Mart 28, 2024, 09:18:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: sta trenutno valja od firmi??  (Pročitano 990421 puta)

Van mreže Alkatraz991

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2325 poslato: Mart 17, 2020, 09:22:15 posle podne »
Pa jeste upravu si ako svi unose u sebe prazno ulje zasto ne bi i ti...

Zasto biti pametniji od drugih?

Vecito pitanje jednog prosecnog gradjanina Srbije...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2326 poslato: Mart 18, 2020, 08:50:04 pre podne »
Svi znaju da niti radim sa hemijom niti me intersuje taj deo, ali svakako ovo moram da kazem
Posto sam testirao do danas ARENIS.
Pre svega, mnogo njih zna da su me tri puta otvarali zbog fejk hemije, tj tri operacije od kojih je zadnja bila za dlaku da me pop ne ljubi u celenku, ali to su neke moje stvari o kojima bas i ne volim javno...

elem...

Ono sto sam probao do sada i za sada je isto kao nekada sto sam obozvao ALFU!!
Od orala wins, anavar do anadrola, pa preko enhatata (posto ga nije bilo u apotekama), mast, primo, tren ac i tren hexa...slike sam kacio neke na fb...ali nije to toliko merdocavno koliko ono da nisam klinac i triper i da znam sta radi a sta ne.....evo..previse sam se raspisao i oko oova

Van mreže Sima Strahota

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2327 poslato: Mart 18, 2020, 01:38:38 posle podne »
A najzanimljivije je da su stavili da su iz Indije a poziv za Australiju medjunarodni plus adresa je od shoping mola tamo...Zajebavaju ljude i uzimaju pare...
Furaju isti fazon kao sa Magnusom u pocetku... Gurace malo jace doze i posle samo da smanje skroz doze... A ljudi ko ljudi, bitna im da je lepa ambalaza a ne sta je unutra...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2328 poslato: Mart 18, 2020, 02:06:43 posle podne »
Arenic medico je MAGNUS upakovan u ovu ambalazu i nista vise od toga jedino sto ce probati da ga prodaju kao novu ALPHU i kao skupu robu a ustvari dobijete unutra sve sto dobijete u magnusu...prosto koliko su providni jeste sto su stavili preparate poput salbutamol koji smo vidjali samo kod Magnusa i Swissa (isti proizvodjac je za oba bio)...Arenis je tvorevina jednog od dvojice vlasnika Magnusa (jedan u bekstvu drugi uradio Arenis)...MAGNUS=SWISS=ROYAL PHARM=ARENIS sve isto samo drugacija  ambalaza...

Meni je licno fascintantno da uvek JEDAN koji prodaje jedno, a drugi drugo lupa ovakve gluposti.
Mislim, ti eto prodajes to iz Indije, dok ti narvno nije cilj da se pozitivno prica o drugom i onda ovakavke stvari
Ti si verovatno (nisam siguran gorance koliko si godina tada imao) ali 1999 god nisi imao vise od 5-6 god, kada se prvi put pojavila UG lab hemija. Onda nakon nekog vremena druga, pa treca, i onda sam 2000 god istu ali indenticnu PRICU kao sto si ti ovde napisao, cuo od momka koji je gurao british dragon, ali mu je konkurencija bio genesis, ali mi je prosto fascintatno kako se to glupo predanje prenosi od kolena do kolena.
I eto,. neki goran je na prst u guzicu sa nekim Bajom koji mu je izneo i preneo sve info iz prve ruke, i objasnio kako je njego ortak na robiji a taj koji je u bekstvu eto tebi bas slao SMS.. sa svim ovim sto si napisao

ili
ukoliko nije, a naravno da NIJE, posto si ti ovo cuo od nekom MIke, koji je povezan sa ZIkom, a preko kog se roba svera ko zna kojim putevima, pa je Priko rekao Ziki, da kae Miki pricu koju ce pricati krajnji dileri

ali nista to nije toliko ni bitno, koliko je meni ko je u ovome eto vec koliko dugo, fascinatna cinjenica da se istim recima koriste genercije i genercije dilera kako bi podistili konkrunenciju i slicno..

meni licno, presmesna prica....a vidi, sve i da je tacna, ne znam  koja je poetna pricanja iste, osim sto je bitna informacija da li NESTO RADI ili JE SMECE
ovo sto si naveo o gubitku kvaliteta od pojave pa do nestanka......pa za to ne treba poznavati ni ziku, ni priku ni miku, vec je to logican sled dogadjaja od kada se krenulo sa UG labovima od pre Hrista Boga, i ne znam sta je tu novo i sta si novo otkrio.

