April 19, 2024, 02:22:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Musli  (Pročitano 6723 puta)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Musli
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:26:32 posle podne »
Dobro, dobro, što se toliko vređate. I čak nisam bila toliko hejterka koliko sam mu dala životni savet a to je da proveri informacije koje čuje. Jer onda dođemo do ovoga: kaže mi drugarica pre neki dan u kafiću kako neće da naruči kiselu, iako joj se pije, jer ona navodno razgrađuje mišiće. Tako, odjednom, fljas kolosalna glupost pade, druga drugarica za stolom prihvatljivo klima glavom, ja ih sve gledam i lagano da je ja nisam prekinula i pitala: Otkud ti to?, njoj bi ta izjava prošla, to bi se proširilo dalje, i tako eto neki kvazi intelektualci studenti šire debilizme unaokolo. Zato sam ispizdela na njegovo: SVI MI KAŽU. Otud moja molba da se posvetiš razmišljanju. Veruj mi i meni je trebalo vremena da skapiram šta je fora sa šećerima, insulinom, bla bla bla, ali nisam rekla ŠTO MI NIKO NIJE REKAO PRAVI RAZLOG. Neće da ti kažu, mućni glavom. Eto, pa se ti sad vređaj, druskaj, ali iskreno, naterala sam te i iščitao si sve što si mogao i sam pre nego da postaviš pitanje, a tek ti YoungStrong što si mogao bez da otvaraš 2564851536168 temu o musliju.
suck it up, buttercup

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Musli
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:29:10 posle podne »
Toliko jednostavna stvar, a to je koliko secera ima musli, a ima ga vise nego ovsene. Mali milion stvari zasto su ovsene bolje od muslija, a to se sve moze naci pomocu "pretrage".

I da, potrebno je mucnuti glavom. Al sad sto se neko uvredi na to... njegova stvar.

Samo ukucaj musli na pretragu i da vidis sta ce da izadje. Al ne lakse je otvoriti temu i cekati sve na gotovo, to je vas problem. Uzeti sesti, citati ma gde to bre da se radi danas, ima pacenika koji ce na sve da daju odgovor, al kad se to ne desi, onda se uvredite i cuvena recenica "Ako nemas sta pametno da napises zaobidji". Razmazeno sve.
« Poslednja izmena: Oktobar 16, 2013, 07:34:46 posle podne BUKAS »

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Musli
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:34:09 posle podne »
Pa zar nije jednostavnije da mu odgovorite u 2 rijeci kratko-jasno, nego da ga tjerate da mucne glavom itd pa da se prica nepotrebno duzi i da se prepucavate.
A milena, bio sam novi kad sam otvorio temu, nisam znao kako to sve ide. evo ja ti se izvinjavam zbog toga :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Musli
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:35:53 posle podne »
Pa zar nije jednostavnije da mu odgovorite u 2 rijeci kratko-jasno, nego da ga tjerate da mucne glavom


Bolje je za njega da ga nateras da upotrebi mozak kad ga vec ima. Tako se cini usluga i dolazi do razvoja sposobnosti da se sam dodje do resenje.

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Musli
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:38:41 posle podne »
Pa poenta ovog foruma valjda jeste da dobijes info brzo i lako zar ne? a moze se na google nac odgovor na sve, ima i na engleskom pa prevodi bla bla.. po toj logici nemoj nista pitati na forumu, sve ima na netu.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Musli
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:44:32 posle podne »
Zasto bre ovoliko rasprava oko muslija...
Prosto,pun je secera.Ko hoce neku slicnu varijantu,neka uzme i neka pomesa razane,ovsene pahuljice,neka doda malo suvog grozdja,ako bas mora,malo oraha,lesnika ili badema,i neka jede sa whey proteinom ili jajima.
Mada,pored ovsenih,pirinca,ne znam cemu musli...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Musli
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:50:10 posle podne »
Aj sad mucni glavom. Dodjes ti pitas za musli, pa dodje drugi pita za musli i svi otvorite nove teme. Na sta ce to da lici?

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Musli
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:52:42 posle podne »
Aj sad mucni glavom. Dodjes ti pitas za musli, pa dodje drugi pita za musli i svi otvorite nove teme. Na sta ce to da lici?
Na "Svinjariju"
Be patient,results will come !!!

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Musli
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:55:07 posle podne »
Pa ti ako si nekakav moderator i smeta ti sve to ti imas pravo da obrises sve nepotrebno zar ne? a ja sam ovu temu otvorio ne znajuci da postoji ista takva, bio sam nov itd.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Musli
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 16, 2013, 07:57:32 posle podne »
Pa zar nije jednostavnije da mu odgovorite u 2 rijeci kratko-jasno, nego da ga tjerate da mucne glavom itd pa da se prica nepotrebno duzi i da se prepucavate.
A milena, bio sam novi kad sam otvorio temu, nisam znao kako to sve ide. evo ja ti se izvinjavam zbog toga :D

Znaš onu "Bolje je čoveka naučiti da peca, nego mu pokloniti tovar ribe"? E o tome se radi.

A što se tiče dve rečenice, ti bi mogao da se malo pozabaviš ovom starom kineskom jer:
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25377.msg361865.html#msg361865
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25377.msg361203.html#msg361203
itd.
suck it up, buttercup

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Musli
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 16, 2013, 08:02:17 posle podne »
Milena, ta aqua viva je stvar koju sam mali milion puta vidio da piju po teretanama, klubovima itd. a sto se tice suncokreta, predstavljaju nezasicene masti i pride je veoma jeftin, pa zato pitam. Ja ne mislim da sam najpametniji i zato pitam.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Musli
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 16, 2013, 08:13:30 posle podne »
Jesam, nekakav sam.