April 30, 2024, 04:37:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?  (Pročitano 16302 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #15 poslato: Januar 23, 2013, 01:46:10 posle podne »
Borise ili ti Borza, jel si to sa kofom probao sa sobom, pa nije uspelo?

Van mreže Milos-86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
  • Eat Clen and Tren hard!
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #16 poslato: Januar 23, 2013, 02:18:45 posle podne »
Citat
1.napuni lavabo hladnom vodom ili kofu neku, mislim da bi kofa bila idealna i svako jutro kad ustanes a zacrtaj sebi 60 dana u neki kalendar, znaci svako jutro kad ustanes umocis glavu u kofu sa hladnom vodom i kad izvadis lupis sebi samar jedan i tako 3 puta i ona odes i skuvas kafu duplu i popijes to bi ti bio pocetak dana, kofa sa hladnom vodom je da te razbudi kao i kafa a samaranje da ucvrstis karakter mada bilo bi bolje da te neko drugi samara devojka ili zena sta imas ne znam.

hahahah ovo je carski  ;D ;D
au strasno sta sve nece ljudi da se tripuju...

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #17 poslato: Januar 23, 2013, 02:23:38 posle podne »
Cek, ja i dalje ne kapiram, jesi li isao na liposukciju ili nisi? ??? Koliko ja vidim ovde na slikama tvoj problem je u stvari visak koze, ne salo sto moze biti posledica liposukcije ako ti ne odseku visak koze sto ovde nije uradjeno.

EDIT: Skapirao sam, dakle isao si na lasersku liposukciju da se ne bi primecivali oziljci na stomaku. E sad, umesto oziljaka, dobio si visak koze koji treba da utegnes. Jbg, taj problem neces resiti brzo, bar ne u sledecih godinu dana. Jedino resenje je dobijanje misicne mase kako bi se koza rasporedila po celom telu, druge ti nema.
« Poslednja izmena: Januar 23, 2013, 02:36:10 posle podne Kemis »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #18 poslato: Januar 23, 2013, 08:49:41 posle podne »
Dosao covek, vi mu rekli on otisao... Ajd i ja da kazem...
Druze Pedja ti je rekao jasno i glasno, ROTACIJE, LOW CARB, KETO
Odes u nutrition i krenes da citas prvo o rotacijama pa ih krenes, dok radis rotacije ucis o low carb pa sve do keto na kraju kad ti body fat vec bude nizak.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #19 poslato: Januar 23, 2013, 09:02:43 posle podne »
Ljudi, covek uopste nema problema sa viskom kilograma, njemu je odradjena liposukcija i njegov problem je visak koze koji je ostao, ne salo, pogledajte slike koje je stavio. Ono sto njemu treba je bar jos 5 kg misica da se ta koza rasiri po telu koliko toliko ili da mu se to sece operacijom koja se zove abdominoplastika kao sto je na ovoj slici prikazano:


Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #20 poslato: Januar 23, 2013, 09:40:10 posle podne »
Ili jednostavno treba da sredi ishranu.
Nikakve liposukcije, abnominoplastike i ostala sranja njemu ne trebaju....
Ali kao sto sam rekao, lakse je otici kod hiruga koji ce da "sredi" problem za sat vremena umesto da se stisnu muda i sredi ishrana i odvoji 2-3 meseca za dijetu!

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #21 poslato: Januar 24, 2013, 04:21:13 posle podne »
Mico druze, nikakva dijeta ne moze da sredi visak koze jer koza ostaje onakva kakva i jeste, rastegnuta kao kada je imao salo ispod nje. Jedino sto moze srediti taj problem je vezbanje i hirurg naravno. :)

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #22 poslato: Januar 24, 2013, 05:48:46 posle podne »
ja sam ubjedjen da se ovdje moze jos rezati ( ne bukvalno,nego dijetom ),i to je jedino pozeljno cini mi se za momka u ovom trenutku...

