46:32 posle podne »
Deka vladivostok ili alpha? Misljenje, iskustva..

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #854 poslato: Januar 23, 2016, 11:37:58 pre podne »
Deka vladivostok ili alpha? Misljenje, iskustva..

Vladivostok nema Deku,ima samo NPP.