Mart 29, 2024, 01:26:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: dr_rapid slike  (Pročitano 28522 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #45 poslato: Decembar 12, 2006, 10:23:27 posle podne »
Upravo sam te htio upitati da li  si facu izradio u photoshopu kao sto si to znao uraditi ranije, ali sad vidim sta si napisao.
Sto se tice izgleda, izgledas veoma dobro, vidi se da znas sta radis.
Hvala, hvala, kritika od nekog tako iskusnog kao ti puno znaci. Nakon pokusaja da odradim ovaj Miskov trening grudi kako treba na kraju sam bio sav nikakav. Jos sam lepsi kad radim noge :D (uvecani kapilari na ocima :lol:). Hteo sam da isecem facu, ali se secam jedne temi gde si ti kritikovao momka zasto krije lice, pa reko nema veze, da i ja ne radim isto :D (izgleda da bi bilo bolje da jesam :lol: )

Ma samo sam se salio za facu, znam da razumijes. Vrlo je bitno, da kada se slika, da se vidi i glava. Puno je realnije da se oceni. Reci cu tebi a rekao sam i u jednom topicu koga vise nema, nemoj nikada da ti padne na pamet da kada vidis da ne napredujes sa kilazama u bilo kojoj vezbi a narocito za grudi i noge, da padnes u iskusenje i da se pretvoris u powerliftera misleci da je to jedini nacin kako da nateras misice na rast. Povreda visi u zraku, a ima drugih nacina treninga i tehnika kako da se misic podstakne na rast, koje su puno sigurnije. Ne kazem sa ovim da kilaza nije vazna, ali to mora biti bodybuilderska kilaza a ne powerlifterska. Povreda te moze udaljiti mesecima od teretane i kada se vratis, sve iz pocetka. Narocito je opasno preporucivati momcima od nekih sestnaestak godinica kada im je napredak u kilazi, recimo na bench press-u stao, da odmah potegnu sa vezbama za disclipinu snage.
WRONG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samo upijaj sta ti Pedjos kaze, jer on je jedan od malobrojnih iskusnih bodybildera i takmicara na ovim prostorima koji ti hoce dati verodostojan savjet za trening, ishranu, steroide itd; i vidi vraga, jos besplatno.

Keep pumping, na dobrom si putu da budes uspjesan takmicar!

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #46 poslato: Decembar 12, 2006, 10:35:34 posle podne »
Pa sigurno si procitao da radim vrlo sporo sa malim tezinama. I to mi ne smeta, naprotiv, vise volim da mi je forma na nivou, pa makar radio sa bucicama od 3kg (sto i radim pri ramenima - letenje). Ovaj Miskov trening bazira se na odredjenim serijama progresivnog povecanja tezine - ali ja nisam navikao na velike kilaze zbog forme izvodjenja vezbi koja mi je u krvi, zato kazem da ne dizem puno. Tako da, ovo sto kazes je 100% tacno, ali to se meni nece desiti, kao sto si i sam rekao, valjda znam sta radim :). A i ne volim powerlifting. I uvek sam vise iscrpljen nakon laganih serija sa pauzama i duzim kontrakcijama, nego da mlataram oko sebe s tegovima.
Kao sto i sam Pedja kaze, uvreda je za mene (a i za mene licno), kad me neko pita koliko dizem na bencu :D
Pozdrav
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #47 poslato: Decembar 12, 2006, 11:20:39 posle podne »
@dr_rapid

Imas pm.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #48 poslato: Decembar 12, 2006, 11:54:37 posle podne »
@dr.rapid

Svaka cast na izgledu i odradjenom treningu!

Mogu reci samo jos jednom... RESPECT!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #49 poslato: Decembar 12, 2006, 11:58:51 posle podne »
@dr.rapid

Svaka cast na izgledu i odradjenom treningu!

Mogu reci samo jos jednom... RESPECT!

Hvala, hvala Vladar, appreciate it :)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #50 poslato: Decembar 13, 2006, 10:50:27 posle podne »
Doktore svaka cast !
ide to tebi dobro , ako tako nastavis napravi mesta na polici za medalje ;)
pozzz
Hvala.... budemo vidjeli.. sad me fax stiska i to zestoko, sad rjesavam neke teze stvari nakon kojih mogu da smatram da je gotovo. Ako mi na leto uleti neki poslic da se skupi malo finansija, onda da odradim jedno takmicenje kako treba. Angazujem Pedju za personal trenera i sky is the limit. Ako ne u 2007 onda sigurno u 2008. Bolje se posteno spremiti za jedno jace takmicenje, nego raditi nesto polovicno. Hvala jos jednom, pozzz.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže MANDOLINO

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #51 poslato: April 04, 2007, 03:10:07 posle podne »
svaka cast dr rapid imao bih par primjedbi al vise bi to bila pitanja nego primjedbe al stvarno nezgodno mi je da ja kao pocetnik neki tebi koji se takmicis dajem primjedbe usput imas li neku cako kako da smanjim sto je vise moguce potkoznu masnocu al da ne uzimam neke jace suplemente

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #52 poslato: April 04, 2007, 09:08:13 posle podne »
Jace suplemente???   Mislis skuplje?
Be yourself no matter what they say.

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: dr_rapid slike
« Odgovor #53 poslato: April 05, 2007, 12:21:15 posle podne »
svaka cast dr rapid imao bih par primjedbi al vise bi to bila pitanja nego primjedbe al stvarno nezgodno mi je da ja kao pocetnik neki tebi koji se takmicis dajem primjedbe usput imas li neku cako kako da smanjim sto je vise moguce potkoznu masnocu al da ne uzimam neke jace suplemente
Hvala na komentaru, sto se tice primjedbi slobodno pucaj, ovde smo zbog toga.
Sto se tvog pitanja tice, pored toga sto ga nikako ne razumem, mislim da ovo nije podforum za takva pitanja...Dosta o tome imas u Nutrition/Suplementi i sl. temama.
Pozzzz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike