Mart 19, 2024, 11:31:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.022 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: biro
X3MShop banner

Autor Tema: Free Fighters Gym (FFG) - Mixed Martial Arts (MMA) Gym, Novi Sad, Serbia  (Pročitano 48406 puta)

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Free Fighters Gym (FFG) - Mixed Martial Arts (MMA) Gym, Novi Sad, Serbia
« Odgovor #30 poslato: Maj 24, 2017, 10:14:47 posle podne »
Nije se takmicio Stefan,decko je strasan potencijal,mislim da ce daleko dogurati.

Da,veliki talenat,ima vremena jos da napreduje mlad je.Iskreno nadam se da ce proci kao Velickovic (ako ne i bolje) i da ce potpisati za UFC.Pored Stefana Negucica voleo bih da gledam Darka Stosica i Ilketa na ufc...Momci koji obecavaju!! pozz  :) :)
Darko ima potencijal,ali tesko je prognozirati karijeru taskasima.Nekad ranije bih ruku dao da ce tesko ko da dobije Velaskeza a vidi sad.Ilke ima problem sa konstantnim povredama,to mu bas koci uzlaznu putanju,ali je svakako dokazano odlican borac.

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Free Fighters Gym (FFG) - Mixed Martial Arts (MMA) Gym, Novi Sad, Serbia
« Odgovor #31 poslato: Maj 25, 2017, 07:24:59 pre podne »
;)
Hvala :)
Tek sad vidim ovo.
Sve cestitke.
Bravo za Drljacu mog burazera, veoma jak momak, radili smo veslanja u pretklonu par puta, isprati me momak svaku seriju sa odlicnom formom. Svaka cast.

Hvala brate, Nikola je prejak momak stvarno
Jel se takmicio ko iz cds-a ?  :)

Bila je "borba" sa cds-om za najbolji klub,ali su Velja i ekipa uzeli na osnovu boljih ishoda meceva.. :)

Castitam im :) Da li znas ko se peglao za cds , jel bio aca jankovic ili negucic stefan ? Bila je prica da ce se takmiciti...

Janković i Negucić rade sad profi mečeve, tako da su svi klubovi izašli samo sa amaterima, jer je to MMA državno za amatere, profi borci ne rade turnire tog tipa

Izašli su sa 10 takmičara inače (cds)


Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže OptimusPrime

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Free Fighters Gym (FFG) - Mixed Martial Arts (MMA) Gym, Novi Sad, Serbia
« Odgovor #32 poslato: Maj 25, 2017, 07:41:46 posle podne »
Ne znam buraz,pratio sam samo nase momke,ali imas na sajtu mma saveza spisak svih borbi pa pogledaj.. :D

hvala na odgovoru tebra  :D

Nije se takmicio Stefan,decko je strasan potencijal,mislim da ce daleko dogurati.

Da,veliki talenat,ima vremena jos da napreduje mlad je.Iskreno nadam se da ce proci kao Velickovic (ako ne i bolje) i da ce potpisati za UFC.Pored Stefana Negucica voleo bih da gledam Darka Stosica i Ilketa na ufc...Momci koji obecavaju!! pozz  :) :)

Ovo mi nije jasno, zasto se misli da je Ilke top borac?

I po cemu?

Stosic je vrlo upitan, pogotovo kad dodje u UFC i negdje gdje je testiranje ozbiljno.  :)

Sto se tice FFC borbi, tu je cinjenica da ga sad Drvis menadzerise i da je i Zovku u cilju da ga gura kao sampiona svoje organizacije, mislim da nije imao dovoljno kvalitetnih meceva da se da takva ocena, njega kao potencijala...

Jedina je sreca da je "nestasica" teskasa u svim organizacijama...


Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Free Fighters Gym (FFG) - Mixed Martial Arts (MMA) Gym, Novi Sad, Serbia
« Odgovor #33 poslato: Maj 25, 2017, 08:12:47 posle podne »
Ovo mi nije jasno, zasto se misli da je Ilke top borac?

I po cemu?

Stosic je vrlo upitan, pogotovo kad dodje u UFC i negdje gdje je testiranje ozbiljno.  :)

Sto se tice FFC borbi, tu je cinjenica da ga sad Drvis menadzerise i da je i Zovku u cilju da ga gura kao sampiona svoje organizacije, mislim da nije imao dovoljno kvalitetnih meceva da se da takva ocena, njega kao potencijala...

Jedina je sreca da je "nestasica" teskasa u svim organizacijama...


Top borac?To niko nije rekao,osim da je decko potencijal,samo ga povrede zezaju.
Stosic je odlican udarac,a polako napreduje i u ostalim segmentima.Uzmi za primjer Hanta ili Nelsona koji nista ne znaju osim bacati pesnice pa su sasvim solidnu karijeru napravili i veliko postovanje zasluzili.
To da fali teskasa u svim organizacijama necu ni komentarisati,vidi se da pratis mma samo povrsno.

