April 24, 2024, 04:06:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: napredak  (Pročitano 18282 puta)

Van mreže Sandra83

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: napredak
« Odgovor #15 poslato: Februar 04, 2013, 09:44:27 posle podne »
i jos

Van mreže Sandra83

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: napredak
« Odgovor #16 poslato: Februar 04, 2013, 09:45:11 posle podne »
jos malooo

Van mreže Sandra83

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: napredak
« Odgovor #17 poslato: Februar 04, 2013, 09:45:58 posle podne »
i jos

Van mreže Sandra83

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: napredak
« Odgovor #18 poslato: Februar 04, 2013, 09:46:38 posle podne »
i...

Van mreže Sandra83

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: napredak
« Odgovor #19 poslato: Februar 04, 2013, 09:47:15 posle podne »
jos po koja..

Van mreže Sandra83

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: napredak
« Odgovor #20 poslato: Februar 04, 2013, 09:48:00 posle podne »
i jos jedna

Van mreže Sandra83

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: napredak
« Odgovor #21 poslato: Februar 04, 2013, 09:49:00 posle podne »
iiii,ovako sam izgledala pre nego sto sam pocela sa vezbanjem...

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: napredak
« Odgovor #22 poslato: Februar 04, 2013, 10:17:07 posle podne »
Lepo si napredovala sto se izgleda tice. Za trening ne mozemo nista posebno komentarisati jer nisi napisala plan, a sto se ishrane tice rekao bih da se hranis ok, osim cokoladnog mleka nakon treninga. Ne znam koji si whey probala pa ti ne prija, ali cokoladno mleko ti zasigurno nije dobra opcija. Mada ni za hranu nisi napisala detaljno koliko cega sa cim i kad jedes pa ne mozemo reci da li je sve na mestu ili ne.

Van mreže Sandra83

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: napredak
« Odgovor #23 poslato: Februar 04, 2013, 11:24:03 posle podne »
Lepo si napredovala sto se izgleda tice. Za trening ne mozemo nista posebno komentarisati jer nisi napisala plan, a sto se ishrane tice rekao bih da se hranis ok, osim cokoladnog mleka nakon treninga. Ne znam koji si whey probala pa ti ne prija, ali cokoladno mleko ti zasigurno nije dobra opcija. Mada ni za hranu nisi napisala detaljno koliko cega sa cim i kad jedes pa ne mozemo reci da li je sve na mestu ili ne.

sto se tice PWM-a cokoladno mleko mi je alternativna opcija.Probala sam u PWM da kombinujem visokoprocentni whey +dekstroza+pola litre vode ali mi totalno ne odgovara,bude mi muka,da li da smanjim vodu?Whey protein je Twinlab 100% whey fuel.A zasto cokoladno mleko nije dobra alternativna opcija?Znam da je cok.mleko mnogo sporije za pwm nego sto su to Vitargo,Maltodekstrin,dekstroza,neki kvalitetniji visokoprocentni whey(ultimate nutrition,optimum nutrition...itd),glutamin,bcaa,kreatin,voda...ali otom potom.Sve zavisi od trenutnih mogucnosti.

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: napredak
« Odgovor #24 poslato: Februar 04, 2013, 11:27:06 posle podne »
I meni bude muka od malo vise vode. Smanji vodu, puno je pola litre. Meni je 250 ml maksimala.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: napredak
« Odgovor #25 poslato: Februar 04, 2013, 11:54:22 posle podne »
Lepo si napredovala sto se izgleda tice. Za trening ne mozemo nista posebno komentarisati jer nisi napisala plan, a sto se ishrane tice rekao bih da se hranis ok, osim cokoladnog mleka nakon treninga. Ne znam koji si whey probala pa ti ne prija, ali cokoladno mleko ti zasigurno nije dobra opcija. Mada ni za hranu nisi napisala detaljno koliko cega sa cim i kad jedes pa ne mozemo reci da li je sve na mestu ili ne.

sto se tice PWM-a cokoladno mleko mi je alternativna opcija.Probala sam u PWM da kombinujem visokoprocentni whey +dekstroza+pola litre vode ali mi totalno ne odgovara,bude mi muka,da li da smanjim vodu?Whey protein je Twinlab 100% whey fuel.A zasto cokoladno mleko nije dobra alternativna opcija?Znam da je cok.mleko mnogo sporije za pwm nego sto su to Vitargo,Maltodekstrin,dekstroza,neki kvalitetniji visokoprocentni whey(ultimate nutrition,optimum nutrition...itd),glutamin,bcaa,kreatin,voda...ali otom potom.Sve zavisi od trenutnih mogucnosti.

Čokoladno mlijeko nije dobra opcija iz tog razloga što se sporo apsorbuje a i ne vidim njegovu korist sem možda ujutru uz ovasne i to nemasno. Poznato je da su nakon treninga mišići premoreni, nivo glikogena je drastično opao i počinje katabolizam ili razgradnja mišića tj treba ga što prije nahraniti. Tad tebi treba PWM, tj obrok nakon treninga. A, zna se da je Whey uz dekstrozu osnova. Onda ideš sa BCAA, KREATIN, GLUTAMIN itd...


Probaj nekoliko proizvođača, sigurno ćeš naći neki koji ti odgovara jer je izbor stvarno velik. Moj PWM sačinjava pola litra vode i padne mi bolje nego li sa manje. Ti probaj sa manje, možda kod je kod tebe i do toga.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: napredak
« Odgovor #26 poslato: Februar 05, 2013, 08:49:45 pre podne »
Ovo ej stvarno dobro, samo drmaj :) I kako dečki kažu, whey+dex i aminos kao pwn vrlo poželjno, a ovo čokoladno mleko stvarno izbaci ;)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: napredak
« Odgovor #27 poslato: Februar 05, 2013, 08:59:38 pre podne »
Cucanj:
Sipku drzis mnogo visoko
ako hoces da da ti kolena potraju ispravljaj tehniku. idu ti ispred prstiju a tek si na pola pokreta
pozz

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: napredak
« Odgovor #28 poslato: Februar 05, 2013, 09:47:40 pre podne »
Kao što bole kaže, šipku držiš definitivno previsoko..spusti niže i podiži laktove prema nazad.

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: napredak
« Odgovor #29 poslato: Februar 05, 2013, 10:19:13 pre podne »
bole da li i kod prednjeg cucnja vrhovi koljena treba da budu ispred,paralelni sa stopalima,ili iza stopala ?