Maj 29, 2024, 07:15:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Muscle Pharm Creatine  (Pročitano 12331 puta)

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Muscle Pharm Creatine
« poslato: Mart 19, 2013, 03:22:07 posle podne »
Zanima me je li ko probao ovaj  creatine,mjesavina 5 kreatina.Ne lozim se na slike i na marku,nego eto zanimalo me da probam neku mjesavinu,da vidim ima li kakav drugaciji efekat neko monohidrat.Od kreatina ne ocekujem mnogo,samo me eto zanimaju iskustva sa ovim kreatinom :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2013, 03:39:57 posle podne »
Zanima me je li ko probao ovaj  creatine,mjesavina 5 kreatina.Ne lozim se na slike i na marku,nego eto zanimalo me da probam neku mjesavinu,da vidim ima li kakav drugaciji efekat neko monohidrat.Od kreatina ne ocekujem mnogo,samo me eto zanimaju iskustva sa ovim kreatinom :)

pa ovisi KAKVA JE MESAVINA
moze biti npr 4 gr kreatin fosfata i po 0.2.5 gr jos cetiri komponentne...dali ima smisla?
ne bih rekao
mislim
ne kazem da je TAKO
ali mesavina 5 vrsta necega,moze da znaci svasta a i ne mora nista

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2013, 03:42:42 posle podne »
Zanima me je li ko probao ovaj  creatine,mjesavina 5 kreatina.Ne lozim se na slike i na marku,nego eto zanimalo me da probam neku mjesavinu,da vidim ima li kakav drugaciji efekat neko monohidrat.Od kreatina ne ocekujem mnogo,samo me eto zanimaju iskustva sa ovim kreatinom :)

pa ovisi KAKVA JE MESAVINA
moze biti npr 4 gr kreatin fosfata i po 0.2.5 gr jos cetiri komponentne...dali ima smisla?
ne bih rekao
mislim
ne kazem da je TAKO
ali mesavina 5 vrsta necega,moze da znaci svasta a i ne mora nista

Pa da,zasticeno ne pise na supp facts ... mislio sam da probam,posto sam vidio da mnogo ljudi hvali ovaj prozvod,mada se danas hvale i svakakva sra*a.

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2013, 04:07:14 posle podne »
Tesko da nesto moze biti lose od MusclePharm. (Ne zato sto je iz Amerike)

Probaj pa javi kako radi.. ;)

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #4 poslato: Mart 19, 2013, 04:15:30 posle podne »
Tesko da nesto moze biti lose od MusclePharm. (Ne zato sto je iz Amerike)

Probaj pa javi kako radi.. ;)

Pa ne znam,iskreno ne mogu reci nista dobro niti lose,jer nisam korisito njihove proizvode,mada ih mnogi hvale.Javljam kako radi,a i da ne valja to je creatine cijene su im niske tako da nije problem moze se zamijeniti :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #5 poslato: Mart 19, 2013, 04:25:56 posle podne »
Citat
Tesko da nesto moze biti lose od MusclePharm.

a razlog je  :)?

Citat
,mada se danas hvale i svakakva sra*a.

jbg
to je obicno tako

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #6 poslato: Mart 19, 2013, 10:13:15 posle podne »
Razlog?
Svako ko je probao neki proizvod od MusclePharma pohvalio ga je. Ne sad da je otkrice decenije, ali da je kvalitetna firma.
A i vlasnik kompanije koji je toliko mocan ne bi dozvolio da se napravi neko sr*nje, ukoliko nije retardiran.

Sto se licno mene tice, najbolja opcija je monohydrat (bilo koja bolja firma), uvijek radi posao.
« Poslednja izmena: Mart 19, 2013, 10:15:23 posle podne FGeR »

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #7 poslato: Mart 19, 2013, 10:35:18 posle podne »
najbolja opcija je monohydrat (bilo koja bolja firma), uvijek radi posao.

Klasika i provereno .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #8 poslato: Mart 19, 2013, 11:22:32 posle podne »
Razlog?
Svako ko je probao neki proizvod od MusclePharma pohvalio ga je. Ne sad da je otkrice decenije, ali da je kvalitetna firma.
A i vlasnik kompanije koji je toliko mocan ne bi dozvolio da se napravi neko sr*nje, ukoliko nije retardiran.

Sto se licno mene tice, najbolja opcija je monohydrat (bilo koja bolja firma), uvijek radi posao.

Ko to moze da izvuce paralele od kreatina  ???, aj radi ne radi, mada je i to diskutabilno, ali jedan bolji od drugog :o , jedino ako pricamo o specificnoj nameni.

E sad MP......, sto mi se vrzma po glavi da je slican sistem vec bio... recimo MT mozda ;)

Evo pogledaj ovaj njihov N.O http://is.gd/EyCY8j

Sta ovo treba da radi?, po supps fact ja samo vidim bacen novac.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #9 poslato: Mart 19, 2013, 11:33:47 posle podne »
Ja sam napisao "bilo koja bolja firma", cisto radi 'psihe'.
Oces li prije uzet nesto za sta ljudi kazu da je kvalitetno ili ono za sta ljudi kazu da je nekvalitetno?

