April 28, 2024, 07:01:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Topljenje stecenih misica?  (Pročitano 9210 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 26, 2006, 12:31:30 pre podne »
Dajte ljudi brisite ovo! Sta moze bre covece za tri meseca? O cemu ti pricas i o cemu bi da diskutujes?

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 26, 2006, 02:14:28 pre podne »
Jos zesce je ovo sto rece; pauze od mesec dana.

Kakve bre pauze od mesec dana. Ja ne odem 10 dana u teretanu i omdah opadnem. Mora kontinuitet, kontinuitet....
Nikakvi segmenti 3 meseca treniram, 3 meseca ne treniram.... To su gluposti.

Nego ti sine sastavi par godina u teretani, pa da vidis kakve ces rezultate postici.

Zoka

  • Gost
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 26, 2006, 08:09:18 pre podne »
WxxW tvoje pitanje je 100% uredu. Zasto?
Pa zato sto se za 3 mjeseca intezivnog treninga mogu vidjet zavidni rezultati, neces bit Mr. Olimpya ali za amatera kao sto smo mi
rezultati ce bit i vise nego super.
A da li ce misice se "istopit" ako napravis pauzu, zavisi koliko ce ta pauza trajat,
recimo ja kada napravim pauzu od mjesec dana skoro pa da moram sve iz pocetka.
Normalno da se misici ne vrate na sami pocetak ali se itekako "istope".
Ali ako je ta pauza kraca, do desetak dana, ne bi trebao se puno brinut

i sta je sad poruka ovoga da se za 3 mjeseca mogu vidjeti zavidni rezultati?
kakve rezultate moze neko ocekivati za 3 mjeseca?
Prijatelju moj.. puno puno vise od 3 mjeseca treba za rezultate a pogotovo "zavidne"...

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 26, 2006, 05:22:20 posle podne »
Ljudi sta vam je ,pa ja znam masu ljudi koji su odustali jer su ocekivali extra rezultate za malo vremena.
I koliko znam devojaka koje su se ,,zategle,,za mesec dana ,a sada cujem da covek moze da ostvari zavidne rezultate za tri meseca :shock:u teretani.Naravno da se pomak vidi ali  ovo...
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže PROFILER

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 30, 2006, 01:08:17 posle podne »
Ljude koji javno kazu kako nemaju vremena da citaju forum i sl. treba MOMENTALNO BANOVATI bez daljnjeg!!!

Alo bre...pa ja sam 6 meseci citao svih 5-6 foruma sto nasih sto hrvatskih da bi se na kraju registovao na jedan.
I kakvo bre strpljenje i razumevanje trazite ,ili bre citaj forum ili dovidjenja  :x Uzmi licnog trenera za 100 eura
mesecno pa zahtevaj da bude strpljiv i da te razume...ccc
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2006, 01:11:43 posle podne PROFILER »

Van mreže miki_25

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 31, 2006, 12:54:03 pre podne »
WxxW
  Evo ti moje licno iskustvo.Ja sam nekad davno trenirao jednu godinu, bez ikakvih dodataka prehrani.
Izgradio sam solidnu misicnu masu, kad uzmem u obzir kakav sam trening imao i cime sam se hranio.
Imao sam pauzu od tri godine  :shock:  :oops: ali se i posle tolike pauze vidjelo na tjelu da sam nekad bio mocan  8)
Sad kada sam ponovo poceo sa teretanom  brzi mi je napredak u odnosu na one koji su tek krenuli.
Sad vec idem 10 mjeseci, koristim suplemente i trening odradjujem maksimalno.
KRITIKA> Citaj malo vise po furumima, ovdje su pojedinci tate u ovom sportu!
A ostali neka imaju razumjevanja prema nama koji koristimo dial-up konekciju.  :wink:

Zoka

  • Gost
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 31, 2006, 08:48:22 pre podne »
WxxW
  Evo ti moje licno iskustvo.Ja sam nekad davno trenirao jednu godinu, bez ikakvih dodataka prehrani.
Izgradio sam solidnu misicnu masu, kad uzmem u obzir kakav sam trening imao i cime sam se hranio.
Imao sam pauzu od tri godine  :shock:  :oops: ali se i posle tolike pauze vidjelo na tjelu da sam nekad bio mocan  8)
Sad kada sam ponovo poceo sa teretanom  brzi mi je napredak u odnosu na one koji su tek krenuli.
Sad vec idem 10 mjeseci, koristim suplemente i trening odradjujem maksimalno.
KRITIKA> Citaj malo vise po furumima, ovdje su pojedinci tate u ovom sportu!
A ostali neka imaju razumjevanja prema nama koji koristimo dial-up konekciju.  :wink:

Prijatelju ako je ovo tvoja slika.. onda bez uvrede jako si ti daleko od solidni misicne mase...
Ja bas bas nikako ne volim poruke tipa, ne vodim racuna sta jedem, ne uzimam suplemente, ne treniram redovno... a rastem...
jednostavno daju pogresnu sliku o tome koliko truda, volje.. pa i novca treba uloziti u ovja sport... u svoje tijelo...