Najvaznija stvar u necemu je da li nesto RADI i da ljudi ne budu otvarani na stolu kao sto sam ja bio...ne znam koja je poenta aposlutno bilo kakve price o bilo cemu...

Van mreže Alkatraz991

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2329 poslato: Mart 18, 2020, 02:32:25 posle podne »
Arenic medico je MAGNUS upakovan u ovu ambalazu i nista vise od toga jedino sto ce probati da ga prodaju kao novu ALPHU i kao skupu robu a ustvari dobijete unutra sve sto dobijete u magnusu...prosto koliko su providni jeste sto su stavili preparate poput salbutamol koji smo vidjali samo kod Magnusa i Swissa (isti proizvodjac je za oba bio)...Arenis je tvorevina jednog od dvojice vlasnika Magnusa (jedan u bekstvu drugi uradio Arenis)...MAGNUS=SWISS=ROYAL PHARM=ARENIS sve isto samo drugacija  ambalaza...

Meni je licno fascintantno da uvek JEDAN koji prodaje jedno, a drugi drugo lupa ovakve gluposti.
Mislim, ti eto prodajes to iz Indije, dok ti narvno nije cilj da se pozitivno prica o drugom i onda ovakavke stvari
Ti si verovatno (nisam siguran gorance koliko si godina tada imao) ali 1999 god nisi imao vise od 5-6 god, kada se prvi put pojavila UG lab hemija. Onda nakon nekog vremena druga, pa treca, i onda sam 2000 god istu ali indenticnu PRICU kao sto si ti ovde napisao, cuo od momka koji je gurao british dragon, ali mu je konkurencija bio genesis, ali mi je prosto fascintatno kako se to glupo predanje prenosi od kolena do kolena.
I eto,. neki goran je na prst u guzicu sa nekim Bajom koji mu je izneo i preneo sve info iz prve ruke, i objasnio kako je njego ortak na robiji a taj koji je u bekstvu eto tebi bas slao SMS.. sa svim ovim sto si napisao

ili
ukoliko nije, a naravno da NIJE, posto si ti ovo cuo od nekom MIke, koji je povezan sa ZIkom, a preko kog se roba svera ko zna kojim putevima, pa je Priko rekao Ziki, da kae Miki pricu koju ce pricati krajnji dileri

ali nista to nije toliko ni bitno, koliko je meni ko je u ovome eto vec koliko dugo, fascinatna cinjenica da se istim recima koriste genercije i genercije dilera kako bi podistili konkrunenciju i slicno..

meni licno, presmesna prica....a vidi, sve i da je tacna, ne znam  koja je poetna pricanja iste, osim sto je bitna informacija da li NESTO RADI ili JE SMECE
ovo sto si naveo o gubitku kvaliteta od pojave pa do nestanka......pa za to ne treba poznavati ni ziku, ni priku ni miku, vec je to logican sled dogadjaja od kada se krenulo sa UG labovima od pre Hrista Boga, i ne znam sta je tu novo i sta si novo otkrio.

Najvaznija stvar u necemu je da li nesto RADI i da ljudi ne budu otvarani na stolu kao sto sam ja bio...ne znam koja je poenta aposlutno bilo kakve price o bilo cemu...

Dragi i pre svega postovani Pedja...Pobrkali ste me sa nekim jer se ja tako ne zovem.

Sto se tice ostalog slazem se sa vama ako se nesto prenosi od usta do usta bez osnova...ako nije tako sam ja napisao zasto onda stavljaju na sajt lazne inofrmacije a ne kao ALPHA sto jd drzala precizne i tacne info ili ako je to ALPHA ustvari zasto onda imaju preparate kao sto su imali swiss i magnus (pricam o slicnosti preparata poput salbutamol ripped koji su pod istim nazivom bili kod navedenih).Ne bitno je skroz jer nema koristi od ovoga niko ni vi ni ja...Gubimo vreme na glupe stvari
« Poslednja izmena: Mart 18, 2020, 02:56:07 posle podne Alkatraz991 »

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2330 poslato: Mart 18, 2020, 03:32:51 posle podne »
Citat
Pobrkali ste me sa nekim jer se ja tako ne zovem.

