Mart 28, 2024, 06:12:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Plan treninga  (Pročitano 11062 puta)

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Plan treninga
« Odgovor #15 poslato: Decembar 22, 2012, 03:51:25 posle podne »
Razumem ja tebe. Nisam ja poceo full body ocekujuci neke Bog zna kakve rezultate, nego samo da me prodju te pocetne upale. I pre nego sto sam poceo da ga radim , znao sam da ga necu raditi duze od mesec i po, dva. Tako da od ponedeljka prelazim na onaj plan sto si ti snimao i postavio na youtube.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga
« Odgovor #16 poslato: Decembar 22, 2012, 03:56:21 posle podne »
Razumem ja tebe. Nisam ja poceo full body ocekujuci neke Bog zna kakve rezultate, nego samo da me prodju te pocetne upale. I pre nego sto sam poceo da ga radim , znao sam da ga necu raditi duze od mesec i po, dva. Tako da od ponedeljka prelazim na onaj plan sto si ti snimao i postavio na youtube.

druze
u ovom sportu se KLIN KLINOM NE IZBIJA
nisu tebe prosle upale od full boduy treninga itd
vec jer ti se misic adaptirao na nesto
prevedrno
upale bi te bile prosle da si treniro neznam kako ali u konitirnutetu itd itd itd i

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Plan treninga
« Odgovor #17 poslato: Decembar 22, 2012, 07:03:06 posle podne »
a vidi sada ovo
svi mi (koji smo u ovome dosta dugo) sa nekim rezultaticima itd itd itd
svi smo trenirali po nekim sistemima gde nije bilo full body i street workout i ostalih sranja a izlgedao smo 99.258 x bolje nego ti isti koji sada koriste takve stvari
a da
mi smo svi koristli aas a vi ne koristtite
sam si sebi odgovorio

ali ima i tu caka
znam koji koriste hemaru do muda i vezbaju takva sranja a izlgedaki kao vrece govana
sta mislis gde je greska?
znam i ja svakavke ljude totalno nebitno za full body
samo nemoj da mislis da sam ja old timer pa da ne pruhvatim novosti jer bi hteo samo da te podsetim da sam ja npr pvi primenio neke stvari u ovoj zemlji a izmedju ostalih bile su i neke savremene metode treninga itd itd idt
tako da sigurno mogu da pricam o new age metodama i onim starim ili obratno kako god...

samo nemoj pogresno da me shvatis
ja odista dosta vremena provodim edukujuci ljude itd,
ima onih koji zele da slusaju  icuju
ima onih koji nece..
Full body njie uopste nova ideja treniranja. To su bodibilderi koristili  40tih 50tih 60tih kad nisu bili zastupljeni ass, tek sa njihovom pojavom su se i pojavilii kasnije splitovi do kojih smo dosli danas koje ti predlazes svakom pocetniku od 70kg da mora trenirati jednu misicnu grupu na nedelju dana ili nikako drugacije...


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga
« Odgovor #18 poslato: Decembar 24, 2012, 06:21:33 pre podne »
Citat
sam si sebi odgovorio

ovo je biula ironija na one koji koriste a kriju a izlgedaju kako sam naveo (imas ti neke slikice mozda)

Citat
znam i ja svakavke ljude totalno nebitno za full body

vidis da isto mislimo  ;D ;D

Citat
Full body njie uopste nova ideja treniranja. To su bodibilderi koristili  40tih 50tih 60tih kad nisu bili zastupljeni ass,

aham
i onda je mrmot zamotao cokoladu..

Citat
koje ti predlazes svakom pocetniku od 70kg da mora trenirati jednu misicnu grupu na nedelju dana ili nikako drugacije...

naavno
zasto bi radio nesto drugacije od cega ce KASNIJE imati mnogo vise koristi nego sto ce isti posao da uradi i dsa ovim sranjima koje ti preldazes i sa nekim jednsotavnijim sistemima
kao sto rekoh
imas neke svoje slike ili ne zelis da ih stvljas na net pretpostavljam ;D

ali kada sam pregledao tvoje postove mnoge stvaru sumi bile jasnije

2008 god
Citat
Ovo potvrdjujem posto sam i ja nabacio masu sklekovima i pravilnom ishranom. bar u pocetku, a kasnije presao u teretanu

pa onda 2009  :o
Citat
Ja treniram kod kuce i ne vidim sto to treba da se zaobilazi? sto puta mi je bolje nego da idem u teretanu u kojoj bi opet radio iste vezbe.


@igor2806

Zajebi te lat masine i veslanja, gladijatore, to su sve gluposti... samo ono vratilo sa razbojem da kupite i to sto imate od opreme sad i to je dovoljno.

Citat
tezina 86kg, visina 183, 19god

benc - 90 kg-a

cucanj - 90 kg-a

mrtvo - 90kg-a

treniram skoro tri godine  :)

i onda si u nekoliko postova objasnio u stvari u cemu je ceo proble
necu da taj deo quatm jer nema smisla
meni je drugar izkreno zao zbog toga i situacije koja jeste ali to nije razlog i nuzno opravdanje da da citas samo ono sto tebi usima godi
ponavljam
zao mi je zbog toga kako jeste i kako stvari stoje,ali to aposlutno nije razlog da ona j ko moze
-ne ide u teretanu
-ne korisite preparate
-ne uzima 2.5 gr B po kg tezine

ti treniraj kuci i pokusavaj da uradis neki svoj zamisjenj cilj i to je veoma pozotivno i sigurno blje nego da sedis u kafanama itd,ali to nema veze sa cinjeninicim stanjem
« Poslednja izmena: Decembar 24, 2012, 06:33:37 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Plan treninga
« Odgovor #19 poslato: Decembar 24, 2012, 10:49:53 pre podne »
hahaaha bozee ovo da mi je neko pricao ne bih mu verovao da ce mi neko izvlaciti postove ovako... Kao prvo promasio si poentu...
ovde se ne radi o meni i mojim slikama (ako si hteo reci da nije bitno STA kaze nego KO, to nazalaost u ovom sportu i nije bas tako zbog mnogih faktora). Nego pricamo o razlicitim trening RUTINAMA sto ti i dalje ne mzoes da prihvatis da postoje ljudi kojima telo razlicito reaguje na drugaciji trening rutinu... Ne mozes nekog preko intereneta ubedjivati kako je bas tvoja rutina od jednom nedlejno treniranja misicne grupe najbolje sto moze da uradi u zivotu..
drugo: sto ti opet ne mozes da razgranicis ljude koji su na ass celog zivota i prosecnog vezbaca u teretani. Znaci ubudce da me shvatis, ja samo pricam za rekreativca u teretani znaci normalnog coveka koji ne uzima ass i ima kolko tolko OK ishranu nije FANATIK
Svaka trening rutina je osmisljena sa nekim razlogom i za nekog. TO je sve sto imam da kazem. U ovom slucaju decko je trenirao full body i ne vidim sta je tu problem a ti jos nisi razjasnio...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga
« Odgovor #20 poslato: Decembar 24, 2012, 01:13:47 posle podne »
hahaaha bozee ovo da mi je neko pricao ne bih mu verovao da ce mi neko izvlaciti postove ovako... Kao prvo promasio si poentu...
ovde se ne radi o meni i mojim slikama (ako si hteo reci da nije bitno STA kaze nego KO, to nazalaost u ovom sportu i nije bas tako zbog mnogih faktora). Nego pricamo o razlicitim trening RUTINAMA sto ti i dalje ne mzoes da prihvatis da postoje ljudi kojima telo razlicito reaguje na drugaciji trening rutinu... Ne mozes nekog preko intereneta ubedjivati kako je bas tvoja rutina od jednom nedlejno treniranja misicne grupe najbolje sto moze da uradi u zivotu..
drugo: sto ti opet ne mozes da razgranicis ljude koji su na ass celog zivota i prosecnog vezbaca u teretani. Znaci ubudce da me shvatis, ja samo pricam za rekreativca u teretani znaci normalnog coveka koji ne uzima ass i ima kolko tolko OK ishranu nije FANATIK
Svaka trening rutina je osmisljena sa nekim razlogom i za nekog. TO je sve sto imam da kazem. U ovom slucaju decko je trenirao full body i ne vidim sta je tu problem a ti jos nisi razjasnio...

pa ja ti i pisem u cemu je fora o tome sto neko ko JE POCETNK ne treba da trenira neke napredne sisteme bla bla bla bla
ali ti ne VOLIS TO DA CUJES/PROCITAS

nije to bitno
daj neke slike da me razuveris u ono sto pricas
i narvvno da je bitno KO prica a ne STA NEKA da ne kazmo ko LAPRDA :D

ps
PONAVLJAM-meni je zao zbog nekih situacija itd itd itd-ali TO NE OPRAVDAVA i NE ODOBRAVA neke stvari jer na zalost to ne stoji tako
dakle-NEMAM MOGUCNOST ZA TERETANU pa cu kuci izvoditi vratolimije-SUPER,samo sto od te price nema nista
a toga si ti i svestan  ;)
« Poslednja izmena: Decembar 24, 2012, 01:16:49 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Plan treninga
« Odgovor #21 poslato: Decembar 24, 2012, 01:27:35 posle podne »
@legendarni ful bodi je zamena za aas?

iteekako su bili zastupljeni i u to vreme.

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Plan treninga
« Odgovor #22 poslato: Decembar 24, 2012, 01:46:56 posle podne »
@pedja
pa ako je po tebi full body napredan sistem za rekrativca/pocetnika onda stvarnoo mi nema sta vise da pricamo.  Valjda je to neka osnova majku mu... Da prvo treniras cucanj, benc, veslanja progresivno povecavas tezine da se dodje do nekih ozbiljnijih tezina pa onda tek razdvajanje neko da ide ako vec mora. I sta ja ne volim da citam nije mi jasno? Mislis da ja nisam radio taj split od pet dana? Radio sam ga veruj mi i predugo zato i pricam sve ovo. A najmesnije kad vidim pocetnika od 70kg i manje kako radi posebno za grudi 4 vezbe onda za biceps tri vezbe, trapez...

@ bukas

kako da ne

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Plan treninga
« Odgovor #23 poslato: Decembar 24, 2012, 01:49:10 posle podne »
Veruj u sta hoces, ali tako je.

A sto se tice povecanja tezina....u svakom slucaju ce brze napredovati radeci neki upper/lower body nego full body.
« Poslednja izmena: Decembar 24, 2012, 01:50:41 posle podne BUKAS »

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Plan treninga
« Odgovor #24 poslato: Decembar 24, 2012, 01:51:06 posle podne »
PONAVLJAM-meni je zao zbog nekih situacija itd itd itd-ali TO NE OPRAVDAVA i NE ODOBRAVA neke stvari jer na zalost to ne stoji tako
dakle-NEMAM MOGUCNOST ZA TERETANU pa cu kuci izvoditi vratolimije-SUPER,samo sto od te price nema nista
a toga si ti i svestan
----------
Inace kako si se uhvatio mene. moram da ti kazem da idem u teretanu, i kuci pre nisam izvodio niakkve vratolomije vec uvek osnove...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga
« Odgovor #25 poslato: Decembar 24, 2012, 01:53:35 posle podne »
@pedja
pa ako je po tebi full body napredan sistem za rekrativca/pocetnika onda stvarnoo mi nema sta vise da pricamo.  Valjda je to neka osnova majku mu... Da prvo treniras cucanj, benc, veslanja progresivno povecavas tezine da se dodje do nekih ozbiljnijih tezina pa onda tek razdvajanje neko da ide ako vec mora. I sta ja ne volim da citam nije mi jasno? Mislis da ja nisam radio taj split od pet dana? Radio sam ga veruj mi i predugo zato i pricam sve ovo. A najmesnije kad vidim pocetnika od 70kg i manje kako radi posebno za grudi 4 vezbe onda za biceps tri vezbe, trapez...

@ bukas

kako da ne

ali zasto ti PRE NEGO STO krenes sa takvim stavom ne procitas i ne vidis sta je on napisao i koji je sistem treninga radio?
i gde se u opste INFORMISAO o full body trening principima?
tacno je da pcoetnik treba da NAUCI DA VEZBA kroz rad celog tela -NEKO VREME
ali to s ne zove LOMATANJE I FULL BODY DIVLJANJE vec se to zove OSNOVE TRENINGA,UCENJE TEHNIKE IZVODJENJA,TEHINKE DISANJA,PUN RADIJUS POKRETA itd itd itd..i svi ostalo sto podrazumeva UCENJE
raditi full body sistem treninga u OBIMIMA u kojima se prikazuje na interetnu i ono sto rade klinci je GLUPOST i sigurno nije za njih (ma koliko god to NIJE NAPREDNA TEHNIKA TRENINGA) ali ajde
ponavljam
NE ZELIS DA CUJES ono sto ti se ne svidja
i u pravu si
svaki daljnji razgovor je glupost

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga
« Odgovor #26 poslato: Decembar 24, 2012, 01:54:04 posle podne »
PONAVLJAM-meni je zao zbog nekih situacija itd itd itd-ali TO NE OPRAVDAVA i NE ODOBRAVA neke stvari jer na zalost to ne stoji tako
dakle-NEMAM MOGUCNOST ZA TERETANU pa cu kuci izvoditi vratolimije-SUPER,samo sto od te price nema nista
a toga si ti i svestan
----------
Inace kako si se uhvatio mene. moram da ti kazem da idem u teretanu, i kuci pre nisam izvodio niakkve vratolomije vec uvek osnove...

e do q...a

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Plan treninga
« Odgovor #27 poslato: Decembar 24, 2012, 02:27:20 posle podne »
Ajde sada da stavimo tacku na ovo . :)
Danas sam radio trening grudi- biceps, i mnogo bolje se osecam nego kad sam radio full body. Grudi sam pogodio odlicno, a da ne pricam o bicepsu gde sam danas povecao tezine u odnosu na full body koji me izmori do bicepsa , pa ga dosta slabije radim. I full body mi je pomogao malo sto se tice snage, ali ovo mi je nekako bolje. Za par meseci cu preci na jedan misic po danu i to je to...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga
« Odgovor #28 poslato: Decembar 24, 2012, 02:41:28 posle podne »
Ajde sada da stavimo tacku na ovo . :)
Danas sam radio trening grudi- biceps, i mnogo bolje se osecam nego kad sam radio full body. Grudi sam pogodio odlicno, a da ne pricam o bicepsu gde sam danas povecao tezine u odnosu na full body koji me izmori do bicepsa , pa ga dosta slabije radim. I full body mi je pomogao malo sto se tice snage, ali ovo mi je nekako bolje. Za par meseci cu preci na jedan misic po danu i to je to...

pametan izbor

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Plan treninga
« Odgovor #29 poslato: Decembar 24, 2012, 02:48:48 posle podne »
Pa naravno da cu da idem i zbog nogu... Vidi... meni su ruke slaba strana, i radije cu ih odraditi jednom-dvaput nedeljno i da ih lepo pogodim, nego da ih radim 3 puta nedeljno , a da to radim vise formalnosti radi. Ovo je moje licno iskustvo. Nista ja lose nisam rekao, tek sam poceo ovako da radim i izgleda mi bolje a vreme ce pokazati. Nekom je bolje ovako, a nekom onako. Zavisi od osobe do osobe.