April 28, 2024, 08:02:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Savet potreban  (Pročitano 3844 puta)

Van mreže NikolaBL97

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Savet potreban
« poslato: Januar 22, 2013, 10:26:20 posle podne »
Imam 16 god.,1.80 m sam visok i 75 kg.Skoro sam krenuo u teretanu a treniram fudbal veoma dugo.Takodje radio sam trbusnjake kuci ali nista mi nije pomoglo da skinem ono malo masnog tkiva sa stomaka i sa strane takodje.Te trbusnjake,ustvari dobre vjezbe sa you tuba sam radio 5 mjeseci svako vece i dobio sam trbusne misice al se ne vide od ono malo masnog tkiva nema tog puno ali ipak mi smeta jer se ne vide rezultati vjezbanja.Ruke i noge imam veoma tanke i nemam mase jedino tu na stomaku.Kada trcim koristim pojas.Treba mi savjet sto se tice ishrane i treninga.Spreman sam na sve dijete ali ne na hemiju,pa ako mi neko moze dati savjet za ishranu,trening i da li mi pojas uopste pomaze i da li mi je potreban?HVALA UNAPRIJED. :P

Van mreže Aleksandar-

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Savet potreban
« Odgovor #1 poslato: Januar 22, 2013, 11:46:38 posle podne »
au. najbolje bi ti  trebao da prvo naucis o celoj ovoj prici znaci o ishrani,treningu i ostalom, preporucujem ti ovaj forum,na svako tvoje pitanje ces naci odgovor. znaci citaj i uci. nema smisla da ti neko ovde sad pise sta kako. budi uporan i vremenom ces sve shvatiti.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Savet potreban
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2013, 12:19:50 pre podne »
Da li si uopste procitao makar jednu temu na ovom forumu? >:( Ti bi hteo keramiku na stomaku, e pa za to moras dobro da se istopis. Kao sto sam kazes, imas veoma tanke ruke i noge, a to je zato jer nemas misica na njima. Da bi sve to lepo i srazmerno izgledalo, mora celo telo da vezba, ne samo trbuh. Za topljenje sala sredi ishranu, a za misice idi u teretanu i vezbaj. Instrukcije za sve to imas ovde na forumu pa navali. ;)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Savet potreban
« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2013, 05:52:40 posle podne »
au. najbolje bi ti  trebao da prvo naucis o celoj ovoj prici znaci o ishrani,treningu i ostalom, preporucujem ti ovaj forum,na svako tvoje pitanje ces naci odgovor. znaci citaj i uci. nema smisla da ti neko ovde sad pise sta kako. budi uporan i vremenom ces sve shvatiti.

pa ovde je da nauci,ako neznas kako konkretno da mu ukazes sta treba da radi netrebas ni da odgovaras na poruku

Van mreže NikolaBL97

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Savet potreban
« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2013, 06:08:55 posle podne »
A za pojas? Da li to pomaze?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet potreban
« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2013, 06:14:09 posle podne »
A za pojas? Da li to pomaze?

u tvom slucaju ne

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Savet potreban
« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2013, 06:17:08 posle podne »
A za pojas? Da li to pomaze?

u tvom slucaju ne
kad smo vec kod pojasa zelio bih da te pitam pedja,da li taj pojas uopste necemu sluzi ,da li pospjesuje topenje masti ili ono sto su rekli izbacis vodu i onda popijes i sve to vratis? :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet potreban
« Odgovor #7 poslato: Januar 23, 2013, 06:19:54 posle podne »
nije bas tako kako si ti to uprostio
prvi proces pre lipoze je taj da se salo oslobadja vode
dakle,neku od uloga sigurno ima
ali da dirketno topi masti-to ne

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Savet potreban
« Odgovor #8 poslato: Januar 23, 2013, 06:21:10 posle podne »
hvala !