Ok-izvinjenje  :) ucinilo mi se zbog e maila koji imas, a ....nebitno..;)

Citat
ako nije tako sam ja napisao zasto onda stavljaju na sajt lazne inofrmacije a ne kao ALPHA sto jd drzala precizne i tacne info ili ako je to ALPHA ustvari zasto onda imaju preparate kao sto su imali swiss i magnus (pricam o slicnosti preparata poput salbutamol ripped koji su pod istim nazivom bili kod navedenih)

Pa vidi, sam potvrdujes tj postavljas pitanje ZASTO stavljaju na sajt itd itd itd.
Pa siguran sam da je to i malom detetu jasno, da se radi pre svega o UNDERGROUND labovima ( za one koji nisu upoznati, to su "labaratorije" koje nemaju veze sa labaratorijem, i na svetskom trzistu je 99% takve robe) i zasta je vise nego smesno pre svega, a onda i glupo voditi racuna o tome sta je napisao neko:

A-ko prodaje nesto sto je NEDOZVOLJENO

B -ko prodaje nesto sto zakonom RIGOROZNO kaznjivo (u nekim zemljama eu kao sto su Swe, Norge, Finland se dobija OPASNA robija za to) dok u USA ne dao Bog da te nahvataju

C- ko prodaje za nesto za sta NEODGOVARA niti mu se zna ime, poreklo, prezime....NISA

D- i na kraju, zar je bilo kakav sajt, da je ne znam koliko novca ulozeno u isti, uopste relevantan i kompetentan da pise o necemu gore napisanom ako imalo imamo svesti da je to nesto sto NIJE u legalnoj prodaji..

ali dobro

Citat
..Gubimo vreme na glupe stvari

aposlutno se slazem oko toga vec mi samo zapalo za oko (kako moes da vidis da se nesto i ne oglasavam na ovim temama osim bas kada mislim da treba) ali mi ove reci provejavaju od 2000 -e na ovamo ali uvek, indeticno isto.
Osim u slucaju da nije rec o istim ljudima koji su vec 20ak x bili na robiji, i isto tolik0 taj "drugi" bezao..(ovo mi je posebno interestan podatak da NIKADA ali NIKADA do sada nisam cuo pricu da je bio JEDAN, vec su uvek bili njih dva) i da je jedan na robiji, a drugi poebeogao i da pokrece novi brend, itd.....

Nebitno zaista.

hvala na lepim recima koje si napisao. Interent je oblik komunikacije koji cesto puta bude pogresno shvacen, pa se reci drugacije tumace, ali imam negd osecas da si napisao iskreno i jos jednom hvala na tome..






Van mreže VladimirVr

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2331 poslato: Mart 18, 2020, 03:51:43 posle podne »
Svi znaju da niti radim sa hemijom niti me intersuje taj deo, ali svakako ovo moram da kazem
Posto sam testirao do danas ARENIS.
Pre svega, mnogo njih zna da su me tri puta otvarali zbog fejk hemije, tj tri operacije od kojih je zadnja bila za dlaku da me pop ne ljubi u celenku, ali to su neke moje stvari o kojima bas i ne volim javno...

elem...

Ono sto sam probao do sada i za sada je isto kao nekada sto sam obozvao ALFU!!
Od orala wins, anavar do anadrola, pa preko enhatata (posto ga nije bilo u apotekama), mast, primo, tren ac i tren hexa...slike sam kacio neke na fb...ali nije to toliko merdocavno koliko ono da nisam klinac i triper i da znam sta radi a sta ne.....evo..previse sam se raspisao i oko oova


Slažem se u potpunosti, prop i anavar kidaju doslovno na smešnim dozama. Samo neka kvalitet potraje.

Van mreže Alkatraz991

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2332 poslato: Mart 18, 2020, 04:38:08 posle podne »
Postovanje itekako imam ka vasem liku i delu poodavno...

Ne bih dalje zalazio u diskusiju jer ni vama ni meni to ne koristi nista...

Naravno da niko nije lud da objavi svoje podatke kao UG lab ali ja sam se to prosto zapitao kad sam video da je to nova ALPHA...No nije ni bitno...

Da smo mi zivi i zdravi ostalo je nevazno

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2333 poslato: Mart 18, 2020, 06:25:51 posle podne »
Svi znaju da niti radim sa hemijom niti me intersuje taj deo, ali svakako ovo moram da kazem
Posto sam testirao do danas ARENIS.
Pre svega, mnogo njih zna da su me tri puta otvarali zbog fejk hemije, tj tri operacije od kojih je zadnja bila za dlaku da me pop ne ljubi u celenku, ali to su neke moje stvari o kojima bas i ne volim javno...

elem...

Ono sto sam probao do sada i za sada je isto kao nekada sto sam obozvao ALFU!!
Od orala wins, anavar do anadrola, pa preko enhatata (posto ga nije bilo u apotekama), mast, primo, tren ac i tren hexa...slike sam kacio neke na fb...ali nije to toliko merdocavno koliko ono da nisam klinac i triper i da znam sta radi a sta ne.....evo..previse sam se raspisao i oko oova

pedja,nesto me intersira ukoliko zelis podjelit sa nama..

abces koji si imao,velis zbog fejk kemije...npr,kad neko kupi jako losu kemiju.. tijelo obicno razgradi supstancu kad su niske doze lose kemije u pitanju? ili nema veze to uopce s kolicinom? ako je lose ,i 0.2ml test enta stvara velike probleme bez obzira na sve?

ili jako to ovisi o ucestalosti apliciranja,u isto mjesto,kolicini,vrsti supstance itd?


Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2334 poslato: Mart 19, 2020, 05:30:14 pre podne »
@alkatraz991

Citat
Da smo mi zivi i zdravi ostalo je nevazno

apsolutno tacno i NAJBITNIJA stvar, veruj dedi sa 50 god. Ne smem ja svasta da pisem, da ne uplasim decu.I hvala jos jednom na lepom misljenju

Citat
abces koji si imao,velis zbog fejk kemije...npr,kad neko kupi jako losu kemiju.. tijelo obicno razgradi supstancu kad su niske doze lose kemije u pitanju? ili nema veze to uopce s kolicinom? ako je lose ,i 0.2ml test enta stvara velike probleme bez obzira na sve?

ili jako to ovisi o ucestalosti apliciranja,u isto mjesto,kolicini,vrsti supstance itd?

nema veze ni sa ucestalosti (posto ovde ispada da se ja udaram ili sam se udarao kao budala, a veruj da znam vise rekreativaca koji koriste i koristili su vece doze i vise hemije nego ja ikada) niti ima bilo kakve veze ni sa jednom stavkom od nabrojanih.

Moguce je jednino JEDNA, ali tada se retko stvara gnojni abces vec opicno bude inflamatorni tj irtiran ako pogodis "cvor" od pre, i tada se to obicno resava sa nekom kremom ili da ovde ne spominjem neke druge metode posto NISAM LEKAR

Moji procesi su bili teski uplani procesi koji su se pretvorali u "gnojne" gde mi je kod zadnje operacije sepsa vec krenula uveliko, a gnoj je krenuo na bubrege i kicmenu mozdinu. Da ne opisujem sada sve, posto sam o tome pisao mnogo puta.

Razlog je BAKTERIJA, koju sam uneo putem intramuskularne aplikacije, a bakterija je naravno dosla zbog nesterlinih ulosva u kojima se to smece pakovalo. I ko zna kojeg i kakvog je porekla bila. Okacio bih i slike, ali ne zelim zaista da ljudima gadim, ali svakako mi je drago da neki ljudi ovo procitaju kao UPOZORENJE...posto i kao sto rekoh ,zaista nemam nista od toga da nekoga hvalim a druge pljujem posto se ne bavim prodajom hemare, ali svakako i uvek kazem STA sam korostio i sta koristim, posto sam u tome veoma dugo.
Kada su me god pitali, sta uvek sam rekao dok je bilo alphe, da je do apha
poslednjih 2 god je to pharm tech dok sam ove godine, i ne zbog atratkivnog pakovanja posto me zabole kurac kakvo je pakovanje, vec sta unosim u sebe, probao brend koji sam naveo (da ga sada opte ne pisem da ne ispadne da rekamiram) i vise sam nego odusevljen sa tim kako radi

da li ce da se pokvari, nestane ili sta vec- pa naravno! kao i svaki koji se pojavio u prethidnih 20 god jbg.....


Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2335 poslato: Mart 19, 2020, 09:15:30 posle podne »
@alkatraz991

Citat
Da smo mi zivi i zdravi ostalo je nevazno

apsolutno tacno i NAJBITNIJA stvar, veruj dedi sa 50 god. Ne smem ja svasta da pisem, da ne uplasim decu.I hvala jos jednom na lepom misljenju

Citat
abces koji si imao,velis zbog fejk kemije...npr,kad neko kupi jako losu kemiju.. tijelo obicno razgradi supstancu kad su niske doze lose kemije u pitanju? ili nema veze to uopce s kolicinom? ako je lose ,i 0.2ml test enta stvara velike probleme bez obzira na sve?

ili jako to ovisi o ucestalosti apliciranja,u isto mjesto,kolicini,vrsti supstance itd?

nema veze ni sa ucestalosti (posto ovde ispada da se ja udaram ili sam se udarao kao budala, a veruj da znam vise rekreativaca koji koriste i koristili su vece doze i vise hemije nego ja ikada) niti ima bilo kakve veze ni sa jednom stavkom od nabrojanih.

Moguce je jednino JEDNA, ali tada se retko stvara gnojni abces vec opicno bude inflamatorni tj irtiran ako pogodis "cvor" od pre, i tada se to obicno resava sa nekom kremom ili da ovde ne spominjem neke druge metode posto NISAM LEKAR

Moji procesi su bili teski uplani procesi koji su se pretvorali u "gnojne" gde mi je kod zadnje operacije sepsa vec krenula uveliko, a gnoj je krenuo na bubrege i kicmenu mozdinu. Da ne opisujem sada sve, posto sam o tome pisao mnogo puta.

Razlog je BAKTERIJA, koju sam uneo putem intramuskularne aplikacije, a bakterija je naravno dosla zbog nesterlinih ulosva u kojima se to smece pakovalo. I ko zna kojeg i kakvog je porekla bila. Okacio bih i slike, ali ne zelim zaista da ljudima gadim, ali svakako mi je drago da neki ljudi ovo procitaju kao UPOZORENJE...posto i kao sto rekoh ,zaista nemam nista od toga da nekoga hvalim a druge pljujem posto se ne bavim prodajom hemare, ali svakako i uvek kazem STA sam korostio i sta koristim, posto sam u tome veoma dugo.
Kada su me god pitali, sta uvek sam rekao dok je bilo alphe, da je do apha
poslednjih 2 god je to pharm tech dok sam ove godine, i ne zbog atratkivnog pakovanja posto me zabole kurac kakvo je pakovanje, vec sta unosim u sebe, probao brend koji sam naveo (da ga sada opte ne pisem da ne ispadne da rekamiram) i vise sam nego odusevljen sa tim kako radi

da li ce da se pokvari, nestane ili sta vec- pa naravno! kao i svaki koji se pojavio u prethidnih 20 god jbg.....

ma nisam apelirao na to da uzimas velike doze..nego po iskustvu  i logici,najgore ljudi prolaze kad su na definiciji..

uzima se prop,tren acetat,npp,masteron..itd itd.. doze su u konacnici male,ali su aplikacije ceste..na to sam apelirao,i da je naravno to odmah potencijalno opasno... nazalost..

a ovo za jako losu robu,po meni se nikad nezna ako nije s ljekarne... i najgore od svega,ovi novi labovi ,imaju cijene npr prima i slicnih stvari ko stvari s ljekarne,a niko zbog cijene ne garantira da je sve bilo napravljeno u pro labu,sve po ps-u itd...

po meni je sve lutrija,osim ako nije s pravog laba..ono sto se prodaje u ljekarnama... :/

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2336 poslato: Mart 20, 2020, 11:48:06 pre podne »
Citat
zima se prop,tren acetat,npp,masteron..itd itd.. doze su u konacnici male,ali su aplikacije ceste..na to sam apelirao,i da je naravno to odmah potencijalno opasno... nazalost..

totalno irelevatno kada je ono o cemu sam pricao u pitanju, posto je vazno da li je content kontaminiran sa balkterijom ili ne.
Ucestoalost aplikacije moze da izazove abces ali ne onaj o kom govorim i taj abces se resava veoma lako

Citat
po meni je sve lutrija,osim ako nije s pravog laba..ono sto se prodaje u ljekarnama... :

pa toga nema pooooodavno....

