April 26, 2024, 08:04:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: moja borba...  (Pročitano 8633 puta)

Van mreže nnik321

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
  • Lite weight baby
Odg: moja borba...
« Odgovor #15 poslato: Januar 31, 2013, 12:29:49 posle podne »
U svaka čast, vidi se da si imao veliku volju iznad svega. :)

Jel bi mogao da napišeš ishranu, šta i kako? Da li imaš i kardio treninge ili samo teretana?

 8)
Powerlifting  +  Bodybuilding=  P e r f e c t    L i f e

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: moja borba...
« Odgovor #16 poslato: Januar 31, 2013, 02:36:42 posle podne »
U svaka čast, vidi se da si imao veliku volju iznad svega. :)

Jel bi mogao da napišeš ishranu, šta i kako? Da li imaš i kardio treninge ili samo teretana?

 8)
Kakvo je to pitanje dal ima kardio,to je valjda prateci deo treninga...ja neznam kako mozes samo tegove bez kardia prvo zbog kondicije,krvotoka,aerobnog kapaciteta itd...
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže nnik321

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
  • Lite weight baby
Odg: moja borba...
« Odgovor #17 poslato: Januar 31, 2013, 11:48:59 posle podne »
Ne znam ni ja kako si nabacio 122kg al' si ih nabacio, tako i ja mogu samo tegove bez kardia.

Powerlifting  +  Bodybuilding=  P e r f e c t    L i f e

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: moja borba...
« Odgovor #18 poslato: Februar 03, 2013, 06:25:11 posle podne »
Pozdrav svima vama i hvala puno na podrsci i pohvalama, u svakom slucaju moglo je ovo mnogo bolje i brze ali sta je tu je gresilo se dosta, slusali se razno "gurui" "treneri" ali sada se naucilo nesto i idem punom parom napred.
Pa nabacio sam kilazu u pubertetu, dugo sam se bavio vatrepolom ali sam zbog sinusa zabatalio i sve je krenulo nizbrdo, jeo sam sve i svasta i haos i dodje od cifre 122kg! Ishrana je slicna vecini dijeta koje se mogu naci na forumu msm odavde sam dosta naucio i primenio u praksi. Otprilike oko 2 do 3g proteina dnevno i oko 150-200g hidrata (pirinac, ovsene, krompir..) koje ubacujem u obroke pre treninga. Kardio radim 3 puta nedeljno i 3 puta nedeljno u teretanu idem u ovom zimskom periodu a vezba se
pon grudi biceps
sre noge triceps
pet ledja ramena ...

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: moja borba...
« Odgovor #19 poslato: Februar 03, 2013, 07:40:14 posle podne »
Pozdrav svima vama i hvala puno na podrsci i pohvalama, u svakom slucaju moglo je ovo mnogo bolje i brze ali sta je tu je gresilo se dosta, slusali se razno "gurui" "treneri" ali sada se naucilo nesto i idem punom parom napred.
Pa nabacio sam kilazu u pubertetu, dugo sam se bavio vatrepolom ali sam zbog sinusa zabatalio i sve je krenulo nizbrdo, jeo sam sve i svasta i haos i dodje od cifre 122kg! Ishrana je slicna vecini dijeta koje se mogu naci na forumu msm odavde sam dosta naucio i primenio u praksi. Otprilike oko 2 do 3g proteina dnevno i oko 150-200g hidrata (pirinac, ovsene, krompir..) koje ubacujem u obroke pre treninga. Kardio radim 3 puta nedeljno i 3 puta nedeljno u teretanu idem u ovom zimskom periodu a vezba se
pon grudi biceps
sre noge triceps
pet ledja ramena ...
zasto noge i triceps stavi to u poseban dan,noge ako odradis muski nema tu snage nizasta vise.. 
Jel to u 3 dana radis tegove zbog nedostatka vreme ili sta ?
stavi 
1.grudi-bic,
2.ledja-tric,
3.pauza
4.noge,
5.ramena
ima dosta kombinacija samo noge gledaj da budu samo onde na treningu.
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: moja borba...
« Odgovor #20 poslato: Februar 04, 2013, 12:25:23 pre podne »
Pozdrav svima vama i hvala puno na podrsci i pohvalama, u svakom slucaju moglo je ovo mnogo bolje i brze ali sta je tu je gresilo se dosta, slusali se razno "gurui" "treneri" ali sada se naucilo nesto i idem punom parom napred.
Pa nabacio sam kilazu u pubertetu, dugo sam se bavio vatrepolom ali sam zbog sinusa zabatalio i sve je krenulo nizbrdo, jeo sam sve i svasta i haos i dodje od cifre 122kg! Ishrana je slicna vecini dijeta koje se mogu naci na forumu msm odavde sam dosta naucio i primenio u praksi. Otprilike oko 2 do 3g proteina dnevno i oko 150-200g hidrata (pirinac, ovsene, krompir..) koje ubacujem u obroke pre treninga. Kardio radim 3 puta nedeljno i 3 puta nedeljno u teretanu idem u ovom zimskom periodu a vezba se
pon grudi biceps
sre noge triceps
pet ledja ramena ...
zasto noge i triceps stavi to u poseban dan,noge ako odradis muski nema tu snage nizasta vise.. 
Jel to u 3 dana radis tegove zbog nedostatka vreme ili sta ?
stavi 
1.grudi-bic,
2.ledja-tric,
3.pauza
4.noge,
5.ramena
ima dosta kombinacija samo noge gledaj da budu samo onde na treningu.
Pa uvek sam vezbao 4 puta nedeljno :
Ponedeljak: grudi - ramena
Utorak: Noge
Sreda: Odmor
Cetvrtak: Ledja - trapez
Petak: biceps - triceps
Vikend: odmor
Sada u zimskom periodu malo sam promenio taktiku cisto da vidim kako mi odgovara ovaj sistem. A evo jedna slika nogu cisto da se vidi da ih ne zapostavljam.  :)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: moja borba...
« Odgovor #21 poslato: Februar 04, 2013, 11:23:02 posle podne »
Momcina! To se zove volja..samo udri, no limit
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD