April 25, 2024, 08:46:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Savjet  (Pročitano 6186 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Savjet
« Odgovor #15 poslato: Novembar 09, 2006, 01:23:58 pre podne »
Nogama bih posvetio poseban dan, ne znam zasto za grudi 5 vjezbi a za noge 3 vjezbe koliko sam shvatio u istom broju serija... ne bih radio kardio treninge po 60 minuta, lagane kako kazes... licno preferiram kratke intezivne intervalne treninge... s obzirom da radis i da ti bodybuilding nije na prvom mjestu organizovao bih sebi treninge na taj nacin da budu kratki ali intezivni, tako da ti nebi oduzimali previse vremena i da bi ti mogli ostaviti dovoljno vremena za oporavak... ako korigujes ishranu mozes svakako rijesiti se tih 4kg vrlo brzo, tako da je sigurno tu kljuc...

Evo ti i konkretan prijedlog...

Ponedjeljak: Grudi i biceps - 3 vjezbe za grudi 2 za triceps
Utorak: Noge, stomak - 4-5 vjezbi za noge, 2-3 vjezbe za stomak
Cetvrtak: Ramena, triceps 3 vjezbe za ramena, 2 za triceps
Petak: Ledja, stomak - 4 vjezbe za ledja, 2-3 za stomak
Mjenjao bih vjezbe, znaci ako jedne nedjelje radim grudi sa dvorucnim tegovima, iduce bih radio sa jednorucnim, takodje nemam nista protiv kvalitetnih masina, pa kombinuj...

Nakon svakog treninga sa tegovima bih odradio intervalni trening na nekom od rekvizita, recimo na nekom dobrom steperu mozes i da mijenjas... i to 2-3 minuta zagrijavanja, 10 serija 1 minut sprint, 1 minut laganije, i na kraju jos 2-3 minuta hladjenja... imas negdje na forumu tacno objasnjeno koliki ti je cilj otkucaja u ovom minutu sto zovem sprint a koliki u laganijem minutu...
Ostalim danima bih odmarao od teretane i treninga...

Ovo bi moglo da ti odgovara, znaci 4 treninga nedjeljno koja nebi sa kardiom trebala da traju vise od 80 minuta, a sto uz na prvom mjestu kvalitetnom ishranom moze da ti donse rezultate a da ipak imas dovoljno vremena i volje za druge zivotne aktivnosti...

Pozz
« Poslednja izmena: Novembar 09, 2006, 01:34:40 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savjet
« Odgovor #16 poslato: Novembar 09, 2006, 08:04:45 pre podne »
odlicno valdar...

enurance..ovo sto je vladar napisao mkozes da uzmes kao odlican primer planksog programa treninga..

dalje...opet doalzimo do konfuzije...hoces da skines 4 kg oko struka i da imas lepo misicavo telo i dobru kodicju..

dakle..dobra kondicija i nije toliko problem.

ali..

od kuda tebi ideja da ti bas ta 4 kg onemugacavjo lepo misiciva telo kako ti kazes..i da imas samo 4 kg viska..

buraz...4 kg ces da skines za 15 dana i koliko se budes drzao recimo vladrevog programa..

ali....svi trenizi na ovom svetu i sva doba volju koju vidim da imas..nece ti pomoci ako nemas onsovu...

a to je..

SREDJENA ISHRANA.....ona je glavna u celopj prici..

ako se hranis u mcdonadlsu ..bolje..nemoj ni pocimati sa bilo cim....

ovo je iskreno..hocu d akzem..bolje je da vwzbas bilo kako naravno..neko nikako...ali onda nemoj ocekivati nikakve drmaticne rezulatate..

ako si listao forum.moga si da vidis da jako mnogo vremena i jako mnogo tema ima pod topicom....ISHRANA....to nije za dzaba..veruj

Van mreže Endurance

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Savjet
« Odgovor #17 poslato: Novembar 09, 2006, 10:09:16 pre podne »
Jos jednom hvala, prije svega Vladaru i Pedji koji su imali strpljenja i razumjevanja za moje potrebe, zelje i nacin na koji sam ih opisao.
Za aerobni trening nece biti poteskoca, odavno imam pulsmetar, a na forumu sam procitao teme o aerobnim zonama i broju otkucaja koje se poklapaju sa mojim informacijama.

Ishrana...Znam koliko je bitna ishrana, ali prije nego postavim pitanja na tu temu, a zasigurno hocu, procackacu jos po forumu. Otezavajuca je okolnost da sam zaposlen i da vjerovatno necu moci u potpunosti ispostovati sto bih zelio, ali sam siguran da alternative postoje, da se na forumu nalaze i ljudi sa problemima i zeljama slicnim mojim i da ce dati svoje misljenje.
Jos jednom, hvala. Iskreno, citajuci forum ovakvu vrstu pomoci sam ocekivao, zato sam vam se i obratio.
Veliki pozdrav.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Savjet
« Odgovor #18 poslato: Novembar 09, 2006, 12:42:29 posle podne »
I ja sam radio preko dana od devet do pet...sve moze da se uklopi...ako zelis naravno. Skuvas belo meso...malo rize...neku tunu...ti ces sebi najbolje iskombinovati..stavis u kutiju od sladoleda...i klopas...ne trebaju ti ni pekare...hamburgeri i ostale gluposti koje ljudi obicno jedu na poslu...jos ako si u mogucnosti i neki Whey da ukombinujes...to ti je to.

Van mreže Endurance

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Savjet
« Odgovor #19 poslato: Novembar 09, 2006, 02:50:54 posle podne »
I ja sam radio preko dana od devet do pet...sve moze da se uklopi...ako zelis naravno. Skuvas belo meso...malo rize...neku tunu...ti ces sebi najbolje iskombinovati..stavis u kutiju od sladoleda...i klopas...ne trebaju ti ni pekare...hamburgeri i ostale gluposti koje ljudi obicno jedu na poslu...jos ako si u mogucnosti i neki Whey da ukombinujes...to ti je to.

Drago mi je da znam da vec postoji neko ko je bio u slicnoj situaciji i da je spreman tu informaciju podijeliti sa mnom. Javljam se cim malo vise procackam po ishrani.
Hvala!!!