April 29, 2024, 08:04:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ishrane i dobijanja na misicnoj masi  (Pročitano 5852 puta)

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Pomoc oko ishrane i dobijanja na misicnoj masi
« Odgovor #15 poslato: April 01, 2013, 01:02:48 pre podne »
Samo pojacaj ta jaja i vidjeces da nema potrebe za slaninom.. zasitice te i to dobro samo vise komada :) U taj obrok gdje jedes jaja.
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže nikolann

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pomoc oko ishrane i dobijanja na misicnoj masi
« Odgovor #16 poslato: April 01, 2013, 12:08:40 posle podne »
Ok, hvala :-) slaninu izbacujem, a za rucak ne mogu nista da uradim, i mislim da vecina onih koji su krenuli. U teretanu u mojim godinama imaju taj problem. Mozda je mleko malo problem ali prilagodjavam se. Nije meni problem 2kg whey-a vec gde sakriti, roditelji su mi malo alergicni na sve dodatke :-) jedino bi pakovanje od kg mogao sakriti, a tako skupo izadje..za no reaktor sam samo pitao da li bi radio uz cvrstu ishranu i takav nacin unosa proteina..koliko sam vas razumeo ne bi..sad opet razmisljam o bcaa..problem je takodje novac, tako da se ima para samo za jedan proizvod, ako nema svrhe da se kupuje nece se kupovati i kraj price :-)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pomoc oko ishrane i dobijanja na misicnoj masi
« Odgovor #17 poslato: April 01, 2013, 12:30:32 posle podne »
Nije problem ubaciti povremeno malo nemasnog suvog mesa sa jajima ako ih peces na teflonu, meni je to prljavi fetish kada nisam na dijeti, pod malo mislim da narezes 4-5 manjih snjitica, to je oko 40-50 grama mesa... :D