Van mreže OptimusPrime

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Free Fighters Gym (FFG) - Mixed Martial Arts (MMA) Gym, Novi Sad, Serbia
« Odgovor #34 poslato: Maj 25, 2017, 08:26:41 posle podne »
Ovo mi nije jasno, zasto se misli da je Ilke top borac?

I po cemu?

Stosic je vrlo upitan, pogotovo kad dodje u UFC i negdje gdje je testiranje ozbiljno.  :)

Sto se tice FFC borbi, tu je cinjenica da ga sad Drvis menadzerise i da je i Zovku u cilju da ga gura kao sampiona svoje organizacije, mislim da nije imao dovoljno kvalitetnih meceva da se da takva ocena, njega kao potencijala...

Jedina je sreca da je "nestasica" teskasa u svim organizacijama...


Top borac?To niko nije rekao,osim da je decko potencijal,samo ga povrede zezaju.
Stosic je odlican udarac,a polako napreduje i u ostalim segmentima.Uzmi za primjer Hanta ili Nelsona koji nista ne znaju osim bacati pesnice pa su sasvim solidnu karijeru napravili i veliko postovanje zasluzili.
To da fali teskasa u svim organizacijama necu ni komentarisati,vidi se da pratis mma samo povrsno.

Ja pratim povrsno mma a ti kazes da Hant ne zna nista?  ;D

Covek ima karijeru od 20 godina, K1 sampion...

Pozdrav.

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Free Fighters Gym (FFG) - Mixed Martial Arts (MMA) Gym, Novi Sad, Serbia
« Odgovor #35 poslato: Maj 25, 2017, 09:28:56 posle podne »

Ja pratim povrsno mma a ti kazes da Hant ne zna nista?  ;D

Covek ima karijeru od 20 godina, K1 sampion...

Pozdrav.
To sto ti citas ono sto zelis da cujes to je tvoj problem.
Rekao sam da ne zna nista osim udarati rukama,sto je i tacno.Ima bombe u rukama,nema parter,nije tehnicki dobar,sve sto je uradio to je zbog bombi u šakama, cvrste brade i srca ko planina.
Prica je ovde o mma a ne o K1.
Btw Hant je moj (uz Fedora) omiljeni borac,tako da ono.

Uzgred ne bih dalje da zatrpavam temu momku stvarima koje se ne ticu njegovog kluba,malo sam se zaneo,momcima cestitam na prvom mjestu i svu srecu u daljim takmicenjima.
U zdravlje.
« Poslednja izmena: Maj 25, 2017, 09:33:27 posle podne LemiX »

Van mreže Lefty

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Free Fighters Gym (FFG) - Mixed Martial Arts (MMA) Gym, Novi Sad, Serbia
« Odgovor #36 poslato: Maj 25, 2017, 09:32:41 posle podne »
Ovo mi nije jasno, zasto se misli da je Ilke top borac?

I po cemu?

Stosic je vrlo upitan, pogotovo kad dodje u UFC i negdje gdje je testiranje ozbiljno.  :)

Sto se tice FFC borbi, tu je cinjenica da ga sad Drvis menadzerise i da je i Zovku u cilju da ga gura kao sampiona svoje organizacije, mislim da nije imao dovoljno kvalitetnih meceva da se da takva ocena, njega kao potencijala...

Jedina je sreca da je "nestasica" teskasa u svim organizacijama...


Top borac?To niko nije rekao,osim da je decko potencijal,samo ga povrede zezaju.
Stosic je odlican udarac,a polako napreduje i u ostalim segmentima.Uzmi za primjer Hanta ili Nelsona koji nista ne znaju osim bacati pesnice pa su sasvim solidnu karijeru napravili i veliko postovanje zasluzili.
To da fali teskasa u svim organizacijama necu ni komentarisati,vidi se da pratis mma samo povrsno.

Taj nelson je fenomen,pa on da skine tog sala spao bi 2 kategorije,a opet ima snage ko svi oni izrezani

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 417
  • X3M
Odg: Free Fighters Gym (FFG) - Mixed Martial Arts (MMA) Gym, Novi Sad, Serbia
« Odgovor #37 poslato: Maj 25, 2017, 09:36:49 posle podne »
Ovo mi nije jasno, zasto se misli da je Ilke top borac?

I po cemu?

Stosic je vrlo upitan, pogotovo kad dodje u UFC i negdje gdje je testiranje ozbiljno.  :)

Sto se tice FFC borbi, tu je cinjenica da ga sad Drvis menadzerise i da je i Zovku u cilju da ga gura kao sampiona svoje organizacije, mislim da nije imao dovoljno kvalitetnih meceva da se da takva ocena, njega kao potencijala...

Jedina je sreca da je "nestasica" teskasa u svim organizacijama...

Nisam rekao da je TOP.
Veliki potencijal,predobar momak i vrhunski borac i smeker od decka.Rekao sam da BIH VOLEO da ih gledam na ufc njih trojicu...ako neko zasluzuje to su ONI...a ne ovi flamingosi sto vise laju nego sto ''ujedaju'' :)
Shut the f*ck up and squat