Ako se toliko para ima, samo retardirana firma moze da ljusne pare na promocije a da je u kantama sranje, i napravi najveci kiks, a pritom da ih kupci hvale. Da ko pogresno ne shvati, ne kazem da je MusclePharm najkvalitetnija firma, vec da je samo sasvim OK, ukoliko je cijena prikladna.
Ko se razumije iole u marketing znace o cemu pricam.

Bacanje para? Ne kupuj, nadji nesto sto ce ti bit best buy po supps fact i uzivaj.
I meni je RippedFreak od Pharma Freak izgledao po supp factu kao bzv stimulans, pisalo je jedino HIGH CAFFEINE CONTENT (kofein me djaolje kaplje ne radi), pa sam ga ipak uzeo jer sam malo citao,slusao,gledao.. i nisam zazalio, pucao me je dobro tih 4-6 nedelja koristenja ;)
I Pedja ce potvrdit' da dobro shibika.
« Poslednja izmena: Mart 19, 2013, 11:50:19 posle podne FGeR »

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #10 poslato: Mart 20, 2013, 02:40:42 pre podne »
ja pijem assault  od Musclepharma vec mjesec dana i zadovoljan sam,supercharge me dizao nedelju dana a onda sam morao da dupliram doze,soulripper je bio ok al me nije dizao koliko sam ocekivao,od hemorusha sam imao mucninu i nadutost...tako da za assault sve pohvale al kazem ovo je moje subjktivno misljenje svakoga neki suplement drugacije radi/.
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #11 poslato: Mart 20, 2013, 05:35:55 pre podne »
Razlog?
Svako ko je probao neki proizvod od MusclePharma pohvalio ga je. Ne sad da je otkrice decenije, ali da je kvalitetna firma.
A i vlasnik kompanije koji je toliko mocan ne bi dozvolio da se napravi neko sr*nje, ukoliko nije retardiran.

Sto se licno mene tice, najbolja opcija je monohydrat (bilo koja bolja firma), uvijek radi posao.


da se odmah rauzmemo
meni nije cilj da ovde kazem da bilo sta valja ili ne valja jer se bavim prodajom i meni je svejedno
ali kolcina novca ulozena u marekting po defaultu ne znaci kvalitet
kao ni sarenilo kutija
kao ni......MNOGO TOGA
to sto je vlasnik "baja". (neznam kako si to zakljucio a osim da coveka licno ne poznajes) opet ne garantuje nista.
i jos da ti kazem nesto
obicno se u pravi pplan stavljaju ljudi koji sustinsi i enmaju nista sa tim,dok su stvarni vlasnici uvek ljudi iz senke,a kojima sigurno nije potrebno reklamiranje po bb com ili nekim drugim boardovima i sl.
neznam da li me rauzmes?
ne kazem da je slucaj to sa MP jer ja NE POZANJEM vlasnika,ali znam kako stvari funkcionisu na nekim drugim poljima :P

u svkaom slucaju
ovde nije rec da ja hoce da kazem da li MP valja ili ne valja,ali reci da je nesto super iz ovih razloga koje si ti naborjao,nije relevatno
a pogtovo tipa: svi ga hvale
mislim,na ovom sajtu sam ja admin i ja mogu da odredjujem sta ce na njemu da bude a sta ne-svidelo se to nekome ili ne

mislim da me sada sve rauzmes
ali nije ni bitno
jedno ste u pravu a to je u vezi price sa mnohoidratom-nema tu mnogo dileme
a da konrketno npr assault radi ko lud-RADI i da je trenutno jedan od retkoh koji prolazi drug testing-jeste..

i tako...:D

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #12 poslato: Mart 20, 2013, 12:17:22 posle podne »
ne znam kako je vama iskustvo, ali ja zaista ne 'osecam' da me kredza radi..pio ga ili ne pio osecaj mi je isti
Naravno pijem, ali nista ja tu ne osecam..sem termogenih supsa i No, dobro i pored ovih novih test bustera, ne bih mogao dati neki objektivno misljenje o mnogim supsima tj X vs Y wtf?!
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #13 poslato: Mart 20, 2013, 12:20:04 posle podne »
ne znam kako je vama iskustvo, ali ja zaista ne 'osecam' da me kredza radi..pio ga ili ne pio osecaj mi je isti
Naravno pijem, ali nista ja tu ne osecam..sem termogenih supsa i No, dobro i pored ovih novih test bustera, ne bih mogao dati neki objektivno misljenje o mnogim supsima tj X vs Y wtf?!

mozda imas taj bad luck da spadas u non respondere na kredzu..:D

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Muscle Pharm Creatine
« Odgovor #14 poslato: Mart 20, 2013, 01:06:42 posle podne »
ne znam kako je vama iskustvo, ali ja zaista ne 'osecam' da me kredza radi..pio ga ili ne pio osecaj mi je isti
Naravno pijem, ali nista ja tu ne osecam..sem termogenih supsa i No, dobro i pored ovih novih test bustera, ne bih mogao dati neki objektivno misljenje o mnogim supsima tj X vs Y wtf?!

mozda imas taj bad luck da spadas u non respondere na kredzu..:D

Brate, ono limontus bi me jace odradio :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD