Mart 28, 2024, 10:01:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Moj "uspjeh"!  (Pročitano 15378 puta)

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #30 poslato: Maj 26, 2013, 02:35:37 posle podne »
Nema kritike, samo istraj odlicno ti ide! i ta tvrdoglava koza pocinje da se zateze, sve ce to doci na svoje


Hvala na podrsci samo ja sam se gojio godinama cijeli moj zivot je bilo 2 velika cipsa, nekad i tri, dvije velike kole iiii jedna velika cokolada dnevno :) s time sam se jako ugojio a sada sve to izbaccujem :) polahko ii koza polahko popusta ma da me ona najvise iritira :)

Au kolko tu ima kg mesa. Svaki dan za kolu cips i cokoladu. :P

Van mreže Amir1614

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #31 poslato: Maj 26, 2013, 08:42:07 posle podne »
Ja sam jos ranije pokusavao da krenem u teretanu. To kazem pokusavao jer je tako i bilo. Krenem dva tri dana i odustanem jer prije svega nisam bio upucen u mrsavljenje mislio sam da i dalje mogu raditi sto sam radio jesti kako sam jeo jer kofol to trosim. I odlucio sam 04.09.2012 konacno promjenuti svoj zivot otisao u teretanu pa sam u sali s covijekom koji me vodi broja dane i da vidim mogul oboriti rekord i biti vise od 15-20 dana. Prije svega zelim njemu da se zahvalim on ce se tu pronaci ali i napomenut cu njegov nick ovdje "newbody" koji je odvajao svaki dan vrijeme za mene i pricao kako to izgleda i da moram promjenuti svoj zivot i da prehrana mora biti drugacija u pocetku sam mislio da ja to ne mogu, al sjeo sam kod kuce i rascistio sa sobom neke stvari i shvatio da ja to ipak moram. Tako korak po korak vodio me je znam da mu nije bilo lahko jer ja sam mislio da mogu napredovati u roku par dana al sve me je svojim savjetima podupirao i gurao naprijed. I sada se sjetim njegove svake rijeci. Prije svega puno mi je pomogao jer sada vise ja nisam na dijeti ovo sto sad radim je moja svakodnevnica i moj novi zivot i sad se osjecam i bolje i ljepse. Strpljenja i volje imam najvise zahvaljujuci ipak njemu. A cilj mi je pasti i na 80Kg. Pa vidjet cemo da li cu uspjeti. I vi ako imate koji savijet ili bilo sta kritiku recite slobodno jer ce mi dobro doci.

NEMA NAPRETKA DOK SE GUZICE NE DADNE.

Od preparata koristim: Protein, Lcarnitin, Dextrose, Cazein, BCAA, i Lipixor. Sada sam odlucio probati sa jacim sagorjevacem. Kardio radim 3 puta sedmicno s time da nedjeljom obavezno na prazan stomak, aaa subotom kada ne radim takodjer na prazan stomak. Hvala Vam

Van mreže Amir1614

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #32 poslato: Avgust 14, 2015, 01:48:22 posle podne »
Eh poštovani članovi poslije nekog vremena evo i mene ponovo na forumu.

Moram Vam reći sjedio nisam ali nisam nešto ekstra ni radio odprilike odrzavao sam ono što sam počeo ali evo već 3 sedmice se ponovo aktivno i ozbiljno počinjem da bavim treninzima i da ponovo pokušam da napravim novi korak.

Eh ovako prije tri sedmice imao sam 88kg a sada nakon 3 sedmice imam 85kg sto znaci da sam ponovo krenuo starim tempom skinuo sam 3 kg za 3 sedmice.

Plan treninga:

Ponedjeljak: Pauza zbog kursa
Utorak: Prsa i biceps
Srijeda: Leđa i trapez
Četvrtak: Ramena i triceps - i poslije idem na fudbal rekreativno sat ipo.
Petak: Noge
Subota: Odmor ili KARDIO ako mi je ne radni dan
Nedjelja: Kardio i naravno kao i u četvrtak fudbal.

Uskoro ću da ubacim neku sliku.


Lijep pozdrav
« Poslednja izmena: Avgust 14, 2015, 01:53:28 posle podne Amir1614 »

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #33 poslato: Avgust 14, 2015, 01:51:22 posle podne »
Triceps ne radis?

Van mreže Amir1614

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #34 poslato: Avgust 14, 2015, 01:53:52 posle podne »
Triceps ne radis?

Ja se izvinjavam radim s ramenima evo editovao sam. Hvala na napomeni  :)

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #35 poslato: Avgust 14, 2015, 02:22:22 posle podne »
Zar nije bolje grudi sa tricepsom, ledja sa bicepsom, a trapez radis kad radis ramena.

Ispisi vezbe koje radis, ponavljanja, serije itd..

Takodje napisi i kako ti trenutno ishrana izgleda.

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #36 poslato: Avgust 14, 2015, 06:52:30 posle podne »
Cvele,mislim da je to individualno kako ce koji sistem raditi
Kako mu odgovara tako ce raditi,a nebi se trebalo drzati jednog sistema vec menjati programe na svakih par meseci..

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #37 poslato: Avgust 14, 2015, 07:14:03 posle podne »
Slazem se, a mislio sam da je tek napravio temu, nisam video da ima pre toga stranica.

Van mreže Amir1614

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #38 poslato: Avgust 17, 2015, 12:21:07 pre podne »
















Eh evo slika, pocetak novog pocetka.

Lijep pozdrav

Van mreže Amir1614

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #39 poslato: Septembar 29, 2015, 07:46:42 pre podne »
Evo mene :) Nakon 2 sedmice ozbiljnijeg treniranja mogu Vam reci da sam ja zadovoljan i polahko se ostvaruju moji ciljevi :) Ne kaže se džaba "Tiha voda roni brijeg.." hehe salim se :)


Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Moj "uspjeh"!
« Odgovor #40 poslato: Septembar 29, 2015, 02:39:52 posle podne »
Samo nastavi i biće super rezultati!
Dve nedelje je malo, ali bitno je da ima pomaka.
Kad se poštuje sve, rezultati ne izostaju...