April 20, 2024, 06:28:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat  (Pročitano 29442 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #30 poslato: Mart 15, 2013, 11:46:55 pre podne »
Skakljiva tema... Niko ne zna kako ko posebno reaguje i posle neko kaze Pedja mi tako rekao zajebo me a momak nit jeo nit trenirao i pritom verovatno promenio nesto na svoju ruku.
Mislim da je to jedini razlog

upravo jedan od GLAVNIH
a i onaj drugih je sto se pojavilo trilion gurua koji su jucer poceli -ne prekjucer poceli da citaju forume,a jucer su uzeli dva plava srca i sebe smatraju kompetenim da nekoga savetuju,a pri tome naravno da sakrivaju pravo ime i prezime
jednostavno ne mogu i necu da se spustam na taj nivo da komentrasiem i ulazim u rasrpavu o tome

onaj ko me poznaje-zna jako dobro sta i kako razmisljam i mislim i to je to

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #31 poslato: Mart 15, 2013, 11:52:31 pre podne »
I treci razlog - koliko ste ljudi odvratili od aas jer nisu bili spremni za tu zaebanciju?!
Kad budes fizicki spreman, mozemo pricati do sutra na tu temu..do tad ocekujem da se stekne neko osnovno znanje o celoj materiji, al tad covek vec zna pravce koriscenja, a pitanja koja bi tada postavio su krajnje nijanse.

Eto npr mene zanima zasto neko ko se ne takmici koristi tren ? Da li zna kako tren reaguje na njega i sta on moze da napravi od oporavka? - uopste nije strano da se desava mukotrpna obnova hormonalnog panela, pa kad se presaberes i podvuce crtu kroz 6 meseci, skontas da bi mozda bilo bolje da si isao bez njega.
Naravno, ovo ne mora da bude slucaj i da neko uziva sve pogodnosti cvrstine i gustine koju tren daje.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #32 poslato: Mart 15, 2013, 12:05:47 posle podne »
Nema veze to...prije par godina nije bilo tako...Bas iz tog razloga kako ko reaguje treba i vise ljudi da komentarise...ja cu se mozda pronaci u tvom komentaru na neku kuru a mozda i necu i iz tog razloga samo...Fino je procitati misljenje od X ljudi...kao za hranu isto....Nekom godi neciji jelovnik nekom ne....I bas zato sto se radi o lijekovima nebi bilo lose ..visak komentara na skakljivu temu sto da ne..pusti sad kvazi strucnjake..ja govorim da ima dosta ljudi koji uce sa ovog foruma...i jedan sam od takvih...i bolje da se nesto u startu nauci kako treba nego da se luta i da se syebe zdravlje..Onaj ko nece da slusa mozes mu romane pisati on ce po svom..Koliko sam skontao citajuci forum ima dosta ljudi koji su mnogo stvari probali na sebi pa nije zgoreg da se nekad i prokomentarise...Odlicni komentari i daju "snagu" forumu .... ;)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #33 poslato: Mart 15, 2013, 12:24:25 posle podne »
this is NO BULLSHIT place :)
Svako ima svoje 'pravce', ali osnove ne mogu varirati..kao i ti, tako sam i ja sve naucio na ovom forumu i od ljudi sa ovog foruma. Treba se uvek prelistati i neka knjizica, ovde ima dobrih referenci da ne lutas, a onda to uporedis sa iskustvima drugih ljudi sa foruma.
Pa sad kad procetim neke od prvih svojih komentara, posteno se ismejem..a prvo sto sam naucio, da NE ZNAM koliko NE ZNAM i sto sam vise ucio sve manje sam znao :D ni sada ne znam sve, ali znam sta ne znam :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #34 poslato: Mart 15, 2013, 12:37:30 posle podne »
Citat
.Fino je procitati misljenje od X ljud

pa to"fino" je i dovelo do toga da svako sebi daje za pravo da komentarise ovako OSELTJIVE stvari
jel ovo su LEKOVI i igra sa ovim moze da bude VEOMA OPASNA
tako da je to sve SAMO NIJE FINO kada neka budala dalje savete nekome,a da ppojma nema o cemu prica,vec povrsno zna eng jezik i preveo je 43 reciencie za nekog stranog foruma..

