Mart 28, 2024, 11:41:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Pomooc!  (Pročitano 18657 puta)

Van mreže marinamasha

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Pomooc!
« poslato: Mart 23, 2013, 11:19:22 posle podne »
Cao svima, nova sam na forumu,pa cete mi nadam se oprostiti ako je ovo pitanje vec postavljano. Koliko sam ja prelistavala, ovakvog problema ovde jos nije bilo :D Naime, pre mesec dana sam krenula aktivno da idem u teretanu(napomenucu da sam u periodu pre toga bila pasivna nekih 2,3 meseca) idem 5x nedeljno,i rezultati koji sam zelela da postignem(zatezanje i skidanje sala) su itekako vidljivi, medjutim mene brine to sto su mi grudi naglo i prvo spale, ne za jedan broj, nego sam se bukvalno osusila :D zanima me da li neko zna razlog tome,da li je to normalno?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Pomooc!
« Odgovor #1 poslato: Mart 23, 2013, 11:23:25 posle podne »
Normalna stvar,nista cudno.
Men sana in corpore sano !

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pomooc!
« Odgovor #2 poslato: Mart 24, 2013, 05:58:12 pre podne »
Nesto najnormalnije, kada zavrsis sa dijetom unormalice se...

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Pomooc!
« Odgovor #3 poslato: Mart 24, 2013, 06:41:58 posle podne »
Silikoni su rijesenje  8)

Van mreže marinamasha

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pomooc!
« Odgovor #4 poslato: April 28, 2013, 12:05:29 pre podne »
Evo mene opet :) naime ja sada imam problem sa obimom kvadricepsa, jednostavno su mi se noge povecale, sto mi se nimalo ne svidja,nije srazmerno sa mojim telom. Zanima me me da li to ikako mogu promeniti,smanjiti?? Sta je resenje? Da li da prestanem sa treniranjem u teratani pa da krenem na neki aerobik ili da samo prestanem da treniram noge??? zahvaljujem unapred na svakom odgovoru.

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Pomooc!
« Odgovor #5 poslato: April 28, 2013, 03:51:26 posle podne »
Evo mene opet :) naime ja sada imam problem sa obimom kvadricepsa, jednostavno su mi se noge povecale, sto mi se nimalo ne svidja,nije srazmerno sa mojim telom. Zanima me me da li to ikako mogu promeniti,smanjiti?? Sta je resenje? Da li da prestanem sa treniranjem u teratani pa da krenem na neki aerobik ili da samo prestanem da treniram noge??? zahvaljujem unapred na svakom odgovoru.

Pa postavi sliku, pa ces i dobiti neki koristat predlog ;)

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Pomooc!
« Odgovor #6 poslato: April 28, 2013, 05:47:47 posle podne »
Evo mene opet :) naime ja sada imam problem sa obimom kvadricepsa, jednostavno su mi se noge povecale, sto mi se nimalo ne svidja,nije srazmerno sa mojim telom. Zanima me me da li to ikako mogu promeniti,smanjiti?? Sta je resenje? Da li da prestanem sa treniranjem u teratani pa da krenem na neki aerobik ili da samo prestanem da treniram noge??? zahvaljujem unapred na svakom odgovoru.
ili mozda nastavis kao do sada,vremenom ce i ostale misicne partije napredovati ii bices srazmjerna,ha!  :D

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Pomooc!
« Odgovor #7 poslato: April 28, 2013, 05:53:14 posle podne »
Postavi program sa tegovima i kardio, pa da se vidi, možda previše forsiraš kvadove.
suck it up, buttercup

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pomooc!
« Odgovor #8 poslato: April 28, 2013, 06:45:12 posle podne »
mozda ti je prokrvljen misic, pun glikogena i vode, pa ti izgleda "veci"...

Prosto je neverovatno da ti se za 2-3 meseca toliko razviju kvadovi (ili bilo koji deo tela) a da kvari proporciju...  ;)

Van mreže marinamasha

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pomooc!
« Odgovor #9 poslato: April 28, 2013, 07:44:03 posle podne »
PROBLEM  jeste u tome sto sam preterala sa treninzima,tipa 5x nedeljno,plus sam konstantno vezbala noge,svaki trening. Imam problem sa unutrasnjim delom butina,tu imam sala,i to sam najvise i htela da skinem,a nisam uspela,da napomenem,jos ga tu imam. Znam da je malo verovatno,ali meni se noga dosta uvecala :( evo ovako,sto se tice treninga :) prvo 30 min na traci,10 minuta brzog hoda sa usponom 12,pa 20 min trcanja,li umerenog(bez uspna),nista prebrzo,zatim noge(jedan dan vezbe za listove,drugi dan za kvadriceps) na onim masinama sa opterecenjem,nikako da naucim kako se zovu :D zatim cucnjevi sa sipkom(bez tegova,samo sipka) pa iskorak sa tegovima od 3k. Trening uvek zavrsavam sa biciklom,20 minuta. E sad, tu ubacujem zavisi kako koji dan trbusnjake, triceps, vezbe za struk,ali posto se radi iskljucivo o problemu sa kvadricepsom,da ne sirim :) Napomenucu takodje da sam ishranu dovela u red, imam rasporedjenih 5,6 obroka, ne pijem alkohol,sokove,ne unosim slatkise, pijem dosta vode. Stvarno bih volela da me posavetujete,prigvatam kritike i sve,samo da ovo promenim,jer mi se nikako ne svidja,ne zelim da me neko shvati pogresno, nemam nista protiv devojaka koje vole da tako kazem "jace'' noge,ali to jednostavno nije po mom ukusu :)