Van mreže miki_25

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 31, 2006, 04:57:15 posle podne »
Da Zoka to sam ja.Zato ima mase oko stomaka :D :oops:
To sto sam napisao to su  bili moji pocetci, a tada nisam znao nista.
To sam mu odgovorio da zna da nece puno izgubit ako napravi manju pauzu.
Nakon tri mjeseca rada se vide prve vidljive promjene na tjelu, takvo je moje iskustvo.
 Izvinjavam se sto sam te dirno u bolnu tacku,ali i  ja se slazem sa tobom da bez jakog treninga i bez dobrog suplementa nema nista.
To sam shvatio bas na ovom forumu.
 

Zoka

  • Gost
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #23 poslato: Novembar 02, 2006, 08:10:20 pre podne »
Nije bolna tacka :)
Jednostavno mislim da je pogresno ljudima ovo predstavljati kao sport za koji je dovoljno par mjeseci...
Mozda je grijesim ali ja ovo smatram necim za cijeli zivot, dok nas zdravlje sluzi... bar cu ja tako :)
I ostajem pri tome da je potrebno puno uloziti u sebe (na svakom planu) da bi rezultati bili "iznadprosjecnost",
a to je manje vise ono za cime tezimo, svjesno ili podsvjesno :)
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2006, 08:12:04 pre podne Zoka »

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #24 poslato: Novembar 02, 2006, 09:52:53 pre podne »
3 meseca teretane je solidan vremenski period da neko ko nije nikada trenirao, kao ja sto u zivotu nisam nista tesko digao, da vidi prve rezultate, tacnije rezultati se vise osecaju nego sto se vide ako me razumete. Najduze pauze koje sam pravio su od par dana nikad duze i posle toga sam samo jos jaci i odmorniji a neke pauze od 3 meseca necu i ne zelim da pravim jer nevidim svrhu onda zbog cega uopste i idem u teretanu. Cak se pripremam i za zimu nabavljam tegove i sipke za kucnu varijantu da ne izgubim "formu".. Moje misljenje je da za 3 meseca pocetnik moze da stekne neku misicnu masu ali da ce mu ta masa ostati i posle duze pauze, mozda gresim ali nije to bas neka masa pa sad kao pre pauze sam dizao 45Kg a posle pauze dizem 40Kg.... :lol:

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #25 poslato: Novembar 02, 2006, 01:47:03 posle podne »

To sto sam napisao to su  bili moji pocetci, a tada nisam znao nista.

Ali to nije smetalo da izgradiš MOĆNO telo! :D
Drago mi je da si još jedan od onih koji su pomoću ovog foruma shvatili da ishrana nije važna već samo trening i dobri suplementi... :?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #26 poslato: Novembar 02, 2006, 01:59:05 posle podne »
Pa, kad je to rekao??? :? :(

Van mreže miki_25

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #27 poslato: Novembar 02, 2006, 02:34:21 posle podne »
To za mocno tijelo je bila zajebancija, zna se cija su tjela mocna na ovom forumu, a tebi recimo mogu samo dati pohvale.
Dobra ishrana se podrazumjeva, to bi trebali znati svi koji su bili na ovom forumu kao i oni koji nisu nikad culi za njega.
Sad ce neko napisat, majstore zaboravio si odmor i on je bitan. 

Van mreže miki_25

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #28 poslato: Novembar 02, 2006, 02:49:47 posle podne »
 :shock:Nisam trebao odgovarat ispod Remetika :x, kad uporedim sliku nabijem sebi komplekse! :lol: :lol:

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Topljenje stecenih misica?
« Odgovor #29 poslato: Novembar 02, 2006, 02:55:32 posle podne »
To za mocno tijelo je bila zajebancija, zna se cija su tjela mocna na ovom forumu, a tebi recimo mogu samo dati pohvale.
Dobra ishrana se podrazumjeva, to bi trebali znati svi koji su bili na ovom forumu kao i oni koji nisu nikad culi za njega.
Sad ce neko napisat, majstore zaboravio si odmor i on je bitan. 

Ma to za telo sam tako i shvatio :D...a i za ovo drugo,pretpostavljam ja da nisi ti to bukvalno mislio,niti se ja hvatam za svaku reč ali pogledaj sam svoja dva posta...suplementacija pa suplementacija...kako bi ti to shvatio?Moje je mišljenje da su suplementi važni ali svi vi koji ste u početnoj fazi mnogo se bre opterećujete time...