Ja kada sam kreati bila je:

galenika -srb
parabolan iz francuske iz apoteke
hellas norma grcka deka
Primobolan Schering
efedrin ibrahim turski
testovis  propinat iz italije iz apoteke
winstrol je bio zambon iz spanije iz apoteke

nista vise nismo ni imali i na tome smo se spremali.a i taj parabolan ko je mogao da kupi bio je kralj. licno sam ga uzimao 1 amp nedljeno posto je jedna amp tada kostala oko 50 maraka....76mg / 1.7 ml- to su bila vremena

kada se samo setim kako je ta hemija radila u odnosu na ovo danas....

Eq je oduvek bio veterina i prvi kontakt sa tim je bio neki veterinsaki sa crvenom i palvom kravom od kog mi je odmah guzica otekla- dakle, jedna aplikacija i odmah je bio problem ali i to je bilo kada se vec pojavio australijski kengur kao winstrol i ostale zivotinjke . to je negde 2001 -2002 god

do tada je Bog hodao po zemlji

ali da ne duzim...


Van mreže Sale981

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2337 poslato: Mart 20, 2020, 12:29:28 posle podne »
Na fb postoji lik koji ima proizvode od magnus pharm ! Magnus pharm srbija! Zna li neko nesto o tome !?

Van mreže Stevan Čerubdžić

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 10.011
  • HYPERTROPHY SPECIALIST
    • INSTAGRAM PROFIL
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2338 poslato: Mart 20, 2020, 12:32:21 posle podne »
Na fb postoji lik koji ima proizvode od magnus pharm ! Magnus pharm srbija! Zna li neko nesto o tome !?
zaobidji ga
-Fitness/Bodybuilding
-Licni/Online treninzi
-Plan/korigovanje ishrane/treninga za postizanje zeljenih rezultata
https://www.facebook.com/stevan.cerubdzic
https://www.instagram.com/i.am.ambition_/

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Odgovor #2339 poslato: Mart 22, 2020, 08:40:45 pre podne »
Citat
zima se prop,tren acetat,npp,masteron..itd itd.. doze su u konacnici male,ali su aplikacije ceste..na to sam apelirao,i da je naravno to odmah potencijalno opasno... nazalost..

totalno irelevatno kada je ono o cemu sam pricao u pitanju, posto je vazno da li je content kontaminiran sa balkterijom ili ne.
Ucestoalost aplikacije moze da izazove abces ali ne onaj o kom govorim i taj abces se resava veoma lako

Citat
po meni je sve lutrija,osim ako nije s pravog laba..ono sto se prodaje u ljekarnama... :

pa toga nema pooooodavno....

Ja kada sam kreati bila je:

galenika -srb
parabolan iz francuske iz apoteke
hellas norma grcka deka
Primobolan Schering
efedrin ibrahim turski
testovis  propinat iz italije iz apoteke
winstrol je bio zambon iz spanije iz apoteke

nista vise nismo ni imali i na tome smo se spremali.a i taj parabolan ko je mogao da kupi bio je kralj. licno sam ga uzimao 1 amp nedljeno posto je jedna amp tada kostala oko 50 maraka....76mg / 1.7 ml- to su bila vremena

kada se samo setim kako je ta hemija radila u odnosu na ovo danas....

Eq je oduvek bio veterina i prvi kontakt sa tim je bio neki veterinsaki sa crvenom i palvom kravom od kog mi je odmah guzica otekla- dakle, jedna aplikacija i odmah je bio problem ali i to je bilo kada se vec pojavio australijski kengur kao winstrol i ostale zivotinjke . to je negde 2001 -2002 god

do tada je Bog hodao po zemlji

ali da ne duzim...

jel ima slucajeva da se u danasnje vrijeme fejka Primo od Bayera? vidim na youtubu samo da postoje fejkovi..  ??? ???