April 29, 2024, 08:13:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sustanon 350 - metan  (Pročitano 9336 puta)

Van mreže stexvuk

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Sustanon 350 - metan
« poslato: Februar 11, 2013, 02:36:42 posle podne »
Pozdrav svima,  zelim  da se posavetujem  oko  kure sa sust-metanom. Imao  sam  pre toga jedino  ako  se to  moze nazvati  iskustvom  sa metanom  koga sam  uzimao  4 sedmice po  30 mg.  Bavim  se borilackim  sportom  ali  radim  i  tegove . Imam  24 god visok  sam  1,80   tezak 91 kg    ,  bf mi  je oko 15 %. Staz sa tegovima mi  je oko  8-9  meseci  .  Sto  se ishrane tice ajde da kazem  da je solidna( kolko to  novcane mogucnosti  dozvoljavaju) ali  nameravam  da je jako  pojacam  pre ,  za vreme i  posle kure( Pasce tu  neki  kes) . Od kure zelim  pre svega da masu  i  snagu  a da istovremeno  zadrzim  eksplozivnost i  brzinu( posto  nameravam  da se takmicim) . Ishranu  cu  srediti  do  maksimuma -meso ,   mleko  jaja...  Od metana tih  4 sedmice sam  dobio  3 kg koja sam  i  zadrzao  u  potpunosti, ali  na pocetku  sam  dobio  serum  flu(simtomi  prehlade -a nisam  bio  prehladjen).   Nameravam  da uzimam  osam  sedmica sust- 500 mg nedeljno i  metan  30 mg dnevno  ,  s tim  sto  bih  sust uzimao  dva puta nedeljno  ( ponedeljak - cetvrtak) po  250 mg.  Inace kondicioni  i  tehnicko  brzinski  treninzi  mi  nedaju  da podignem  mnogo  kilazu posto  ih  kombinujem  sa treninzima sa tegovima... Inace sam  dosao  u  posed bocice sust 350  od 10 ml  sterox laba ( treba da uzmem  jos) pa me zanima kako  se on  racuna ,  koliko  u  1 ml ima mg testosterona?  Svaki komentar iskusnih  clanova je dobrodosao . A da dali  je i  u  kojoj  meri  potrebno  uzimati  zastitu  tokom  ove kure i  koju  vrstu?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2013, 02:39:35 posle podne »
Nema zastite. Nolvu drzi pri ruci ako krene gino.

Na tvom mestu pre bih isao depo. Sust... kakve vajde od njega?

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2013, 02:43:04 posle podne »
Nema zastite. Nolvu drzi pri ruci ako krene gino.

Na tvom mestu pre bih isao depo. Sust... kakve vajde od njega?

Takodje glasam za depo umesto susta . I plus jeftinije .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2013, 02:59:36 posle podne »
A moze i da krene depo pa da doda sus, kad vec ima bocicu...

Sus 350 10ml - 1ml - 350mg.
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže stexvuk

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2013, 03:08:25 posle podne »
Ok  prihvaticu  taj  savet . Posto  mi  je dobra genetika sta mogu  da ocekujem od testa,  i  kakav on  ima uticaj  na brzinu ,  znam da metan  tu  pomaze. Dali  je 500 mg testa nedeljno  dovoljno ?  Unapred hvala momci  na
odgovorima i  strpljenju.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2013, 03:12:26 posle podne »
Ok  prihvaticu  taj  savet . Posto  mi  je dobra genetika sta mogu  da ocekujem od testa,  i  kakav on  ima uticaj  na brzinu ,  znam da metan  tu  pomaze. Dali  je 500 mg testa nedeljno  dovoljno ?  Unapred hvala momci  na
odgovorima i  strpljenju.

Ako si se vec odlucio na hemiju , pripazi na ishranu maksimalno , da bi tu i tamo imao lean dobitke sa sto manje vode jer ce te dodatna samo usporiti .

A sto rece da dobijes masu a da zadrzis brzinu , ne znam bas koliko je to moguce ;)

I da , dovoljno ti je 500 mg iz 2 puta nedeljno , nolvu drzi pri duci . . .

POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2013, 04:22:22 posle podne »
Hoces da dobijes masu ali ne smes mnogo da podignes kilazu, a hoces 2 AAS koji zesce aromatizuju, i zelis da zadrzis brzinu i eksplozivnost.

Ne stima mi tu nesto.


Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2013, 05:15:21 posle podne »
Kojim sportom se bavis i opisi trening u teretani?

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2013, 06:11:19 posle podne »
A moze i da krene depo pa da doda sus, kad vec ima bocicu...

Sus 350 10ml - 1ml - 350mg.
A mozda bi bolje bilo prvo da krene sa sust.

Van mreže stexvuk

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #9 poslato: Februar 11, 2013, 06:33:22 posle podne »
Hocu  da podignem  masu  i  povecam  snagu ali  pritom  zadrzim  sto  vise brzinu ,  to  je cilj.    A sto  se treninga tice  ozgledaju  ovako  prvi  dan grudi podlaktice  ( krecem  sa kosim  bencom i  radim  oko  3 do  4 vrste vezbi sa vecim  opterecenjima sa malim  smanjenjem  po  serijama). Podlaktice po  3 za gornju  i  donju.    Drugi  dan samo  noge i  listovi  ( slican  broj  vezbi) i  ukljucujem  trbusnjake.     Treci  dan ledja  trapez  ( cetiri  seta po  vezbi  sa vecim  opterecenjem - oko 4 vrste vezbi  za ledja + trapez)  Cetvrtog dana ide (odmor od tegova ) ,  a ustvari  radim  kik  boks trening ( kondicija brzina tehnika)  .   Peti dan biceps triceps  tri  vste vezbi  za triceps po  trei  ponavljanja isto  je i  kod bicepsa.    Sesti dan  ramena solo  ( prednje 2 vrste vezbi  po  3-4 seta ,  srednje isto  i  onda jedna vezba za zadnje rame po  4 seta)  Sedmi dan radim  isto  trening sa kik  boksom - kondicija tehnika eksplozivnost.   Periodicno  ubacujem  po  dan  pa ponekad i  dva dana odmora u  zavisnosti  od potrebe organizma.   Dnevno  nekad pored tegova radim  i  vezbe eksplozivnosti,  i  da dodam  na kraju  da i   na kik  boks treninzima radim  i  trbusnjake.

Van mreže stexvuk

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #10 poslato: Februar 11, 2013, 06:36:10 posle podne »
A da ,  u  pitanju  je kik  boks . Takodje da napomenem  da sam  razgiban  ( jako  dobro , takodje bitno ) uprkos tome sto  radim noge.

Van mreže stexvuk

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #11 poslato: Februar 11, 2013, 06:40:18 posle podne »
Izvinjavam  se za gore nacinjenu  gresku  u  odgovoru,  nisu  tri  ponavljanja vec tri  seta ,  a ponavljanja je oko  10-8. Js jednom  se izvinjavam.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #12 poslato: Februar 11, 2013, 07:08:23 posle podne »
Bato, ovo sto si ti naumio se ne radi tako.
-Rasparcavanje misicnih partija rusi motoriku za pokrete koji tebi trebaju.
-Previse treninga
-Ledja posle nogu se ne rade,ako se radi snaga i sl
-2-3 treninga sa tegovima nedeljno.Cucnjevi, potisci, nabacaji, skokovi,plio sklekovi i sl su vezbe za tebe..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #13 poslato: Februar 11, 2013, 08:17:26 posle podne »
I imas doping kontrolu. cisto ono usput komentarisem ;)

Van mreže stexvuk

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Sustanon 350 - metan
« Odgovor #14 poslato: Februar 11, 2013, 09:16:25 posle podne »
I sam  sam  shvatio  da je puno  kad sam  krenuo  da pisem  o  tome,  ovako  mi  i  nije delovalo  puno .Prihvaticu  savet. Izmenicu  te treninge .