April 25, 2024, 07:16:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: jedno pitanje oko animala?  (Pročitano 11660 puta)

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #45 poslato: Jun 07, 2007, 12:13:19 pre podne »
Ne naprotiv, kao sto sam rekao koristim PAK i koristicu jer mi se dopada kako radi i mislim da je za svrhu oporavka (za sta sam dugo trazio odgovarajuci suplement) ovo prava stvar.

Za "pirat": Koji ti multiPak koristis? Znas li neki bolji od Animala?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #46 poslato: Jun 07, 2007, 12:31:07 pre podne »
 ISS Super Vitamin Pak     priblizan
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #47 poslato: Jun 07, 2007, 12:55:59 pre podne »
za svrhu oporavka?! jbg brate ja sto se tice moje suplementacije u tu svrhu koristim standardno whey i gluta i povremeno ubacim kreatin i zadovoljan sam kako radi... s tim sto ja jedem mnogo i to vecinom dobre kvalitetne hrane...a sto se tice vitamina nema se bas za sve kesa pa je dobar stari oligovit moj izbor :lol: inace stvarno mislim da  se tripujes bezveze... citao sam sastav i animala i  ISS Super Vitamin Pak ... to su dobre stvari ako imas kesa da ih priustis... ne znam ako ti je neka frka rekao sam ti... ne moras da koristis...ali realno nema razloga, inace moja neka filozofija oko cele te suplementacije je da je jako glupo uzimati bio sta vise od whey gluta i krea ako nemas neke takmicarske ambicije...mozda nekad probas nesto novo ali samo to da vidis kako radi....itd.
a cini mi se da ovde ima puno ljudi koji trpaju u sebe sto visse suplemenata a mnogo slabo se hrane... sta sada treba da pijem trista stvari...mislim zajebi... izvinjavam se na off-u

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #48 poslato: Jun 07, 2007, 01:16:57 pre podne »
Pa vidi ovako, i ja razmisljam slicno i koristim whey i egg proteine naravno uvek a sto se tice ishrane i ja se hranim dosta kvalitetno ali mislim da je vrlo tesko zadovoljiti dnevne potrebe za vitaminima i mineralima bez nekog boljeg muti vit&min dodatka a i Animal mi se svidja jer zbog enzima poboljsava absorbciju unete hrane i ostalih suplemenata tako da ono sto unesem u sebe uz pomoc njega iskoristim maksimalno.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #49 poslato: Jun 07, 2007, 07:20:57 pre podne »
E Pedja bruze, stisni dugme Caps u levom delu tastature jer sve vreme pises velikim slovima, jel to slucajno ili zelis da izgledas nabildovaniji nekome ko ovo cita?
..JEL SI TI OVAKAK PRIRODNO TJ TALENTOVAN DA LUPAS SRANJA ILI VEZBAS SVAKI DAN?????

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #50 poslato: Jun 07, 2007, 07:23:42 pre podne »
Ne naprotiv, kao sto sam rekao koristim PAK i koristicu jer mi se dopada kako radi i mislim da je za svrhu oporavka (za sta sam dugo trazio odgovarajuci suplement) ovo prava stvar.

Za "pirat": Koji ti multiPak koristis? Znas li neki bolji od Animala?
..

OPET POKAZUJES SVOJE PERFEKTNO ZNANJE....U KOI GOD SUPLEMENT SOTRE NADIJES..IMAS PAKOVA IZMEDJU 4-6 VRSTA...SPA PAK,MULTIVIT PAK,TWINLAB VITA PAC...ITD..ITD..ITD.....ALI TI SI TOLIKO INTELIGENTAN DA RASPRAVLJAS OVDE O GLUPIM VITAMINIMA KAO DA SU NEZSNAM STA.

DAKLE...TEBI JE TO OPTERECENJE A SADA CU DATI AKZEM I ZASTO..IZ RAZLOGA STO SU TABLETE TOLIKE I TI MISLIS DA JE TO NEZNAM STA STO UNOSI.

NIJE..GOMILA VITAMINA KOJE MOZES SAM DA KOMBINUJES U PRILICNO JEFTNIJOJ VARIJATNI.

VISE NEMA NATEZANJA OVDE SA TOBOM..

DAVI NEKOGA DRUGOG NEGDE DRUGDE