April 27, 2024, 10:19:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?  (Pročitano 25169 puta)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #45 poslato: Februar 10, 2013, 07:42:04 pre podne »
Stvar je u tome da moras regulisati ishranu, kardio je tek poslje toga, a ti stalno pricas o njemu kao da je kljucan.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #46 poslato: Februar 10, 2013, 09:07:57 pre podne »
ma covece pobogu...
pa ja i kazem da FUDLBLER NE GUBI  aima vecu fizicku aktivnost nego ti!!
a zasto je to tako?????
sta misli da li bi gubio kg da ide na rotacije ili na keto dijetu??

stvarno nekada ne mogu da shvatim ljudi iz kog razloga ne zele da procitaju sa razumevanjem napisano

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #47 poslato: Februar 10, 2013, 09:12:19 pre podne »
Citat
Pa ono.. prosecan fubaler ima 65 kg
ovde si se druze zezno i to dobro....mozda tebi izgleda tako ali vjeruj da su stvari drugacije

to salo sto imas na stomaku nazalost zadnje se topi i treba dosta znoja i znanja u kuhinji da to skines...ovi ti ljudi vjeruj ne pricaju napamet nista....to salo sa stomaka samo pravilnom ishranom ces da skines...Naravno kardio je tu neizbjezan..ali sad da trcis do besvjesti i hranis se necim pohovanim neide...Mlijeko ti je mac sa dvije ostrice zbog hidrata koji se nalaze u njemu...

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #48 poslato: Februar 10, 2013, 09:24:56 pre podne »
Kako bi svet bio lepse mesto za zivot kada bi samo kardio resavao salo...


Mozes salo da skines i bez da radis kardio, samo da upregnes tegove. ;)

Al' tesko hranu od usta odvojiti...
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže Kuljanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #49 poslato: Februar 11, 2013, 11:13:44 pre podne »
Evo sada ovako da napisem sto se tice samo ishrane kako sam uneo neke promene, pa da vidim sta mislite:

1) 150 gr ovsenih pahuljica sa 3dc melka od 0,6 % masti  i tri cela kuvana jaja.
2) Oko 200 gr pilceg mesa kuvanog na vodi sa brokolijem
3) oko 300 gr piliceg mesa kuvanog na vodi sa rizom
4) tunjevina iscedjena i proprana sa 2 belanceta i malo luka, ili sta vec... gadno mi samo bez necega..

Evo, to sam onako nesto razmisljao da vidim da li je sada bolje. Teretanu i kardio nisam pisao, vec samo ishranu da vidim sta sada mislite? Nisam ni gramazu ugljenih hidrata pisao, jer to radim po osecaju.
Kako sada zo izgleda, ne jedem przeno, ne jedem masno.. Cak perem i tunjevinu.
Znam da pahuljice ne treba sa mlekom, ali stvarno je odvratno sa vodom, tako da to ne mogu bez mleka..
Uz to dodajte da radim bar 3 kardia na prazan stomak nedeljno i da idem u teretanu 4-5 puta i radim sa tegovima.
Ako sada ne valja,  i ako sada ne pocnem da gubim salo, onda stvarno ne znam...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #50 poslato: Februar 11, 2013, 11:17:53 pre podne »
sada je ok
samo ces i ovomorati da menjas kroz neke 4-6 ned sigurno
pogtovo sto kazes da nemas tacan broj uneti UH vec radis po osecaju a to moze da bude..ono..

Van mreže Kuljanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #51 poslato: Februar 11, 2013, 11:24:06 pre podne »
A kako to da merim, stvarno ne znam stvarno. Mislim, ne prezderavam se, vec uzmem onako, na sredini stanem. Ne znam kako da objasnim, ali mislim da ne preterujem..
Ne jedem hleb, testo, ne przi se, ne pece se, ne jedem slatko...
Trebalo bi da nestaje sala.. Kazem, nisam ja neki da se bavim time, vec ono, samo par kg. sala i to je to..

