April 28, 2024, 09:05:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: trofej Beograda 2006  (Pročitano 15429 puta)

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
trofej Beograda 2006
« poslato: Oktobar 04, 2006, 05:10:19 posle podne »
Upravo sam u danasnjem Kuriru procitao najavu za takmicenje 'Trofej Beograda 2006" koji ce se odrzati 08.10.2006 (nedelja)u  Centru Sava sa pocetkom u 19h!
Najavljen je dolazak takmicara iz Rumunije,Bugarske,Makedonije i Republike Srpske!
Nagrada za apsolutnog pobednika je 500 eura!
Kao glavni pretendent na titulu naveden je  Milan Blanusa!Bice zanimljivo videti kakvu ce nam formu Milan predstaviti posle nesto duze pauze!
Necu da ulazim u to ko organizuje takmicenje,dali je ko sa kime u dobrim ili losim odnosima,jednostavno pozivam sve da na najlepsoj mogucoj sceni za bodybuilding u Srbiji (ko se seca takmicenja sa kraja devedesetih,zna o cemu pricam),proprate i ovo takmicenje,ako ne zbog nekog posebnog kvaliteta koji se ocekuje,ono kao dobro zagrevanje za Novi Sad!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 05, 2006, 07:30:15 posle podne »
ko ucestvuje od nasih?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 08, 2006, 10:39:52 posle podne »
Malopre sam se vratio sa takmicenja iz Sava Centra koje je pocelo u 19:00h.Nadam se da ce Cvele postaviti slike u skorije vreme jer sam ga video kako skljoca digitalnim fotoaparatom!Njega ko nije video medju onolikom masom ljudi taj obavezno kod ocnog lekara da ide! :lol:
Naravno tu je bio i Zoran Verijc koji je bio guest poser,bio je kasnije i intervju sa njim...

Cestitam svim takmicarima iz Surcina i na osvojenim medaljama!!!Dobar vam je onaj mali Frank Zane!Cestitke i njemu! :D
Ovo je prvo takmicenje na kome sam prisustvovao i zaista je vredelo otici i videti.I dalje sam pod utiscima...

Za sada jedna slika od mene,malo je losiji kvalitet jer sam slikao mobilnim i morao sam zoom.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 08, 2006, 11:07:14 posle podne »
Jbg ja sam teo da idem al sam potpuno zaboravio na to.Jbt ako je ovaj skroz desno izaso ima i ja da izadjem dogodine.I ova trojica su mogla bar da se namazu eurokremom.Svejedno zao mi je sto nisam otiso.Jbg
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 08, 2006, 11:15:01 posle podne »
Taj desno... :lol: Ne secam se imena coveku...Pa on samo zna za dve poze,dupla biceps i relaks,bar nas je zasmejavao ako nista drugo. :P
« Poslednja izmena: Oktobar 08, 2006, 11:19:29 posle podne t1000 »
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 09, 2006, 02:37:34 pre podne »
Malopre sam se vratio sa takmicenja iz Sava Centra koje je pocelo u 19:00h.Nadam se da ce Cvele postaviti slike u skorije vreme jer sam ga video kako skljoca digitalnim fotoaparatom!Njega ko nije video medju onolikom masom ljudi taj obavezno kod ocnog lekara da ide! :lol:
Naravno tu je bio i Zoran Verijc koji je bio guest poser,bio je kasnije i intervju sa njim...

Cestitam svim takmicarima iz Surcina i na osvojenim medaljama!!!Dobar vam je onaj mali Frank Zane!Cestitke i njemu! :D
Ovo je prvo takmicenje na kome sam prisustvovao i zaista je vredelo otici i videti.I dalje sam pod utiscima...

Za sada jedna slika od mene,malo je losiji kvalitet jer sam slikao mobilnim i morao sam zoom.

T1000, pa ti mene nisi primetio ili sta?!
ZNAS, CELAV SAM I UZEO SAM ZLATO U JUNIORSKOJ +80KG :D :D :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 09, 2006, 02:51:01 pre podne »
Malopre sam se vratio sa takmicenja iz Sava Centra koje je pocelo u 19:00h.Nadam se da ce Cvele postaviti slike u skorije vreme jer sam ga video kako skljoca digitalnim fotoaparatom!Njega ko nije video medju onolikom masom ljudi taj obavezno kod ocnog lekara da ide! :lol:
Naravno tu je bio i Zoran Verijc koji je bio guest poser,bio je kasnije i intervju sa njim...

