April 26, 2024, 02:30:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Zablude oko metana  (Pročitano 21596 puta)

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Zablude oko metana
« poslato: Januar 03, 2013, 03:41:44 pre podne »
Poz svima sa foruma,srecni praznici ljudi,sve najbolje u ovoj godini,uz mnogo misica!  ;D
Interesuje me samo jedna stvar,ne bih mnogo davio,cisto znatizelja
Pricao sam sa ortakom nesto,iako ja nisam neki zastupnik toga,jer radim uz suplemente i ishranu,a i otvorili su mi oci kad sam ja hteo da uzmem,sva sreca. Kapiram da ima jos vremena za mene
No,pitanje je sledece

Postoje razna misljenja o tom metanu,tim plavim srcima,da se pije ovako,da se pije onako. Danas mi ortak prica da hoce da uzme metancinu,i da ce da ga pije 6 nedelja. Prve i seste nedelje po jednu tabletu (10mg),druge i pete nedelje po dve tablete dnevno,a trece i cetvrte po 4 tablete dnevno.

I sad,pitam ja njega,dobro,rokas tako,tako su ti rekli,ne ulazim u to,ali kako pijes to? Ima li nekog redosleda,posto to nisu bombone da se guta tek tako.. I kaze ma jok,pred trening,ako je nedelja kad se roka 4 komada dnevno,progutam 4 tablete,i to je to.
A pritom,kad sam citao jednu vrhunsku knjigu,Milan Cabic je napisao,zove se Atletska Gimnastika,iz 79' je knjiga,pise u jednom delu gde pisu o anabolickim steroidima,da konkretno metan,profesionalci uzimaju ne vise od 15 mg dnevno,i sad mi tu nisu jasne neke stvari.

Meni to deluje malo pogresno. On je protivnik svega sto mu drugi sugerisu dobro,a dobar mi je ortak ne bi da nastrada. Dajte ako ima neko adekvatno da mi odgovori na ovo,necu da ostanem bez ortaka,nije to mala stvar  :D

Pozdrav svima  :)

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #1 poslato: Januar 03, 2013, 10:12:35 pre podne »
da konkretno metan,profesionalci uzimaju ne vise od 15 mg dnevno,i sad mi tu nisu jasne neke stvari.

Kako da ne  :D

Postoje razna misljenja o tom metanu,tim plavim srcima,da se pije ovako,da se pije onako. Danas mi ortak prica da hoce da uzme metancinu,i da ce da ga pije 6 nedelja. Prve i seste nedelje po jednu tabletu (10mg),druge i pete nedelje po dve tablete dnevno,a trece i cetvrte po 4 tablete dnevno.

I sad,pitam ja njega,dobro,rokas tako,tako su ti rekli,ne ulazim u to,ali kako pijes to? Ima li nekog redosleda,posto to nisu bombone da se guta tek tako.. I kaze ma jok,pred trening,ako je nedelja kad se roka 4 komada dnevno,progutam 4 tablete,i to je to.

Meni to deluje malo pogresno. On je protivnik svega sto mu drugi sugerisu dobro,a dobar mi je ortak ne bi da nastrada. Dajte ako ima neko adekvatno da mi odgovori na ovo,necu da ostanem bez ortaka,nije to mala stvar  :D

1 tab nicemu ne sluzi, 2 tab mozda neka zgoljavija devojka bi joj bilo ok, a 4 tab je ok. Neko popije sve od jednom, neko raspodeli na 2-3 puta dnevno, nije ni bitno toliko.

A te piramide 1tab pa 2 tab itd. to se ne radi vec jedno 20 god, osim u Srbiji.

Nece mu nista biti, nece ni nista dobiti tako da opusteno, posto ga verovatno neces ni moci odgovoriti.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #2 poslato: Januar 03, 2013, 10:59:56 pre podne »
Milan Cabic je napisao,zove se Atletska Gimnastika,iz 79' je knjiga
Ne ulazim u to koliko je dobra, ali prijatelju knjiga od pre 30 godina :D

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #3 poslato: Januar 03, 2013, 12:27:41 posle podne »
Ako ti je dobar prijatelj,a on vec naumio da uzme hemiju..ucini mu uslugu i uradi ono sto je do tebe-zamoli ga da dodje na forum i procita par saveta od ljudi koji nesto ZNAJU!

Nisam expert, ali ti mogu reci da je ovakav plan uzimanja na granici idiotizma i kontraproduktivan. Ne bih izlagao kako je sta bolje parcijalno koristiti, jer na kure sa solo metanom necu komentarisatu u smislu bolje bi bilo ovako i onako!

Osim ako ima nekih specificnih zahteva, neko prvenstvo za 5 nedelja na 100m ili slicno, ne mozemo pricati o kuri bez testosterona..ako hoce da se truje i nabaci misice, nek se prvo edukuje i nek to radi kako treba.

Sa ovakvim pristupom za 2 meseca ce biti baja medju svojim non steroid prijateljima, ali dugorocno moze samo ispasti tupan sa mnogo losijim ucinkom/zdravljem od steroid konkurencije.+
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #4 poslato: Januar 03, 2013, 12:52:44 posle podne »
@madman
Taj tvoj drugar je jos i dobar. Moj je uzeo solo metan, pio ga nekih nedelju dana, pa sad napravio pauzu da moze da pije pije za praznike i onda da nastavi sa metanom.

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #5 poslato: Januar 03, 2013, 02:50:12 posle podne »
Hahah eto ti ludaka ,kakvih ljudi ima,strasno  ;D
Ne znam,meni to deluje dosta konfuzno,jedna tableta,pet tableta,piramide. Nisam citao po forumima,pa se nisam ni informaso,ali ovaj moj magarac,ima da rikne od toga sto posto

Sta ste rekli,4 komada dnevno,svih 6 nedelja da bi bilo ucinka?

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #6 poslato: Januar 03, 2013, 03:01:48 posle podne »
ne, rekli su ti da je kura sa solo metanom bespotrebno trovanje jer učinka neće biti:

Sa ovakvim pristupom za 2 meseca ce biti baja medju svojim non steroid prijateljima, ali dugorocno moze samo ispasti tupan sa mnogo losijim ucinkom/zdravljem od steroid konkurencije.+

...ili da se bode(š) ili da zaboravi(š) na hemiju...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #7 poslato: Januar 03, 2013, 05:03:43 posle podne »
Hahah eto ti ludaka ,kakvih ljudi ima,strasno  ;D
Ne znam,meni to deluje dosta konfuzno,jedna tableta,pet tableta,piramide. Nisam citao po forumima,pa se nisam ni informaso,ali ovaj moj magarac,ima da rikne od toga sto posto

Sta ste rekli,4 komada dnevno,svih 6 nedelja da bi bilo ucinka?

Vidis, ovde mnogo clanova ima dobrog drugara koji ne zna sta radi..
Mi ti kazemo da ne zna(s) sta radi(s) i ti opet potezes pitanje sta je najgore a sta nije..

Koji su ciljevi tog drugara sa tom hemijom?
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #8 poslato: Januar 03, 2013, 05:26:21 posle podne »
da konkretno metan,profesionalci uzimaju ne vise od 15 mg dnevno,i sad mi tu nisu jasne neke stvari.

Kako da ne  :D


Tacnije 12,5mg.

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #9 poslato: Januar 03, 2013, 06:10:30 posle podne »
Hoce valjda samo kilaze da podigne za kratko vreme

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #10 poslato: Januar 03, 2013, 06:11:23 posle podne »
Hoce valjda samo kilaze da podigne za kratko vreme

A posle da ih spusti?
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #11 poslato: Januar 04, 2013, 04:16:07 posle podne »
e sad me jebes :D
Ne znam druze,kapiram da je to cisto trosenje vremena i novca,bez testa,al sta sad

Van mreže Gosa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
  • Kill 'Em All
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #12 poslato: Januar 04, 2013, 07:48:36 posle podne »
hahahahaha
od hemije samo uzimam whey

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #13 poslato: Januar 10, 2013, 03:38:34 posle podne »
e sad me jebes :D
Ne znam druze,kapiram da je to cisto trosenje vremena i novca,bez testa,al sta sad

Kako sve ovo smrdi na onu trulu priču ''za druga'', a u suštini za sebe. Tužno.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Zablude oko metana
« Odgovor #14 poslato: Januar 11, 2013, 06:47:18 posle podne »
e sad me jebes :D
Ne znam druze,kapiram da je to cisto trosenje vremena i novca,bez testa,al sta sad

Pazi pitanje ti je na nivou - ja bih spricer, al ako moze bez vina..pa mi recite kako najbolje da uzmem kiselu..ne radi bato kisela to sto si zamislio.
Toliko od mene, pozdrav
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD