April 29, 2024, 01:57:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)  (Pročitano 15149 puta)

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« poslato: Februar 17, 2011, 02:09:40 posle podne »
Slucajno sam obratio paznju na ovaj proizvod emituje se na pinku top shop .. Privuklo mi je paznju pa zelim da cujem vase misljenje ..
Rec je o tiganju sa mrezom od titanijuma za koji ulje nije potrebno .. Sta mislite o ovome?? DA li je pametno kupiti i poceti sa primenom??

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2011, 02:13:04 posle podne »
Koliko znam i na teflonu tj(tefalu) se nista ne lepi koristi provereno....Koliko sam ja vido,jos na reklami,na te spider izbocine se bas i lepi zagoreva malo hrana..

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #2 poslato: Februar 17, 2011, 02:14:34 posle podne »
Ne mogu pricati nisam probao ali pre tv ne izlgleda bas tako :) Ne znam samo me zanima vase misljenje :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #3 poslato: Februar 17, 2011, 02:17:11 posle podne »
izgleda ok
ali tako sam cuo i za keramicke tiganje,pa sam uzeo jedan i bacio posle 15 dana... ;)
tefal mi je proveren
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #4 poslato: Februar 17, 2011, 04:16:44 posle podne »
Otso ja na sajt gde reklamiraju tiganj i pronadjem ovo>
3. Vegeterijancima nedostaje proteina

Vegeterijanska hrana u suštini sadrži manje proteina od mesa ali, sa druge strane,ovo je i prednost jer previše proteina može uzrokovati kamen u bubregu, srčane bolesti, pa čak i neke vrsta raka!
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #5 poslato: Februar 17, 2011, 04:31:11 posle podne »
Otso ja na sajt gde reklamiraju tiganj i pronadjem ovo>
3. Vegeterijancima nedostaje proteina

Vegeterijanska hrana u suštini sadrži manje proteina od mesa ali, sa druge strane,ovo je i prednost jer previše proteina može uzrokovati kamen u bubregu, srčane bolesti, pa čak i neke vrsta raka!
to moze i vit c xD
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #6 poslato: Februar 17, 2011, 04:31:47 posle podne »
Vidis ti to...

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #7 poslato: Februar 17, 2011, 04:32:53 posle podne »
sve da bi prodali proizvod makar krsili sve moguce granice,pare su chudo xD

Van mreže djura100

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #8 poslato: Jul 09, 2011, 01:07:01 posle podne »
Evo,ovako ja zaista znam da se nista nelepi na titanijumskoj mrezi,i sa tim sam kupio sider pan,i samim tim cim sam ga dobio hteo sam ga isprobati,i znate sta? zapanjen sam! prvo sto sam pravio u tom (onom najmanjem sto se dobije bez poklopca) palacinke bez ulja ili masti stv nisam znao sta cu od radosti i setih se ja kako onaj dune i podigne se palacinka ali sam ja tako duno da mi je ona poletela iz tiganja na zid pored :( ali posto je bez ulja samo malo se zid ugrejao...bez masti ....nije bio masan znaci to su bile najukusnije palacinke koje sam pravio,onda sam pekao ribu ali sam se bijao da se nezalepi i uzeo sam malo parce filetai stavio da se pece,stv. se nista nelepi,jest da je imao na pocetku cudan ukus kao ono u fori kad te neko pita kakva je ta riba bez u lja? zaista malo cudna ali je jako ukusna posle 2-3 zalogaja i sve sto je on radio ja sam takodje,a i ima sve zlatnu koricu i divnog je ukusa zaista ga iz srca preporucujem,kupio sam ga cim je izasla reklama davno...ali se jos drzi kao nov je nista mu nefali cisti se brzo i lako...:D slobodno ga mozes kupiti

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #9 poslato: Jul 09, 2011, 04:04:48 posle podne »
djura100
Koliko dugo ga imas? I javi nam posle 1-2 godine kako se drzi. Jer je mene iskustvo naucilo da i najgori teflonski tiganji budu super u pocetku, ali posle...

Ja mogu da preporucim ovaj http://www.tehnomanija.rs/katalog/tefal-tiganj-te-65004.html
Imam ga 2 godine i isti je kao i dana kada sam ga kupio (cak nije ni boju promenio), a koristim ga 2-3 puta dnevno, svaki dan. Tezak je celo kilo.

Kad kupujete teflonske tiganje:
-gledajte da je kvalitetan teflon koriscen, da ima vise sloja, kao i sloj protiv grebanja (neki su bolji, neki gori)
-da je sto tezi (gledajte od cega je pravljeno dno. Cini mi se da su celik i gvozdje najbolji, ali ne drzite me za rec). Ovi laki su od aluminijuma, koji je jos jako tanak, pa se posle par koriscenja iskrivi, pa przi samo po obodu, a u sredini ne.
-da na njemu izricito pise da moze da se koristi metalno posudje (gvozdena viljuska, kasika...)
-Ali ipak u njemu koristite SAMO teflonsko posudje (spatule, kasike, viljuske, ona stipaljka za okretanje mesa, kutlaca...)
-Kad ga perete pazite da ga ne ogulite (koristite samo "meksu" stranu sundjera, a ne grubu. Zicu ni slucajno.)
-Nikad u vruc tiganj ne sipajte hladnu vodu. Niti obrnuto.
-Dobro obratite paznju da li je namenjen za "obicnu" ringlu, za otvorenu vatru (plin) ili za indukcionu ringlu. Najbolje je kupiti onaj koji moze i na indukcionu (najgora od svih ringli), ali ga ipak koristi na obicnoj.
-Ne ostavljajte ga praznog na upaljenoj rignli, ako ga ne koristite. Dobro je i da se ne koristi bas najaci stepen na ringli.
-Ako vam je nesto zagorelo i zalepilo se za tiganj (sto se prakticno nikad ne desava), sacekajte da se ohladi, sipajte mlaku vodu i deterdzent i sacekajte par minuta, a onda isperite.
-Ako vam je to nesto zagorelo i zalepilo se, kad sve izvadite iz tiganja, i sklonite tiganj sa ringle, onda papirnim ubrusom samo obrisite tiganj kao ovi na reklami za ovaj titanijmski. Sve ce se zalepiti za ubrus, tako da cete izbeci ovaj prethodni korak koji sam naveo.

Sto vise pravila ispostujete, duze ce vam tiganj trajati  ;D

Van mreže tosve

  • Član
  • *
  • Poruke: 1

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #11 poslato: Februar 12, 2013, 11:28:37 pre podne »
Ja ga koristim vec oko godinu dana, ne smes stavljati previse ulja jer ce se unistiti materijal. Tj ne smes prziti nesto u 2 prsta ulja jer sam video da se materijal unisti i onda tu lepi na tom mestu. Sjebali mi tiganj jbg :D Ali dobro, dobijes 3 komada u kompletu. Najmanji je zgodan za npr. 2-5 jaja kada pravis, a u najvecem mozes odjednom po 800g mesa peci, jako je velik.

Sipas jako malo ulja u tiganj, razmazes prstima i obrises ostatak sa salvetom, znaci samo da bude vlazno. Nista se ne lepi. Jaja kada ispecem samo istresem u tanjir, znaci samo skliznu napolje. I taj materijal se ne ljusti ni nista.

Opere se za 10 sekundi, samo topla voda malo sundjerom i sve sidje dole bez ribanja.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Spider pan.. (bez ulja ) tiganj :)
« Odgovor #12 poslato: Februar 12, 2013, 11:30:26 pre podne »
Fenomenalna stvar, meni traje od maja prosle godine. Samo obazrivo ciscenje
Men sana in corpore sano !