Van mreže gorilla

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #23 poslato: Januar 24, 2013, 06:55:56 posle podne »
Ljudi, covek uopste nema problema sa viskom kilograma, njemu je odradjena liposukcija i njegov problem je visak koze koji je ostao, ne salo, pogledajte slike koje je stavio. Ono sto njemu treba je bar jos 5 kg misica da se ta koza rasiri po telu koliko toliko ili da mu se to sece operacijom koja se zove abdominoplastika kao sto je na ovoj slici prikazano:



Skoro tacno: prica je ovakva da sam prvo imao kao tinejdzer visak cistog SALA, onda isao na dijetu od 3 meseca gde sam skinuo oko 12-15kg, u medjuvremenu se bavio plivanjem, teretanicom i tako to po 2-3 puta nedeljno, ali ne kontnualno vec 3-4 meseca pa opet par meseci pauze i tako, i tek onda posle oko 3 godine razmatrao lasersku liposukciju, koja nije uspela jer navodno ispod nije bilo dovoljno sala da se vidi neki rezultat od nje (mozda su istopili 1-2kg, mozda i manje).
Abdominoplastiku nisam hteo zbog oziljaka, hirurg me je na startu upozorio da mozda laserska lipo bez abdominoplastike nece dati optimalan rezultat i da rizikujem novac da dam a da se problem ne resi 100%, i tako je i bilo, s tim sto su oni obecali da ce se bar malo vremenom zategnuti kao posledica vezivanja kolagena, ali nije se uopste nista zateglo sve je ostalo isto kao i pre.

E sad za to povecanje misicne mase, zvuci ovako logicki da bi trebalo delovati da se "koza raspodeli preko misica", ali nigde na netu nisam mogao naci bas takav isti slucaj sa slikama da uporedim, tj. nisam nasao slike da je neko ovakav isti problem resio samo dodavanjem misica, obicno su sve slike sa abdominoplastikama.
I po mojoj proceni trebalo bi dodati oko 15kg cistih misica, tada bih bio tezak 100kg (umesto 85kg) i za visinu od 181cm to malo otskace od BMI.

Sto se tice procenta masti neko je pitao, digitalna vaga pokazuje 10% telesnih masti (a ne 20% kako neki "pogadjaju". Ne znam gde bi se kod nas u Srbiji moglo raditi podvodno merenje jer ono daje najprecizniji rezultat, ove vage mogu i da pogrese naravno.

Ima li neko pre i posle slike od nekog ko je samo drzao keto dijetu, da vidim cisto kako cu izgledati posle, mozda mi posluzi kao motivacija haha :)

Van mreže Milos-86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
  • Eat Clen and Tren hard!
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #24 poslato: Januar 24, 2013, 07:10:50 posle podne »
Skoro tacno: prica je ovakva da sam prvo imao kao tinejdzer visak cistog SALA, onda isao na dijetu od 3 meseca gde sam skinuo oko 12-15kg, u medjuvremenu se bavio plivanjem, teretanicom i tako to po 2-3 puta nedeljno, ali ne kontnualno vec 3-4 meseca pa opet par meseci pauze i tako, i tek onda posle oko 3 godine razmatrao lasersku liposukciju, koja nije uspela jer navodno ispod nije bilo dovoljno sala da se vidi neki rezultat od nje (mozda su istopili 1-2kg, mozda i manje).
Abdominoplastiku nisam hteo zbog oziljaka, hirurg me je na startu upozorio da mozda laserska lipo bez abdominoplastike nece dati optimalan rezultat i da rizikujem novac da dam a da se problem ne resi 100%, i tako je i bilo, s tim sto su oni obecali da ce se bar malo vremenom zategnuti kao posledica vezivanja kolagena, ali nije se uopste nista zateglo sve je ostalo isto kao i pre.

E sad za to povecanje misicne mase, zvuci ovako logicki da bi trebalo delovati da se "koza raspodeli preko misica", ali nigde na netu nisam mogao naci bas takav isti slucaj sa slikama da uporedim, tj. nisam nasao slike da je neko ovakav isti problem resio samo dodavanjem misica, obicno su sve slike sa abdominoplastikama.
I po mojoj proceni trebalo bi dodati oko 15kg cistih misica, tada bih bio tezak 100kg (umesto 85kg) i za visinu od 181cm to malo otskace od BMI.

Sto se tice procenta masti neko je pitao, digitalna vaga pokazuje 10% telesnih masti (a ne 20% kako neki "pogadjaju". Ne znam gde bi se kod nas u Srbiji moglo raditi podvodno merenje jer ono daje najprecizniji rezultat, ove vage mogu i da pogrese naravno.