sve je ,samo fino nije
kada je tj kada su OVE TEME U PITANJU

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #35 poslato: Mart 15, 2013, 01:08:36 posle podne »
Pa jednostavno ga izbrises..njegov komentar na tu temu i gotovo....Isto kao sto radis po temama o ishrani i suplementima...istina tamo nebrises komentare nego ti das svoj komentar i onda bi i budala skontala o cemu se radi..Tako i ovdje..posto su ovde stvari vrlo osjetljive...kad se pojavi takav neko jednostavno izbrises ili das svoj licni stav o tome i gotovo...Govorim ovo jer ne postoji vise forum(mislim na bivsu YU) gdje nema tih kvazistrucnjaka i zato nedozvoli da i ovaj forum postane takav....Odosmo u off jbg..
Pozz ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #36 poslato: Mart 15, 2013, 01:11:38 posle podne »
Pa jednostavno ga izbrises..njegov komentar na tu temu i gotovo....Isto kao sto radis po temama o ishrani i suplementima...istina tamo nebrises komentare nego ti das svoj komentar i onda bi i budala skontala o cemu se radi..Tako i ovdje..posto su ovde stvari vrlo osjetljive...kad se pojavi takav neko jednostavno izbrises ili das svoj licni stav o tome i gotovo...Govorim ovo jer ne postoji vise forum(mislim na bivsu YU) gdje nema tih kvazistrucnjaka i zato nedozvoli da i ovaj forum postane takav....Odosmo u off jbg..
Pozz ;)

nece ovaj forum  nece da se pretvori u njesra..ne brini...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #37 poslato: Mart 15, 2013, 01:50:54 posle podne »
@athletic man gde je bio absces? Koliko cesto si davao u to mesto?


Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #38 poslato: Mart 15, 2013, 04:11:36 posle podne »
@athletic man gde je bio absces? Koliko cesto si davao u to mesto?


imao sam problema sa gluteusom...imao sam silne dzombe po d@petu..ja mislim da je Bole kacio fotku na nekoj temi..isto od prilike..i predjem na noge...miksovao sam desni levi kvadriceps...mozda sam u levi dao 1-2 vise zato sto su pocele i noge da me bole, mesta uboda od prvog uboda su bila max 2-3 cm razdaljine...verovatno bez razloga ali sam se mnogo plasio da ne spicim nerv...i u jednom trenutku..zabadam u desnu..vadim krv, opet..popzdim menjam mesto..opet krv...promenim kvad(levi)zabod aspiracija...bela tecnost u spricu...popizd totalni...izbacim to belo iz sprica nova igla pljas u guzu..mada i tu sam trazio mesto...posle sam davao desni glut-leviglut ,desni kvad-levi kvad ...to je bas dobro funkcionisalo sa tadasnjih 2,5 ml nisam vise vadio to belo(gnoj)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #39 poslato: Mart 15, 2013, 04:34:15 posle podne »
grudi, ramena, triceps..budi kreativan :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #40 poslato: Mart 15, 2013, 04:54:00 posle podne »
grudi, ramena, triceps..budi kreativan :D

a igle predpostavljam nisu iste? ili...?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #41 poslato: Mart 15, 2013, 05:18:37 posle podne »
Latovi super. 06x25 ili 05x16 za ta mesta.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #42 poslato: Mart 15, 2013, 05:57:07 posle podne »
Ja najebah zadnji put u ramena po kubik. Ali jebacki su izgledala ta tri dana haha. Kao lopte

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #43 poslato: Mart 15, 2013, 06:02:32 posle podne »
athetic man, to je bas horor iskustvo :( Sto se tice igala, ja za sve koristim insulinske, sem za gluteus...  naravno cim nacnes neko novo mesto koje nikad nisi, bice upala par dana dok se misic ne navikne na taj volumen inekcija, zato nikad ko lud na brasno 3ml u ramena odma nego postepeno povecavas :)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Testosteron-propionat/Trenabol-acetat
« Odgovor #44 poslato: Mart 15, 2013, 06:03:33 posle podne »
Ja najebah zadnji put u ramena po kubik. Ali jebacki su izgledala ta tri dana haha. Kao lopte

haha, da taj temporary efekat naduvavanja... :D  flex wheeler :D