April 25, 2024, 05:11:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: AXIO ili MAX PRO  (Pročitano 10187 puta)

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
AXIO ili MAX PRO
« poslato: April 07, 2013, 06:30:31 posle podne »
Po vama od ove dve koja je original? Uzeo sam genesis ali on je  najverovatnije fejk a diler ima ove dve.
Stvarno bih vas zamolio da mi odgovorite jer je stvarno bitno, ipak cu da sranja da guram u sebe.
Uskusniji korisnice pomozi te mi.
Inace u pitanju je boldenon.

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #1 poslato: April 07, 2013, 08:07:12 posle podne »
... oba su smece, manite se tih fb dilera
 
za max pro iskreno ne znam nista, axio sigurno znam da je sranje, genesis takodje... ali mislim da je i max pro samo obicno sterilno ulje ( moli boga da je sterilno ako ubrizgavas u sebe )
« Poslednja izmena: April 07, 2013, 08:10:32 posle podne roki123 »

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #2 poslato: April 07, 2013, 08:34:34 posle podne »
... oba su smece, manite se tih fb dilera
 
za max pro iskreno ne znam nista, axio sigurno znam da je sranje, genesis takodje... ali mislim da je i max pro samo obicno sterilno ulje ( moli boga da je sterilno ako ubrizgavas u sebe )
Genesis je fejk, to mi je definitivno potvrdjeno, a ovaj axio nije fejk samo je poddoziran. Koje je tvoje misljenje o sterox-u ? Nije fb diler prodaje robu mnogim momcima koji se takmice, samo mi je sumnjiv zasto hvali genesis a on je 2011 made, a navodno firma je ugasena 2010. A on se kune u nju. Tako da cu najverovatnije da ga menjam za axio.
Hvala na odgovoru.

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #3 poslato: April 07, 2013, 08:41:07 posle podne »
vazi, axio ti je kompletan fejk... kada jos nisam znao nista kao duduk, narucio sam ampulu axiovog acetata i dobio sam obicno ulje sa nekom crnom trunkom koja je plutala po ulju, nek je sa srecom u svakom slucaju
mozda si dobio pogresnu informaciju za axio, sterox bi trebalo da je poddoziran, a axio je fejk veruj mi, nema ni trunke supstance u ampuli
povezao sam sa fb-om jer me ponuda robe (axio,genesis,max pro itd)  jako podseca na jednog prevaranta... kako god ti odlucis u svakom slucaju
sto se tice toga kako hvali genesis...pa nista sumnjivo,  pokusava da se resi covek robe, to mu je glavni interes




pitanje za nekog mod-a, admina,  da li je dozvoljeno pricati o ovakvim stvarima ?
« Poslednja izmena: April 07, 2013, 08:52:41 posle podne roki123 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #4 poslato: April 07, 2013, 08:56:21 posle podne »
Pricajte o svemu u sta ste 100% sigurni, sto se mene tice.

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #5 poslato: April 07, 2013, 10:12:26 posle podne »
Dobro brate, hvala ti na odgovoru i po tebi koja firma najbolja za uzimati ?

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #6 poslato: April 07, 2013, 10:21:59 posle podne »
axio labs ima i u BIH ...nema cega nema od njih....Bilo je price o axio skoro...i zakljucih da je fejk i to zesci po prici ovde na forumu u nekoj od tema....

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #7 poslato: April 07, 2013, 10:26:24 posle podne »
Dobro brate, hvala ti na odgovoru i po tebi koja firma najbolja za uzimati ?
jako tesko pitanje, problem je sto je retko koja  firma tj UG lab  konstantan po kvalitetu, ili bude neki BUST pa ih zatvore ili se prokurce pa krenu da sipaju po pola  u ampulama, za sada sterox ima aktivne supstance ali nije to to
price kako je sterox=OXIDE su najveca glupost koja sam cuo...

... ima tu i swiss pharm, eurochem, asia... ne znam puno o njima inace bih ti rado izlozio svoje misljenje i o tim labovima
kada je bio oxide nisi morao da razmisljas uopste, za sta das pare, to i dobijes, diamond ranije isto...to su bila 2 pristojna lab-a

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #8 poslato: April 07, 2013, 10:29:24 posle podne »
axio labs ima i u BIH ...nema cega nema od njih....Bilo je price o axio skoro...i zakljucih da je fejk i to zesci po prici ovde na forumu u nekoj od tema....
axio je nekada davno vazio za jako dobar lab, necu da te lazem ali jako davno je prestao da se proizvodi pravi axio...ne znam kada tacno... i naravno cim se neki lab upamti po kvalitetu, krene da se fejka odma... sterox je po mom misljenju lab koji se prodaje na osnovu stare slave oxide-a, daleko da je ista stvar u pitanju, ali da ima malo aktivne supstance ima, sad koliko to ne znam, rulet je nazalost,,, ko zna, mozda su prvu seriju odradili kako treba, znam da je sajt neko vreme bio ugasen i neki kodovi koje sam kucao nisu radili ranije.. ma ne razmisljam o tim stvarima vise uopste i ne lupam glavu
« Poslednja izmena: April 07, 2013, 10:32:18 posle podne roki123 »

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #9 poslato: April 07, 2013, 11:09:25 posle podne »
Ne lupetaj gluposti.

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #10 poslato: April 07, 2013, 11:12:16 posle podne »
Ne lupetaj gluposti.
mislis za sterox ?
ne znam sta je glupost , jedino ako mislis da je sterox dobar, onda ok, za ove ostale labove sto sam ispricao znam sta pricam, samo za asiu,swiss i jos koji vec postoje ne znam nista pa ne mogu da kazem nista o njima
« Poslednja izmena: April 07, 2013, 11:14:19 posle podne roki123 »

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #11 poslato: April 07, 2013, 11:16:28 posle podne »
pa na cemu se spremaju ovi takmicari ako je sve fejk? na kre alkalin-u?

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #12 poslato: April 07, 2013, 11:19:22 posle podne »
pa na cemu se spremaju ovi takmicari ako je sve fejk? na kre alkalin-u?

Ko je rekao sad da je sve fejk, da li uopste citas sta pisem ? ne znam na cemu se spremaju niti me interesuje, ja sam samo rekao koji labovi su kompletan fejk, koji su poddozirani itd... to ko se na kome sprema me uopste ne interesuje i nije moja stvar... naravno da nije na kre alkalinu, nema potrebe za takvim sarkazmom jbg...

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #13 poslato: April 07, 2013, 11:20:37 posle podne »
kako onda neko moze da izgleda bas dobro na 100mg trena eod ako je pod doziran ?

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #14 poslato: April 07, 2013, 11:21:02 posle podne »
pa na cemu se spremaju ovi takmicari ako je sve fejk? na kre alkalin-u?
Pa koje su onda firme ok? Ovaj moj prodaje takmicarima a kaze da je genesis dobar.
Sterox , asia pharma , british dragon, x lab poljska firma ovo su dobre? Ili ?
Mozeli neko od moderatora, iskusan da mi pomogne u odabiru firme ?
Hvala unapred.