Cestitam svim takmicarima iz Surcina i na osvojenim medaljama!!!Dobar vam je onaj mali Frank Zane!Cestitke i njemu! :D
Ovo je prvo takmicenje na kome sam prisustvovao i zaista je vredelo otici i videti.I dalje sam pod utiscima...

Za sada jedna slika od mene,malo je losiji kvalitet jer sam slikao mobilnim i morao sam zoom.

T1000, pa ti mene nisi primetio ili sta?!
ZNAS, CELAV SAM I UZEO SAM ZLATO U JUNIORSKOJ +80KG :D :D :D

Bojane,naravno da sam te primetio! :D
Gore sam svima vama cestitao na osvojenim medaljama a to se podrazumevaju braca i ti,izgledali ste fantasticno a ti si me posebno iznenadio tvojom formom (a iskreno se nadam i publiku)!

Ne vredi-moras da castis!
Nadam se da se vidimo u Novom Sadu!!!
Pozdrav!
« Poslednja izmena: Oktobar 09, 2006, 02:54:19 pre podne t1000 »
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 09, 2006, 03:17:50 pre podne »
Nego body,hoce biti uskoro tih slika?
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 09, 2006, 06:27:36 pre podne »
ovo je katastrofa...e zbog ovakvih takmienja bb se nalzai tu gde se nalazi..

pa mogli su i sofere iz beogradskog bas-a..da skinu i da stave na binu...


sramota...sramota....pod hitno treba zabrniti ovakva takmicenja

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 09, 2006, 09:01:11 pre podne »
Joj majko moja, pa sta je ovo???

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 09, 2006, 10:24:34 pre podne »
Koliko vidim ovo su veterani...ovo je ista ona ekipa koja se pojavljuje na svim takmičenjima...t1000 što ne uslika seniore da vidimo ko je izlazio...nadam se da ovo nisu stvarno bili glavni takmičari...Body?

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 09, 2006, 10:35:13 pre podne »
kao i svaki put do sada dacu svoje vidjenje stvari onoga sto oni zovu " trofej beograda u body bildingu 2006"
najpre da se pozabavim nazivom takmicenja koje je bar meni sa video bima bolo oci!
zalosno je da ljudi koji su organizovali ovo takmicenje-jovo stanisic i petar celik ne znaju najosnovniju stvar o sportu koji nam prezentuju a to ja da se ovaj nas sport pise ili BODI BILDING ILI BODY BUILDING A NE NESTO IZMEDJU-TAKAV NAZIV NE POSTOJI NIGDE NA SVETU!!!!!
sad se vi koji niste bili tamo verovatno pitate-kako li je izgledalo ostalo kad ni ime sporta nisu znali da napisu-i u pravu ste sto se to pitate...
naime,citavo takmicenje je licilo na veliku farsu u kojoj su ucestvovala deca i starci(neka se niko ne uvredi),cast izuzecima koje cu kasnije da pomenem!
po sebi znam,kad god napustim salu neposredno posle takmicenja a osetim neverovatan priliv energije,motivacije,kad znam da cu sledeci trening u teretani odraditi najbolje do sada,znam da je takmicenje uspelo,da je imalo sta da se vidi,da imam cemu da stremim...
sinoc,najiskreniji da budem pitao sam se otkud ja u celoj ovoj bilderskoj prici...bio sam tuzan..nadao sam se,pre 10-ak godina kada sam sa celom pricom pocinjao i kada sam polako kapirao sta se sve u nasem voljenom sportu desava,da ce jednog dana stvari doci na svoje mesto,da ce ovo jednog dana biti spektakl za pamcenje,da ce biti prestiz doci i pogledati body bilding(kakao ovi vole da napisu) takmicenje....kakav sam samo optimista bio....ali necu da vas davim vise svojom pricom...nastavljamo desavanjim iz sava centra!
sala u kojoj se takmicenje odrzavalo ja neka salica sa jedva 200 mesta koja je bila 2/3 popunjena(a ja se ponadao da ce kao 1996 biti u velikoj sali...)
takmicara je bilo 17 ako se ne varam +2 devojke u fitnesu i bili su podeljeni u 2 juniorske (do 21 godine) <80 i >80kg i 2 seniorske u istim tezinama kao i juniori i naravno ta jedna zenska fitness kategorija
u toj" juniorskoj" kategoriji su nastupali momci koji su 84? godista(celik nam je licno citao podatke) po do 89 godista..
da zlo bude vece,momci istog tog 84 godista ni krivi ni duzni su se nasli i u seniorskoj konkurenciji( da se razumemo svi u seniorima i treba da budu ali ne moze dva tamo,dva ovamo..)
a onda sam otkrio "misteriju"-jedan od "sudija"je vlasnik nekog kluba dizaca tegova "svarc", i na ovom takmicenju su se pojavili momci iz njegovog kluba u najvecem broju koji uglavnom nemaju veze sa bb....medju njima dvojica su bila 84 godiste..i sad ja vas nesto da pitam-sta mislite dali su ta dva momka bili u kategoriji sa decacima od 17-18 godina ili sa milanom blanusom u seniorima?....
pogodili ste,bili su sa decom i uzeli zlatne medalje a ostali njihovi vrsnjaci koji nisu imali priliku da nastupaju za taj klub svarc su ostali kratkih rukava jer su protiv sebe imali oba brata blanusa....i naravno izduvali...
jos jednom pravda pobedjuje....ali u bajkama,na trofeju beograda NE!
jedini koji cele te veceri bili su bili vredni pomena su braca blanusa
obojica su bili dobro spremni,narocito milan,mislim nikad bolji-ali samo gornji deo tela,zaista me prijatno iznenadio,medjutim noge nemaju ni jednu liniju a zadnja loza je kao kod netreniranih ljudi...ogromna disproporcija...kao da su od dva razlicita coveka spajali jednog.
u prvi mah mi se ucinilo da bi iako bez neke ogromne mase ipak mogao da pomrsi racune stankovicu i petrovicu u subotu,zbog svoje izuzetno lepe gradje,ali kada sam ga malo bolje pogledao shvataio sam da ce tesko napraviti neki jaci rezultat...steta zbog nogu,stvarno...
u kategoriji seniora <80 kg trece mesto osvojio je penzioner od 62 godine,ljudima koji prate takmicenja dobro poznat lik,sad mu zaboravih ime...nije ni vazno ime,bitna je poenta price...
bilo je najava da ce apsolutni pobednik dobiti 500 eura nagrade ali...kad je takmicenje doslo do kraja...celik je rekao da nema svrhe da se bira apsolutni jer se vecina pobednika po kategorijama vec presvukla!!!!!!!!!!!!
znaci,nema apsolutnog,nema love,prosto kao pasulj!!!!
kao gost pozer nastupio je zoran vejic,najavljen kao covek koji se vece pre toga takmicio protiv colemana i cutlera (a nisu pomenuli koji je bio po plasmanu),on se skinuo i otpozirao malo....sta da vam kazem,blanusa bi ga razvalio i sa onakvim nogama...visak sala a ne samo vode bio je vise nego primetan...znam ljude koji u vansezoni izgladaju bolje,dosta bolje nego sto se on spremio za colemana..
odmah nakon pozinga celik ga je javno intervjuisao i na svakojaka pitanja odgovarao...pricao je o IFBB ugovorima,zasto coleman nije pobedio no olympia-i.....
e da,sad se setih,u nekoj od kategorija dok su "sudije" zbrajale poene a takmicari bili na sceni celik im se obratio recima-"dok sudije rade svoj posao ajde da ne stojite samo pokazite POZU ZA LISTOVE....TAKO....AJDE SAD POKAZITE ZADNJU LOZU...DOSTA..AJDE SAD KVADRICEPS....NE TREBA VISE,DONELI SU ODLUKU..." mucni takmicari samo su se gledali i pokusavali da improvizuju celikove poze koje ne postoje...
i tako...zavrsi se i ovo...
necu vise da vas gnjavim,dobro je ako ste i dovde stigli sa citanjem,mada bilo je jos toga...
hvala na paznji
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 09, 2006, 10:45:41 pre podne »
 :cry:

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 09, 2006, 10:48:06 pre podne »
Ja sam video plakat u gradu ali nisam hteo da idem jer sam cuo razne price o tom takmicenju i nisam hteo da se razocaram...dobro je sto nisam otisao :)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: trofej Beograda 2006
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 09, 2006, 11:50:55 pre podne »
Ma zna se za sta sluzi ovo takmicenje, cisto otimanje para od sponzora..a sto se tice kategorija, totalni uzas, nisu imali pehara za vise da ne bi puno trosili od "svog" dzepa..dosao sam da se takmicim u body classic-u ali toga nije bilo, pa smo sva tojica zavrsila u juniorima!
Za ovo takmicenje se nisam ni spremao, bes punjenje praznjenje i te fore, izasao zbog iskustva.
A sto se blanuse tice, decko zaista obecava, mozda nije trenutno u full-u ali figura mu je fantasticna, videcemo..
Kad budem imao nekih slika postovacu, gledamo se u NS-u
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD