April 26, 2024, 07:12:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Primobolan,Anavar ili Wins??  (Pročitano 2449 puta)

Van mreže Kristijan93

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Primobolan,Anavar ili Wins??
« poslato: Mart 31, 2013, 05:05:00 posle podne »
Pozz svima...ja sam novi clan na ovom forumu pa se predstavim,treniram vec 3-4 godina(178 visina,92kg,20 godina,obim  ruke 41-42,benz 115 max) ali ne aktivno vec s nekim pauzama,treniram (grudi-biceps),(noge),pauza.(ramena-triceps),(ledja),pauza,u medjuvremenu treniram kick box,inace treninzi su mi dosta iscrpljujuci,popio sam brdo suplementacije,znam da ce mi Vas vecina reci da mi ishrana nije u redu i zato ne napredujem ali i ja to znam,    E,SAD PITANjE:        citao sam da ovi sto sam naveo u naslovu nisu mnogo rizicni,zeleo bih da uzmem neke od njih i naravno sredio bih i ishranu koliko kod da je to moguce,ZELIM DA POSTIGNEM: da popunim neke praznine i da se malo iscrtam i po moguctsvu malo da ojacam ako je to moguce??? Mogu neki saveti,izvinjavam se sto sam ga malo oduzio...pozz
« Poslednja izmena: Mart 31, 2013, 05:08:21 posle podne Kristijan93 »
Kristijan

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Primobolan,Anavar ili Wins??
« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2013, 05:18:10 posle podne »
trenutno, nista od navedenog nije dobar izbor za tebe.
prvo sredi ishranu, zatim obrati paznju na trening(mozda bi sa nekom drugom semom imao vise uspeha), unesi jos vezbi u svoj trening, kao i nacin izvodjenja, pa kad sve mogucnosti iscrpis, onda mozes da pocnes da razmisljas i o dopingu.

Van mreže Kristijan93

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Primobolan,Anavar ili Wins??
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2013, 05:31:20 posle podne »
sredio sam u zadnje 3 nedelje dosta ishranu,da ne ispisujem bas kako izgleda ali je mnogo bolja i raznovrsnija nego pre a i ako bi uzeo neki anabolik sredio bi je do maximuma,a mozes li da mi kazes zbog cega ni jedan od navedenih nije dobar izbor?? Ja se ne razumem u anabolike bas nesto,u zadnje vreme sam poceo da se razpitujem malo vise o njima,ali koliko sam razumeo igle manje stete nego tablete? :D
Kristijan

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Primobolan,Anavar ili Wins??
« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2013, 06:08:25 posle podne »
samo rokaj brate...vidi se da znas sta radis ... ehhh moja omladino
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Primobolan,Anavar ili Wins??
« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2013, 06:11:25 posle podne »
Treniraj malo duze ozbiljnije i sa sredjenom ishranom. Nema sta da se razvlaci. LOCK.