Ima li neko pre i posle slike od nekog ko je samo drzao keto dijetu, da vidim cisto kako cu izgledati posle, mozda mi posluzi kao motivacija haha :)

Druže da ti kažem kao početnik početniku... trebaš da uradiš domaći što se ishrane tiče :)
Iskusni su ti već savetovali kako da pristupiš dijeti. Iščitaj lepo teme za rotacije ili 1,2,3 dijetu, sklopi jelovnik pa postuj ovde da se koriguje po tvojim potrebama.

Onda kreneš rotacije, pa trening lagano, pa središ suplementaciju, pa keto dijeta... sve se to lepo uklopi.
Postoje dijete gde možeš u kratko vreme izgubiti dosta kg ali zašto bi to radio svom telu?? Imaj strpljenja, pristupi svemu kako treba i biće rezultata  ;)

Što se bodyfat tiče, mislim da možeš kupiti kaliper i uz pomoć formule izračunati tvoj procenat masti, ako te to već interesuje - a koliko razumem, kaliper mnogo bolje pokazuje bf za razliku od tih aparata i čuda.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #25 poslato: Januar 24, 2013, 07:23:46 posle podne »
jos kao dete sam bio debeo pa sam isao kod lekara NA LASERSKU LIPO
FTF??????????

a ti bi sada da uskocis u 15 kg misca sa keto dijetom?

uz svo duzno postovanje drugar ali ti citas izlgeda samo ono STA TI HOCES a ne ono sta treba
dakle ti smatras da apsolutno nemas potrebe ni za kakvom deijetom vec da postoji neki carobni sistem bilo da je to ta keto  ili laserska liposukcija ali da budes dosledan jedno 4 meeca nekom rezimu ishrane i treninga TO NIKAKO?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #26 poslato: Januar 25, 2013, 10:03:46 pre podne »
@ Boris Djukicin
vidi klinac
jos JEDNOM uletis na ovaj forum sa debilnim izletima kakve imas...
nasa je dobra volje sto te nismo banovali odmah posle one retardirane teme sa kobasicama i kulenjem i po ko zna koji put pokusavas da trujes ovde ljude koji zele da nesto uce i sl.
postuj to
ako ne zelis
nije problem
dobiti ces crveni karton i biti ces pozdravljen

Van mreže Icecoldbaby

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #27 poslato: Januar 25, 2013, 10:28:29 pre podne »
@ Boris Djukicin
vidi klinac
jos JEDNOM uletis na ovaj forum sa debilnim izletima kakve imas...
nasa je dobra volje sto te nismo banovali odmah posle one retardirane teme sa kobasicama i kulenjem i po ko zna koji put pokusavas da trujes ovde ljude koji zele da nesto uce i sl.
postuj to
ako ne zelis
nije problem
dobiti ces crveni karton i biti ces pozdravljen


Crveni karton :D  tvrdoglavost je cudna stvar !

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #28 poslato: Januar 25, 2013, 10:29:52 pre podne »
brate mili nadji devojku ili decka ako si na toj strani i batali forum.

Ima i drugih stvari u zivotu,smorio si za medalju.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc! Mlohav stomak i da li mi je potrebna abdominoplastika?
« Odgovor #29 poslato: Januar 25, 2013, 11:21:00 pre podne »
@ Boris Djukicin
vidi klinac
jos JEDNOM uletis na ovaj forum sa debilnim izletima kakve imas...
nasa je dobra volje sto te nismo banovali odmah posle one retardirane teme sa kobasicama i kulenjem i po ko zna koji put pokusavas da trujes ovde ljude koji zele da nesto uce i sl.
postuj to
ako ne zelis
nije problem
dobiti ces crveni karton i biti ces pozdravljen


Crveni karton :D  tvrdoglavost je cudna stvar !

Borise Djukicin
tvoj stepen intelginecijese ocitava u tome koliko puta si se registovao pod laznim imenom sa uvek i jednim te istim i retardiranim pitanjima
tako da.....
mislim da je tu negde oko sobne temp

klik na levoj strani :Prikazi poruke
a predlazem svima koje to bude interesovalo da ide od KRAJA ka pocetku tj od zadnje stranice ka prvoj

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?action=profile;u=13769
« Poslednja izmena: Januar 25, 2013, 11:37:25 pre podne Pedja_Petrovic »