April 20, 2024, 01:41:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevaci masti za dosta kg-a.  (Pročitano 3556 puta)

Van mreže forser

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Sagorevaci masti za dosta kg-a.
« poslato: Februar 17, 2013, 07:56:08 posle podne »
Pozdrav svima, novi sam na ovom forumi pa se izvinjavam ako ova tema postoji vec.
Sve u svemu da ne duzem i objasnjavam, da li neko zna neki dobar sagorevac masti, hteo bih da skinem oko 10 kg, znam se moram pozabavim i oko ishare i treninga. Molim ako neko zna neki dobar da mi poslaje PM ^^ ili ako je negalan da mi napise ovde na forumu.
Hvala.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sagorevaci masti za dosta kg-a.
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2013, 08:00:48 posle podne »
Pozdrav svima, novi sam na ovom forumi pa se izvinjavam ako ova tema postoji vec.
Sve u svemu da ne duzem i objasnjavam, da li neko zna neki dobar sagorevac masti, hteo bih da skinem oko 10 kg, znam se moram pozabavim i oko ishare i treninga. Molim ako neko zna neki dobar da mi poslaje PM ^^ ili ako je negalan da mi napise ovde na forumu.
Hvala.

Treba da sredis ishranu, a tek na kraju dolazi sagorevac AKO ti i bude potreban.

Ishrana:
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html
Sagorevaci:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=190

Van mreže forser

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Sagorevaci masti za dosta kg-a.
« Odgovor #2 poslato: Februar 18, 2013, 02:51:52 posle podne »
Izvinjavam se sto sinoc nisam odgovorio.
Hvala na neverovatno brzom odgovoru :)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Sagorevaci masti za dosta kg-a.
« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2013, 10:31:55 pre podne »
ako tek pocinjes sa mrsavljenjem, najveci sagorevac ce ti biti dobra ishrana+treninzi(kardio+tegovi) a sagorevaci bi ti ovde dali jako mali procenat..ja bih taj sagorevac ostavio kada se gubitak masti malo uspori.
Tj mogao bi zbog psiholoskog efekta uzeti za pocetak neki slabiji,a tek kasnije neki jaci sagorevac. Msm mozes ti sve idealno odraditi kao PRO i imas 2-3 nedelje fantasticne rezultate, al na period kroz 2-3 meseca bi ti rezultati bili mnogo bolji gore navedenim pristupom.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevaci masti za dosta kg-a.
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2013, 10:40:58 pre podne »
ako tek pocinjes sa mrsavljenjem, najveci sagorevac ce ti biti dobra ishrana+treninzi(kardio+tegovi) a sagorevaci bi ti ovde dali jako mali procenat..ja bih taj sagorevac ostavio kada se gubitak masti malo uspori.
Tj mogao bi zbog psiholoskog efekta uzeti za pocetak neki slabiji,a tek kasnije neki jaci sagorevac. Msm mozes ti sve idealno odraditi kao PRO i imas 2-3 nedelje fantasticne rezultate, al na period kroz 2-3 meseca bi ti rezultati bili mnogo bolji gore navedenim pristupom.

ajde jedan pametan post od jutros od tebe :D

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Sagorevaci masti za dosta kg-a.
« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2013, 10:45:29 pre podne »
ako tek pocinjes sa mrsavljenjem, najveci sagorevac ce ti biti dobra ishrana+treninzi(kardio+tegovi) a sagorevaci bi ti ovde dali jako mali procenat..ja bih taj sagorevac ostavio kada se gubitak masti malo uspori.
Tj mogao bi zbog psiholoskog efekta uzeti za pocetak neki slabiji,a tek kasnije neki jaci sagorevac. Msm mozes ti sve idealno odraditi kao PRO i imas 2-3 nedelje fantasticne rezultate, al na period kroz 2-3 meseca bi ti rezultati bili mnogo bolji gore navedenim pristupom.

ajde jedan pametan post od jutros od tebe :D

Da ne kazu ljudi da sam nekomunikativan - pa rekoh da ne popijem ban zbog spamovanja hahaha
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevaci masti za dosta kg-a.
« Odgovor #6 poslato: Februar 19, 2013, 11:36:40 pre podne »
Citat
pa rekoh da ne popijem ban zbog spamovanja

ma jok  ;D


Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Sagorevaci masti za dosta kg-a.
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 18, 2013, 06:46:06 posle podne »
Ljudi sta mislite koliko sagorevac moze da vam pomogne u skidanju masti ? 10-15% ? uz ishranu i trening podrazumeva se

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Sagorevaci masti za dosta kg-a.
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 18, 2013, 08:45:21 posle podne »
Ljudi sta mislite koliko sagorevac moze da vam pomogne u skidanju masti ? 10-15% ? uz ishranu i trening podrazumeva se
Pa nemozes bas da gledas na % kao sto su vec rekli gore,najbolje da se ostave za kraj tj pred kraj kad se uspori skidanje pa cak i stane.Ako uzmes na pocetku kasnije ti nece bas nesto dati preterane rezultate.Ako ako bas hoces odgovor to je negde 10-15 % ako su neki jaci "mozda" 20%.
Be patient,results will come !!!