E da, hteo sam ovo da pitam. Sta vi mislite o onim ribljim stapicima koji mogu da se kupe na merenje?
Ne znam kako da vam objasnim, ono kada je samlevena riba i napravljeni sapici. To mi deluje kao da je mnogo manje masno nego tunjevina i sardina? A ipak je u pitanju riba koja je samlevena a nije konzervirana, tako da nema puno masti..
Sta mislite o tome?


Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #52 poslato: Februar 11, 2013, 11:38:04 pre podne »
evo ja na primer mislim da

1 treba da se vratis na prvu stranu ove tvoje teme i da procitas pazljivo i sa razumevanjem svaki odgovor koji su ti ljudi ostavili.

2 posle toga da odes na temu 1,2,3 trbusnjaci za leto su tu, i kopiras i primenis jelovnik sa prve strane od reci do reci.

3 uzivas u svojim trbusnjacima za leto

ili

uradis ko sto si zamislio neku svoju dijetu i vratis se ovde za 3-6-xx meseci sa rezultatom kakvim neces biti zadovoljan, i procitas sve ovo iz pocetka...

nemoj da se uvredis - ovo je iskreno...  ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #53 poslato: Februar 11, 2013, 11:43:05 pre podne »
kao sto milos rece ali da jos jednom probamo
ti ribljni stapici su smece jer tu ima svega samo najmanje ribe.

UH ti se mere ti
a100 gr pirinca ima 80 gr UH
ako ti pojedes 200 gr pirnca dnevno znci da si uneo 160 gr UH
itd it dit
ima tema i o tome kako da meris
ili ti probaj odokatavino pa vidi ako se topis onda je ok,a ako nije jbg..onda nesto ner adis kako treba
neznam kako drugacije

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #54 poslato: Februar 11, 2013, 04:52:54 posle podne »

2 posle toga da odes na temu 1,2,3 trbusnjaci za leto su tu, i kopiras i primenis jelovnik sa prve strane od reci do reci.

3 uzivas u svojim trbusnjacima za leto

nmg da nadjem temu ovu pa ako mozes samo da ostavis link

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
« Poslednja izmena: Februar 12, 2013, 06:40:49 pre podne vlado0550 »

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #56 poslato: Februar 21, 2013, 08:46:07 posle podne »
Pa ono.. prosecan fubaler ima 65 kg. Pa sta taj ima da gubi? On vise ni nema prostra za gubljenje. Fudbaleri nemaju ni grama sala.  Pa kao i maratonci, trce nedeljno preko 100 km i isti su godinama.. Poznajem ovde kod nas u Kuli bas puno maratonaca, i isti su godinama jer su dosli do nekog svog maksimuma po pitanju mrsavosti.
Ja brate imam 91- 92  kg, ja imam sta da gubim...
Pogotovu sto  bi  meni kardio bio ogromna promena, jer ga  nisam uopste radio.. Po nekoj logici bih trebao da topim masti ako se ne varam. A ja ne pricam o profesionalnom bavljenu bodi bildinga, vec samo da skinem nekih 5-7 kg i to je to.. Ja sam visok 183 cm, i imam malo sala na stomaku, nista vise..  Voleo bih da od tih 5-7 kg skinem najvise masti i to je to.. Nisam ja debeo, nisam cak ni puniji, samo imam par KG na stomaku.. Ne pricam o skidanju 40-50 kg sala  pa da meni sada treba par hiljada Evra da bih doveo liniju.

Evo ovako, ajd da i ja napisem svoj prvi post, iz nekog licnog iskustva bavljenja sportom i regulacijom ishrane tokom god, a zatim i mrsavljenjem...

Kao prvo, to sto kazes za fudbalere, to nije tacno - uvek ima sta da se skida, makar to bili i misici. ;)

Drugo, to sto si visok 183 a imas 92 kg ne govori nista, ali to sto mislis da imas oko 7 kg sala NA STOMAKU govori puno - ili ne znas koliko treba da skidas ili imas jako puno sala na stomaku, sto opet, govori mnogo i o tvom treningu i o tvojoj ishrani.

Trece, nema potrebe da gines radeci kardio satima i sto puta dnevno. Ja ga radim svaki dan izmedju 20 i 30 min, ali kvalitetnog kardio treninga, uz cestu promenu ritma, a ne monotoni dzoging na traci ili umereno vrtenje pedala, a ZENSKO sam i imam MNOGO kg za skidanje, pa skinuh 20 kg za 3 meseca uz regulisanu ishranu i 4 x nedeljno teretane.

Ishrana:
 - mani se ti druze sardina i pohovane piletine. Uzmi brate foliju ili onaj papir za pecenje i naredjaj unutra filete oslica, pastrmku, pile, curku, sta god. Stavi zacine koje hoces, mazi maslinovim uljem ako hoces i gurni u rernu na 150 C - ukusno do besvesti, a pece se samo, a i jako je zdrav nacin pripreme;
 - umesto sto imas milion grama UH dnevno (u proseku, time sto pijes pola litre mleka dnevno si vec uneo 30-ak grama UH i isto toliko masti mimo racunanja). Da ne pricam da ne mozes pirinac da trpas od oka ako hoces da smrsas - 100 gr pirinca ima neko ludilo od 80-90 gr UH a 100 gr pirinca je otprilike jedna solja presnog pirinca.
 - I poslednje, ali ne i najmanje vazno - time sto pohujes hranu, pijes gomilu mleka, jedes voce i pijes enormne kolicine dekstroze, utrpas oko 300 gr nezdravih masti i UH - i eto ti viska o kome pricas.
 - Ides redovno u teretanu, imas testosteron na svojoj strani i bolji metabolizam nego ja - izbaci pohovano, izbaci sardine, peci meso o ribu, izbaci mleko i svedi se na nekih 100 ml dnevno, o'ladi sa dekstrozom, i Bog da te vidi. :)
 

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #57 poslato: Februar 27, 2013, 03:11:31 posle podne »
Evo sada ovako da napisem sto se tice samo ishrane kako sam uneo neke promene, pa da vidim sta mislite:

1) 150 gr ovsenih pahuljica sa 3dc melka od 0,6 % masti  i tri cela kuvana jaja.
2) Oko 200 gr pilceg mesa kuvanog na vodi sa brokolijem
3) oko 300 gr piliceg mesa kuvanog na vodi sa rizom
4) tunjevina iscedjena i proprana sa 2 belanceta i malo luka, ili sta vec... gadno mi samo bez necega..

Evo, to sam onako nesto razmisljao da vidim da li je sada bolje. Teretanu i kardio nisam pisao, vec samo ishranu da vidim sta sada mislite? Nisam ni gramazu ugljenih hidrata pisao, jer to radim po osecaju.
Kako sada zo izgleda, ne jedem przeno, ne jedem masno.. Cak perem i tunjevinu.
Znam da pahuljice ne treba sa mlekom, ali stvarno je odvratno sa vodom, tako da to ne mogu bez mleka..
Uz to dodajte da radim bar 3 kardia na prazan stomak nedeljno i da idem u teretanu 4-5 puta i radim sa tegovima.
Ako sada ne valja,  i ako sada ne pocnem da gubim salo, onda stvarno ne znam...

Dosad bi trebalo da bude rezultata...
Jesi li ispostovao ovo sto si napisao ?
Sta sad kaze vaga ?
Ili si odustao od ovoga ???

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Da li mi vredi da pokusam da skinem salo bez suplemenata?
« Odgovor #58 poslato: Mart 02, 2013, 07:56:50 posle podne »
moje iskustvo:
rotacija UH (+2 nedelje low carb) i trening (kardio-plivanje i trcanje + upper/lower u teretani) - bf sa 25% na 14%
od supsa: whey i dekstroza, bez sagorevaca
You don't get the ass you want by sitting on it!