April 25, 2024, 02:10:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Novi Sad 2006-prognoze  (Pročitano 11337 puta)

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Novi Sad 2006-prognoze
« poslato: Oktobar 04, 2006, 10:22:00 posle podne »
pozivam sve clanove foruma da daju svoje prognoze za naseg 1. srpskog "mr.olympia",
hoce li biti velikih iznenadjenja kao pre par dana u na velikoj olimpiii?
rezultati glasanja ce biti vidljivi tek 15.10.2006.
voleo bih da osim pukog glasanja date i neko objasnjenje svog glasa,zasto mislite da ce taj i taj  pobediti a ne neko drugi,sta su cije slabe tacke a sta najjace oruzje...
svaki dobronameran komentar je dobro dosao!!!
navalite na pisanje....
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2006, 11:12:15 posle podne »
Glasao sam za Pedju Petrovica... Ok reklo bi se navijacki, ali isto tako mislim da ako ga zdravlje posluzi, sta mu od srca zelim, moze da prikaze najbolju formu u karijeri... Ima ogromno znanje, ima zelju, djeluje mi kao covjek koji kada nesto zacrta pogine da to i ispuni, i rekao bih da sve to cini da on bude moj izbor!
Ocekujem da to nece biti njegov poslijednji ples, i isto tako sam ubjedjen da ce mo ga vidjeti u spektakularnoj formi!

Tu je jos jedno moje vidjenje..
Igor, kojeg cu sada uzeti kao najveceg Pedjinog protivnika, sto radim samo zbog toga jer vecinu drugih kandidata ne poznajem dovoljno, pa mi isti nece zamjeriti, se ove godine vec takmicio, bio jako blizu dobijanju pro karte (ako se ne varam na takmicenju u Svedskoj je to bilo u igri), tako da ako znamo da spremati se za takmicenje vise puta godisnje moze da odnese dio forme, a jos ne pobjediti na istom moze da utice na ove ratnike, naslucujem da se mozda ne pojavi u nekom boljem izdanju od onog na koje smo navikli...

Tako da sa jedne strane imam mog favorita, covjeka cije znanje i doprinos mom licnom napredku ne mogu ovdje iskazati dovoljno, i s druge strane Igora koji je ocekivao pro kartu (koju se nadam da ce ubrzo steci) i koji se sada "opet samo" takmici na nacionalnom nivou, biram jasno i glasno Pedju Petrovica!!!

E sada kada sam vam ovako lijepo, barem mislim, bacio spicu, red ce ipak biti da mi Pedja i Igor ne zamjere sto sam dao sebi za pravo da napisem ovo sto jesam, kao ni drugi ratnici koji ce se pojaviti u NS, a ja zbog licnog neznanja, nisam pomenuo ili uzeo ovom prilikom u obzir!

U svakom slucaju svima iskreno zelim, prije svega, dobro zdravlje, i da svi odreda dodju u najboljoj formi u zivotu, jer sigurno da prvo nacionalno takmicenje u Drzavi Srbiji treba da bude spektakularno!!!

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 05, 2006, 06:15:51 pre podne »
UZ SVE DUZNO POSTOVANJE PREMA SVIM TAKMICARIMA,HTEO BIH SAMO DA UBACIM JEDAN MALI DEO..

DOBIJANJE PRO KARTE NIJE MERODAVNO I VALIDNO DA BIH REKAO DA JE NEKO PROFI U SMILSU CUTLER,COLEMAN I OSTALA EKIPA..

TO MOZETE VIDETI NA ZALOST I PO SLIKAMA EMRE KARADZUVOCIA KOJI IMA PRO KARTU ANE VERUJEM DA BI KOD NAS USAO U FINALE NA NASEM DRZAVNOM....

MOZETE POGLEDATI I AUSTRALIJAN PRO TAKMICENJE OD 2005 GODINE GDE JE POBEDIO LEE PRIEST..

OVO DRUGO STO IMA PRO CARD....PA TO JE BILA I VISE NEGO SRAMOTA...

NEZNAM DALI MOGU DA NAJDEM TE SLIKE..ALI POTUDITI CU SE.....

ETO..SAMO TOLIKO DA DODAM U VEZI DOBIJANJA PRO STATUSA.....

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:28:18 posle podne »

Ja ne volim da puno pricam ,ko bude dosao na takmicenje imace stada vidi.Skup svih nasih najboljih takmicara na jednom mestu.
A to ko ce pobediti u apsolutnoj ne zahvalno je pricati.Odlucice nijanse svako se sprema najbolje sto ume i zna i glupo bih bio pricati da ne ocekuje da pobedi,inace se nebih ni spremao.Pa tako isto i ja uz postovanje svakom ko se pojavi.
pozdrav svima od Igora.
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 05, 2006, 12:37:55 posle podne »
PEDJA MILOSEVIC SE NE TAKMICI..TJ NE SPREMA SE OVAJ PUT!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 05, 2006, 01:17:04 posle podne »
PEDJA MILOSEVIC SE NE TAKMICI..TJ NE SPREMA SE OVAJ PUT!
hvala pedja-izmenjeno!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 05, 2006, 01:18:47 posle podne »
PEDJA MILOSEVIC SE NE TAKMICI..TJ NE SPREMA SE OVAJ PUT!
hvala pedja-izmenjeno!
..NO PROBLEMO.....ALI TREBAO SI DA STAVIS I MARKO PETROVIC..MOAMK JE EXTRA SPREMAN ...

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 05, 2006, 02:32:18 posle podne »
PEDJA MILOSEVIC SE NE TAKMICI..TJ NE SPREMA SE OVAJ PUT!
hvala pedja-izmenjeno!
..NO PROBLEMO.....ALI TREBAO SI DA STAVIS I MARKO PETROVIC..MOAMK JE EXTRA SPREMAN ...
sa markom se nisam video od kada je otvorio teretanu tako da nikakvu informaciju nemam o tome dali se sprema ili ne.
naravno da ce marko istog momenta biti ubacen u trku uz izvinjenje mom komsiji maretu zbog ovakvog grubog ali nenamernog previda :oops:
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 05, 2006, 02:33:38 posle podne »
Ivan Strugarevic?!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 05, 2006, 02:36:05 posle podne »
Ivan Strugarevic?!
ovo je ipak  bodybuilding takmicenje :twisted:
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 05, 2006, 02:46:31 posle podne »
Ivan Strugarevic?!
ovo je ipak  bodybuilding takmicenje :twisted:

 :lol: :lol: :lol:

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 05, 2006, 02:59:55 posle podne »
Denis Mali? 8)
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 05, 2006, 04:14:55 posle podne »
PEDJA MILOSEVIC SE NE TAKMICI..TJ NE SPREMA SE OVAJ PUT!
hvala pedja-izmenjeno!
..NO PROBLEMO.....ALI TREBAO SI DA STAVIS I MARKO PETROVIC..MOAMK JE EXTRA SPREMAN ...
sa markom se nisam video od kada je otvorio teretanu tako da nikakvu informaciju nemam o tome dali se sprema ili ne.
naravno da ce marko istog momenta biti ubacen u trku uz izvinjenje mom komsiji maretu zbog ovakvog grubog ali nenamernog previda :oops:
..............


priajtel;ju..opet me nisi dobro rauzmeo...MARKO PETROVIC...... a ne..MARKO DIMITRIJEVIC....

momak se nije tkamicio 3-4godine....ali sada jeu extra formi i moze cudo da uradi..

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 07, 2006, 10:06:08 pre podne »
nama druge oftamolog mi ne gine... :D
naravno da se secam marka petrovica,cini mi se da mu je poslednji nastup bio u kragujevcu pre 5-6 godina(dal je moguce da je  toliko proslo?-imam neke slike sa tog takmicenja,ali sam slikao iz daljine pa se jedva vidi ko je ko,ne bi bilo interesantno za forum da ih postavljam),mislim da sam i tebe tada prvi put video,u srednjoj kategoriji! :twisted:
momak je i tada imao izuzetno skladnu figuru,ovih godina sam ga vidjao u velikoj masi na takmicenjima u gledalistu,verujem da ce nas sve prijatno iznenediti u sledecu subotu!
hvala na konsultacijama pedjos :oops:
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Vojislav

  • Gost
Odg: Novi Sad 2006-prognoze
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 07, 2006, 10:29:18 pre podne »
Evo i ja sam glasao za Pedju Petrovica, zato sto sam krajnje subjektivan i izuzetno pristrasan, a i najvise bih voleo da on pobedi i za njega cu i navijati!  :D
Ko je u kakvoj formi mislim da necemo znati dok ih sve ne vidimo na bini u toku takmicenja, jer ove fotografije koje mozemo da vidimo iz ovog perioda do sada govore samo da su svi u jako dobroj formi, ali pitanje je sta ce ko od njih uraditi u ovih narednih nedelju dana koliko je ostalo do samog takmicenja!
Veliki pozdrav za sve takmicare i svima zelim puno srece!