April 29, 2024, 02:00:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Kre-Alkalyn Pro  (Pročitano 2961 puta)

Van mreže pawle96

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Kre-Alkalyn Pro
« poslato: Avgust 26, 2014, 12:19:45 pre podne »
Pozdrav ljudi, nov sam clan ovde na forumu pa me zanima sta vi mislite kre-alkalynu pro?
Takodje me zanimaju iskustva, ja sam danas kupio, u teretanu idem oko 2 nedelje, a redovno sam trenirao rukomet do pre mesec dana, 9 godina. Imam 18. godina, visok sam 189, tezak 86-87. Takodje me interesuje koliko bih ja to trebao da pijem za moju kilazu. Hvala
P.S Zaboravio sam da napisem da je prozivodnje ALL AMERICAN EFX
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2014, 12:54:33 pre podne pawle96 »

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kre-Alkalyn Pro
« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2014, 02:09:54 pre podne »
Pozdrav ljudi, nov sam clan ovde na forumu pa me zanima sta vi mislite kre-alkalynu pro?
Takodje me zanimaju iskustva, ja sam danas kupio, u teretanu idem oko 2 nedelje, a redovno sam trenirao rukomet do pre mesec dana, 9 godina. Imam 18. godina, visok sam 189, tezak 86-87. Takodje me interesuje koliko bih ja to trebao da pijem za moju kilazu. Hvala
P.S Zaboravio sam da napisem da je prozivodnje ALL AMERICAN EFX

ODLICAN! za sve sportiste..Ja ga licno koristim i prezadovoljan sam. Jedino ako ti je potreban za bodi bilding onda bih preporucio neki monohidrat

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kre-Alkalyn Pro
« Odgovor #2 poslato: Avgust 26, 2014, 02:11:30 pre podne »
Pozdrav ljudi, nov sam clan ovde na forumu pa me zanima sta vi mislite kre-alkalynu pro?
Takodje me zanimaju iskustva, ja sam danas kupio, u teretanu idem oko 2 nedelje, a redovno sam trenirao rukomet do pre mesec dana, 9 godina. Imam 18. godina, visok sam 189, tezak 86-87. Takodje me interesuje koliko bih ja to trebao da pijem za moju kilazu. Hvala
P.S Zaboravio sam da napisem da je prozivodnje ALL AMERICAN EFX

ODLICAN! za sve sportiste..Ja ga licno koristim i prezadovoljan sam. Jedino ako ti je potreban za bodi bilding onda bih preporucio neki monohidrat
Ja sam uzo u kapsulama,tezak sam 86kg i pijem 2 pre treninga jedno 1h-2h jer msm da se teze vari nego prah,i 2 nakon treninga.

Van mreže pawle96

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Kre-Alkalyn Pro
« Odgovor #3 poslato: Avgust 26, 2014, 02:46:23 pre podne »
Je l' si siguran za 4 kapsule, posto nije to obican kre-alkalyn nego kazu da je duplo jaci od obicnog, pise da je za nasu tezinu optimalno 2? Obe pre treninga? Ja sam takodje tezak 86-7

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kre-Alkalyn Pro
« Odgovor #4 poslato: Avgust 26, 2014, 01:07:24 posle podne »
Je l' si siguran za 4 kapsule, posto nije to obican kre-alkalyn nego kazu da je duplo jaci od obicnog, pise da je za nasu tezinu optimalno 2? Obe pre treninga? Ja sam takodje tezak 86-7

Pise i na autobusu LASTA, ali ne leti..