April 29, 2024, 03:08:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Povreda na bench-u  (Pročitano 9325 puta)

Van mreže Steva92

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Povreda na bench-u
« Odgovor #15 poslato: Februar 04, 2013, 07:33:57 posle podne »
Zapravo povreda se desava u delu gde se spajaju rame i kljucna kost, primetio sam VIDNU razliku kako viri vise taj deo kljucne kosti, nego na ramenu druge ruke... Bio sam kod dva kostolomca, bacih pare bezveze... mazo sam se svim i svacim, i dalje nemam resenje  :-[ :-[ :-[ ruka mogu da pomeram u svim smerovima idalje, samo eto skolcka nesto u tom delu izmedju te klavikule i ramenog zgloba, u nekim trenicima kad mi preskoci dobijam jake izlive nerviranja da mi dodje da uzmem neki cekic i da ga izlomim pa da znam bar zasto preskace ... >:( >:( >:(  :-[  :-\
Ako nisi deo mog sistema, ima da te nema...

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Povreda na bench-u
« Odgovor #16 poslato: Februar 04, 2013, 08:01:55 posle podne »
Zapravo povreda se desava u delu gde se spajaju rame i kljucna kost, primetio sam VIDNU razliku kako viri vise taj deo kljucne kosti, nego na ramenu druge ruke... Bio sam kod dva kostolomca, bacih pare bezveze... mazo sam se svim i svacim, i dalje nemam resenje  :-[ :-[ :-[ ruka mogu da pomeram u svim smerovima idalje, samo eto skolcka nesto u tom delu izmedju te klavikule i ramenog zgloba, u nekim trenicima kad mi preskoci dobijam jake izlive nerviranja da mi dodje da uzmem neki cekic i da ga izlomim pa da znam bar zasto preskace ... >:( >:( >:(  :-[  :-\

Ja ti rekoh, poseti nekog boljeg privatnog masera/fizioterapeuta i za 15e ce ti sanirati povredu, jos dobijes masazu celog tela. Ja sam moj problem resio tako. Kakvi kostolomci i bakraci.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povreda na bench-u
« Odgovor #17 poslato: Februar 05, 2013, 06:28:00 pre podne »
uradi tacno dijagnozu povrede i  nemoj da se lecis preko interneta
povreda ramenane je specificna i moze da te odvoji od psorta i do godinu dana-VERUJ MI DA NIJE ZA IGRU

Van mreže middle_east_dude

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Povreda na bench-u
« Odgovor #18 poslato: Februar 05, 2013, 06:31:17 pre podne »
Ljudi potrebna mi je informacija od vas vezbaca koji ste imali slicnu situaciju kao ja, dugo nisam trenirao zbog povrede kolena, i juce mi je bio drugi trening kad radim grudi. zagrejao sam se sipkom, pa 60kg, 75kg, pa 90kg... dok sam spustao teg na grudi i kad sam cimnuo da ga izbacim preseko me bol u levom ramenu i sad imam bolove kad dignem ruku, il radim neke kruzne pokrete... Da li je imao neko iskustva sa ovim na benchu, sta sam mogo tu da povredim u ramenu i da li je ozbiljno?  :)  :)

kratko i jebitacno, tegovi se "ne cimaju"

Van mreže Steva92

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Povreda na bench-u
« Odgovor #19 poslato: Februar 06, 2013, 05:05:12 posle podne »
Hvala ljudi na savetima, izgleda da je losa tehnika bencha bila i taj deo kod kljucne kosti me izdao, :( :(
Ako nisi deo mog sistema, ima da te nema...

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Povreda na bench-u
« Odgovor #20 poslato: Februar 07, 2013, 10:30:21 posle podne »
ista prica sa ramenom....3 nedelje odmor i Serrapeptase,  ko nov  ;)

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Povreda na bench-u
« Odgovor #21 poslato: Februar 08, 2013, 08:05:30 posle podne »
Sta mislite dal je ozbiljna povreda i sta je ustvari tu nastradalo, ligamenti, koska neka, tetive, misic? sta zapravo pravi taj ostar bol...

Imao sam isti slucaj .

Isao san na ortopediju na banjici i tamo su mi rekli da se upalila neka tetiva koja ide od bicepsa do ramena , tako nekako , ne secam se tacno . . .

U svakom slucaju , terapija je jednostavno bio odmor , 2 nedelje nisam uopste trenirao , a posle nisam bench nekih 2 meseca , uzimao sam tada msm animal flex i sad je sve super .

Zakazi pregled , sve gotovo za 10 minuta :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !